Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Miranda IM
Forum   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ
Rozwiń/zwiń menu
Miranda IM Polish Team
 

Witamy,

w związku z coraz szerszym zainteresowaniem komunikatorem Miranda IM ze strony polskich internautów doszliśmy do wniosku, że warto promować go na łamach tego serwisu i stworzyć podstawową aktywną grupę osób, dzięki której jak dotychczas ten program zyskał sobie dużą popularność.

Między innymi taką postać rzeczy zawdzięcza właśnie tej ekipie, która dzięki swojemu zapałowi, chęci niesienia bezinteresownej pomocy oraz odnalezieniu w tych zajęciach swojego hobby bądź formy relaksu w dużym stopniu się do tego przyczyniła.

Poniżej znajduje się aktualny skład Miranda IM Polish Team, jeśli ktoś chciałby się również znaleźć w tej grupie celem zajęcia się/dołączenia do jakiegoś projektu lub zostać z niej usunięty proszony jest o kontakt.

Za przypadkowe (nieumyślne) pominięcie kogoś, kto aktywnie zajmował się współtworzeniem społeczności lub komponentów i dokumentacji dla Miranda IM przepraszamy i postaramy sie to jak najszybciej sprostować.


Miranda IM Polish Team

Aktualny skład, kolejność alfabetyczna, stan z 10-Sty-2010, 23:17

 
Miranda IM Polish Team Administracja i obsługa strony
Osoba Funkcje/projekty: Skąd
 
 
Miranda IM Polish Team Programiści
Osoba Funkcje/projekty: Skąd
 
 
Miranda IM Polish Team Tłumaczenia, dodatki, dokumentacje, skrypty, redakcja, pomoc
Osoba Funkcje/projekty: Skąd
 

Do Miranda IM Polish Team może dołączyć każdy kto jest chętny do współpracy przy promowaniu tego komunikatora lub osoby aktywnie i na bieżąco biorące udział w dyskusjach na forum, udzielające pomocy, tworzące wszelkie dodatki, pluginy, strony oraz dokumentacje

Serdecznie zapraszamy

 


Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor