Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Miranda IM
Forum   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ
Rozwiń/zwiń menu

Kompensacja mocy biernej - obniż firmowe rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju
---
Instalacje elektryczne i systemy zabezpieczeń [Zielona Góra]

Pomoc
Rozszerzenie Mirandy o obsługę radia internetowego - mRadio Pack


Zadaniem pakietu mRadio jest instalacja komponentów związanych z obsługą internetowych stacji radiowych. Przy jego pomocy można uzupełniać instalacje z pakietów Full, Stand, ULight. Jeśli już mamy zainstalowaną Mirandę, w którejś z tych wersji możemy pobrać

Download mRadio Pack
Sam instalator daje do dyspozycji dwa tryby pracy, instalację i dezinstalację.
Po zakończeniu instalacji rozszerzenia utwórzmy nową grupę, w której będziemy gromadzić nasze radia. W tym celu wystarczy kliknąć prawym przyciskiem w dowolnym miejscu listy i wybrać funkcję Nowa grupa z menu kontekstowego.
Nową grupę nazwijmy Radio.
Kolejną czynnością będzie dodanie stacji radiowej do naszej listy. W tym celu posłużymy się funkcją Znajdź / Dodaj kontakt.
W oknie wyszukiwarki wybieramy sieć mRadio, wpisujemy dowolny znak jako kryterium wyszukiwania i po chwili otrzymujemy listę wszystkich dostępnych stacji, z których wybrane możemy już dodać do swojej własnej.
Podczas dodawania możemy od razu ustalić grupę, w której wybrana stacja ma się pojawić. Może to być wcześniej utworzona przez nas grupa Radio.
Aby rozpocząć odtwarzanie wystarczy dwa razy kliknąć na dodanej stacji. W ten sam sposób można też zatrzymać odtwarzanie.
Ustawień związanych z radiem dokonujemy z menu mRadio settings.
Znajdziemy tam regulację głośności, 10-cio pasmowy equalizer oraz bardzo przydatną funkcję rejestrowania strumienia audio bezpośrednio na dysk twardy. Zapisane przez nas ścieżki dźwiękowe (np. MP3) łatwo odnajdziemy w utworzonym na Pulpicie folderze Miranda mRadio Streams.

Wróć do spisu treści / Wróć do góry
© 2007 by DJ Lotos

Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor