Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

mToolTip 0.0.1.x
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
St3fan
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 08 Kwi 2003
Posty: 41
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 04 Lip 2003 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SkWaRa napisał:
[...] Kiedy chce wyswietlic dymek czegokolwiek z Weathera to mi sie Miranda wysypuje :(

Czy to jest bug czy tylko u mnie tak sie robi?


Niestety muszę to potwierdzić. Reszta protokołów działa ok, ale na Weather Underground wywala Mirandę. O co chodzi? Zassałem, aż najnowszą kompliację nightly (Komp. Jul 4 2003 19:09:18), ale i tak nic to nie zmieniło. Przy najechaniu na kontakt z Weather'a wywala i tak. :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 16 Maj 2024 2:09    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
riv
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 06 Maj 2003
Posty: 10

PostWysłany: 05 Lip 2003 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponowałbym aby dymek pokazywał się po najechaniu myszką na kontakt niezależnie od tego czy okno Mirandy jest aktywne. W tej chwili najpierw trzeba kliknąć na oknie zanim w ogóle dymek się pojawi.

A co do problemów z "dymkiem", to proponuję nazwę balonik Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 05 Lip 2003 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

riv napisał:
Ja proponowałbym aby dymek pokazywał się po najechaniu myszką na kontakt niezależnie od tego czy okno Mirandy jest aktywne. W tej chwili najpierw trzeba kliknąć na oknie zanim w ogóle dymek się pojawi.
Wlacz pierwsza opcje na zakladce mToolTip "Pokazuj podpowiedzi nawet gdy listajest nieaktywna" M->Opcje->Wtyczki->mToolTip
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
riv
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 06 Maj 2003
Posty: 10

PostWysłany: 05 Lip 2003 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera ale dałem plamę, ślepota ludzka Razz
To żeby nie było, że nic nie zaproponowałem to miło byłoby gdyby można było prócz koloru czcionki wybrać jej rodzaj.

... i o ile to w ogóle możliwe opóźnienie po jakim pokazuje się dymek (najlepiej w ms).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monter Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 13 Maj 2003
Posty: 160
Skąd: Nowy Sącz
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 05 Lip 2003 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest nowa wersja z 05.07.03 19:07:13. Niestety nie wiadomo nic o zmianach jakie wprowadza, więc może ktoś lepiej poinformowany rzuci na to nieco światła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QBUS
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 275
Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 Lip 2003 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monter napisał:
jest nowa wersja z 05.07.03 19:07:13. Niestety nie wiadomo nic o zmianach jakie wprowadza, więc może ktoś lepiej poinformowany rzuci na to nieco światła.


Ta wersja ma dokladnie taki sam rozmiar co poprzednia (niestety zapomnialem przeleciec je jakims DIFFem zeby sprawdzic czy sa roznice w plikach), wiec jest duza szansa, ze niczym, albo usunietym jakims minimalnym bugiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 07 Lip 2003 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to mója konfiguracja....
Szczególnie polecam te znaczki do kreseczek, które wyglądają o wiele bardziej sexy.
Kod:
%sicon%photo
%%%lsstatus|%%%%| %lsday|%%%%|-%lsmonth|%%%%|-%lsyear|%%%%| @ %lshours|%%%%|:%lsminutes|%%%%|:%lsseconds|%%%%|%id||
%%UIN: %tab%id|%%%%|
%#IP: %tab%ip|%%%% |%realip|(%%%%)|
%%Kom.:%tab%cell|%%%%|
%%Urodz.:%tab%bday|%%%%|-%bmonth|%%%%|-%byear|%%%%|
%%E-mail:%tab%mail|%%%%|
%#%lastmsg||%lastmsgdate||%lastmsgtime||————————————————————————————————————
%#Ostatnia wiadomość (%lastmsgdate|%%%%| @ %lastmsgtime|%%%%|):%lastmsg||
%#%lastmsg|%%%%|%lastmsgdate||%lastmsgtime||
%%%smsg||————————————————————————————————————
%%Opis stanu:%smsg||
%%%smsg|%%%%|
%%%iname|%%%%|%wupdate||
%%%wupdate|%%%%|
%%%wcon|%%%%|
%%Temperatura: %wtemp|%%%%| (%wlow|%%%%|-%whigh|%%%%|)

_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 10 Lip 2003 3:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobilem dzis maly eksperyment... Poniewaz ukazala sie poprawiona niby wersja plugina seen, postanowilem dac mu szanse jeszcze raz Wink. I nawet musze powiedziec, ze dziala dobrze, gdyby nie jedna wada - dyskwalifikujaca go z uzycia (przynajmniej u mnie) - nie dziala z 2 kontami GG i Tlena. Jednak nie o tym chcialem napisac. Przy okazji wywalilem plugin ContactsEx, ktory wlasciwie uzywalem tylko dla jego opcji last seen. Trzeba powiedziec, ze ani w nim, ani w pluginie seen, tak naprawde nie dziala do konca poprawnie pokazywanie ostatniego stanu, ale tez nie o tym chcialem Wink. Przy okazji wywalenia plugina ContactsEx, wyczyscilem dokladnie pozostalosci po nim we wszystkich kontaktach, po czym zapodalem plugin seen. Jak sie okazuje, plugin mToolTip zaczal w koncu poprawnie pokazywac ostatni stan kontaktow, z czym przedtem bywalo roznie - przewaznie pokazywal, ze ludki sa offline z 24.06.2003, podczas gdy juz milion razy od tego czasu zmienili stan. Niestety mToolTip tego nie zauwazal. Mysle sobie - dobrze jest Wink. Zmuszony niestety jestem powrocic do plugina ContactsEx ze wzgledu na wspomniany wczesniej bug w seen. I teraz jak to zrobilem, wlaczylem, zeby pokazywal "last seen" to mToolTip juz totalnie zwariowal i pokazuje wszystkich w stanie Offline bez wzgledu na ich rzeczywisty ostatni stan. Przy czym ContactsEx jak najbardziej pokazuje poprawnie stany. Prosba jest wiec do autora mToolTip'a by jeszcze sie mu przyjrzal, gdyz wyglada na to, ze niepoprawnie interpretuje on stan "last seen" kontaktow - przynajmniej w polaczeniu z ContactsEx tak sie dzieje.
Dziekuje za uwage i pozdrawiam Wink
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
St3fan
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 08 Kwi 2003
Posty: 41
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 11 Lip 2003 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze zapostuje odnośnie tego Weathera.. Wywaliłem w celach testowych cały katalog Mirandy, zainstalowałem od nowa, stworzyłem nowy profil, wrzuciłem pluginki (zaraz wkleje VersionInfo) i odpaliłem czyściutką Mirande. Najechałem myszą na Katowice, który wcześniej dodałem iiiii... wysypało się. Trochę to drażniące bo czasami, przez przypadek się najedzie i sie wysypuje. :/ Tak poza tym plugin jest super, ale ma właśnie tą jedną wadę.
Moje VersionInfo:
Cytat:

[...]
Report generated on: 16:25:11 of 11/07/2003 (day/month/year)

Operating System: Microsoft Windows XP [ver: 5.1.2600 ]
Installed RAM: 256 MBytes
Free disk space on Miranda partition: 914 MBytes

Miranda IM version: 0.3
Build time: 09:39:08 of 22/06/2003 (day/month/year)
Nightly: No

Active Plugins:

icq.dll, ver: 0.3.0.0
mtooltip.dll, ver: 0.0.0.2
versioninfo.dll, ver: 1.0.1.4
wunderground.dll, ver: 0.2.3.5

Inactive Plugins:

End of report.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 11 Lip 2003 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprobuj moze nowsza wersje weathera zapodac (obecna 2.4.5), bo nic innego mi do glowy nie przychodzi. Moze to wina zupelnie czegos innego...niestety to dosc trudne do zdiagnozowania. Mozesz ewentualnie wrzucic wersje debug i zobaczyc w logu co tez powoduje jej wywalenie.
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
St3fan
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 08 Kwi 2003
Posty: 41
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 11 Lip 2003 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test: zrobiłem tak jak mówisz (dziwi mnie, że Wassup nie wykrył zmian wersji pluginu), ale przy zastąpieniu wunderground.dll od razu przy starcie wysypała mi się Miranda, jednak zapodałem weatherch.dll i działa świetnie :D Dodatkowo znalazłem pogodę dla mojego miasta, czego nie było w Weather Underground, więc problem rozwiązany. :) thx za podpowiedź. :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
binek
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 11
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 13 Lip 2003 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale super normalnie jest ten FTYK podoba mi sie bardzo ale chcialbym by mozna bylo w nim uzywac znacznikow do pogrubienia czcionki albo cos... bo bym chcial sobie pogrubic niektore elementy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SkWaRa Płeć: kobieta
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 29 Mar 2003
Posty: 146
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 14 Lip 2003 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

St3fan napisał:
Test: zrobiłem tak jak mówisz (dziwi mnie, że Wassup nie wykrył zmian wersji pluginu), ale przy zastąpieniu wunderground.dll od razu przy starcie wysypała mi się Miranda, jednak zapodałem weatherch.dll i działa świetnie Very Happy Dodatkowo znalazłem pogodę dla mojego miasta, czego nie było w Weather Underground, więc problem rozwiązany. Smile thx za podpowiedź. Very Happy


Ja rowniez dziekuje bo u mnie tez juz chodzi.

Co do Wassup'a to wg mnie jest tak ze jesli z Wether'a masz tylko jeden plug, tzn jeden z ktorego korzystasz a drugi nie jest zaladowany to Wassup nie potrafi zdefiniowac wersji pluga, przynajmniej tak jest u mnie ze jesli mam zaladowany jeden plug a nie dwa to wassup installed verssion pokazuje jako ?.

Nie sprawdzalem jak bedzie z dwoma bo jak zaladuje wunderground.dll to tez mi mirande wywala zaraz po starcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 Lip 2003 1:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://miranda-icq.sourceforge.net/forums/viewtopic.php?t=12100
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
seb Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 17 Lip 2003
Posty: 16
Skąd: Wodzisław Śląski/Bytom
Wiek: 49 lat(a)

PostWysłany: 17 Lip 2003 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla zainteresowanych wersja 0.0.0.2 Smile
Data: 17.07.03 12:07:37;
http://www.free4web.pl/Klikomierz/Kliknij.jsp?id=30834

nie wiem co się zmieniło Confused

a tak BTW witam i pozdrawiam wszystkich Very Happy
_________________
kto kica nie błądzi Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor