Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

gg3d.com napisalo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
may0nes Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 10 Maj 2003
Posty: 75
Skąd: stamtąd
Wiek: 47 lat(a)

PostWysłany: 17 Sie 2003 20:26    Temat postu: gg3d.com napisalo Odpowiedz z cytatem

Oto co gg3d.com napisalo...

...i zapewne znowu bedzie: "jestem lama, jak dodac opisy pod kontakt, prosze o linki do animowanych emotionek i gdzie jest wysylanie grafiki", a niedlugo pewnie bedzie pytanie dlaczego nie ma autoupdate'u we wtyczce OnO, tak jak w GG, eeeeeeeee...
_________________
//\ay{}ne$
%77%77%77%2E%6D%61%79%6F%6E%65%73%2E%77%2E%70%6C
Miranda - nie dla idiotów!!!


Ostatnio zmieniony przez may0nes dnia 17 Sie 2003 21:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 02 Maj 2024 4:32    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt to najlepsze systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze na rynku technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 17 Sie 2003 21:02    Temat postu: TO JEST JOKE !!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

a własnie.. miałem pytać. skąd mozna sciagnąc animowane emotki takie jak w gg bo mi sie najbardizej podobają? Wink hehehehehehe
_________________
..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 17 Sie 2003 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing pare fajnych cytatow:

Arrow http://gg3d.com/index.php?s=&mod=arts&rid=396&code=rid

Opis konfiguracji GG napisał:

[...] "Pokazuj użytkowników z opisem stanu jako niewidocznych" - mówiąc szczerze nie wiem po co ktoś wymyślił tę funckję [...]


Dalej opis konfiguracji GG napisał:

Połącz ponownie automatycznie po nie zamierzonym rozłączeniu - nie wiem jak Miranda rozróżnia czy moje rozłączenie było zamierzone czy też nie więc na wszelki wypadek odznaczyłem

_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bags_Bunny Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 365
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 Sie 2003 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeczytalem polowe... wiecej nie jestem w stanie bo caly blok pobudze smiechem Laughing Laughing Very Happy Very Happy
_________________
php ma w zasadzie tylko jedna zalete - dziala | fatal error: ms windows system found
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 18 Sie 2003 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie ten tekst pasuje, zostal napisany w sposob przystepny dla ludzi wychowanych na GG i im tez jak widac jest dedykowany, wiec IMHO odciazy troche forum i FAQ'a. [:
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bags_Bunny Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 365
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 Sie 2003 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karaguy napisał:
IMHO odciazy troche forum i FAQ'a

szczerze watpie...
_________________
php ma w zasadzie tylko jedna zalete - dziala | fatal error: ms windows system found
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 Sie 2003 1:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym odciazeniem sa nasi kochani moderatorzy, ktorzy na cale szczescie bezlitosnie czasem pietnuja oszolomstwo, jakie nie wiedziec czemu sie tak masowo szerzy. To niestety jest ich syzyfowa praca i musze powiedziec, ze jestem pelen podziwu dla wytrwalosci, ktora sie wykazuja juz i tak bardzo dlugo Wink. Nie chcialbym sie zamienic za zadne skarby na taka fuche jak moderator mirandowego forum. Przeciez czasem to idzie dostac nerwicy... Nie wiem, czy mi sie wydaje, czy po prostu nasze spoleczenstwo powoli glupieje... Inna przyczyna moze byc dorwanie sie do kompow i internetu coraz to mlodszego pokolenia, ktore nawet nie probuje choc troszeczke wysilic szarych komorek - wszystko najlepiej podac na tacy - to wygodne dla jednych, ale jakze wkur...dla innych, zwlaszcza tych, ktorzy choc raz do czegos doszli sami i zauwazyli, ze to nie jest wcale trudne... Ale chyba nieco zboczylem z tematu, a i tak swiata nie naprawie, pewnie jeszcze ktos z szanownych userow poczuje sie wielce obrazony i pusci jakas wiazane - no nic, przynajmniej bedzie weselej Wink
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
may0nes Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 10 Maj 2003
Posty: 75
Skąd: stamtąd
Wiek: 47 lat(a)

PostWysłany: 18 Sie 2003 2:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
Nie wiem, czy mi sie wydaje, czy po prostu nasze spoleczenstwo powoli glupieje... Inna przyczyna moze byc dorwanie sie do kompow i internetu coraz to mlodszego pokolenia, ktore nawet nie probuje choc troszeczke wysilic szarych komorek - wszystko najlepiej podac na tacy - to wygodne dla jednych, ale jakze wkur...dla innych, zwlaszcza tych, ktorzy choc raz do czegos doszli sami i zauwazyli, ze to nie jest wcale trudne...

Dokladnie... niestety kazdy chce dostac gotowca, bo po co ma szukac, szperac lub experymentowac skoro sie mu nie chce...
A w sieci jest wszystko, jezeli nie potrafisz znalezc odpowiedzi na swoje pytania na polskim forum, to wypadaloby zajrzec na oficjalne, o stronach domowych pluginow i innych (obcojezycznych) forach nie wspominajac...
A juz najbardziej wnerwia mnie, gdy ktos chce w Mirandzie miec te same glupawe bajery co sa w GG, noz kur... czaku chcesz miec opcje z GG, to go sobie uzywaj! (tak samo jest z foobarem2k - musi miec wszystkie opcje Winampa, a niby po co?)

No wyrzucilem to z siebie - popatrze jeszcze chwile na swoja piekna Mirande, poslucham foobara i ide spac! ;)
_________________
//\ay{}ne$
%77%77%77%2E%6D%61%79%6F%6E%65%73%2E%77%2E%70%6C
Miranda - nie dla idiotów!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 18 Sie 2003 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bags_Bunny napisał:
karaguy napisał:
IMHO odciazy troche forum i FAQ'a

szczerze watpie...

Dlaczego? Skoro ktos jakims cudem dostal sie na forum to moze takze uda mu sie dostac na tamte strony (co wydaje mi sie jest rownie prawdopodobne) i poczytac te bardziej 'przystepne' mu teksty. (jak juz reszta zostanie napisana)
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bags_Bunny Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 365
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 Sie 2003 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
Inna przyczyna moze byc dorwanie sie do kompow i internetu coraz to mlodszego pokolenia, ktore nawet nie probuje choc troszeczke wysilic szarych komorek - wszystko najlepiej podac na tacy

ekhem.. sa wyjatki
_________________
php ma w zasadzie tylko jedna zalete - dziala | fatal error: ms windows system found
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 Sie 2003 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To oczywiste - zawsze sa wyjatki, a ja przeciez specjalnie generalizuje nieco problem. Ma to na celu zwrocenie wiekszej uwagi na to zjawisko, ktore zaczyna mnie niepokoic...
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bags_Bunny Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 365
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 Sie 2003 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karaguy: a tam.... jak ja widze jakie niektorzy ludzie glupoty wala... zawsze ktos znajdzie cos (jakas glupote) zeby zapytac
test: no trzeba przyznac ze sprawa jest powazna... niektorzy ludzie naprawde nie mysla tylko by chcieli zeby zrobic wszystko za nich
_________________
php ma w zasadzie tylko jedna zalete - dziala | fatal error: ms windows system found
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor