Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Debilizm przerasta twórce [3raGSM]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 15 Cze 2003 21:55    Temat postu: Debilizm przerasta twórce [3raGSM] Odpowiedz z cytatem

Tym razem to już przeszli samych siebie z tymi tokenami w bramce CH...JNIX



Uważam, że skończony ....... jest twórcą tego mechanizmu jak też osobnik odpowiedzialny za jakość tego projektu.

Jak do k... nędzy mam dokładnie przeczytać co te farmazony tam wygenerowały skoro widze kilka możliwości: LMV..., LMY..., LMN... Evil or Very Mad

Te ........ traktują ludzi jak małpy, które sie maja bawic w zgaduj zgadule i przepisywanie jakiś debilowatych hasełek Exclamation

Druga rzecz to sprawa porąbanej "katarynki", która sie włącza kiedy okres ważności konta w systemie TakSrak dobiega końca i ma przejść w tryb tylko odbierania połączeń przychodz.

To jest totalna paranoja kiedy prawie z dwutygodniowym wyprzedzeniem przed rozpoczeciem każdego połączenia po chamsku wpier.... sie debilowata "papuga" i przez 18 sekund nawija, że konto sie skończy za ileśtam dni!!! Skoro potem i tak ma sie cały miesiac na jego przedłużenie Exclamation

Po paru takich "połączeniach" można sie nieźle wk... kiedy traci sie czas na wysluchiwanie takiego chłamu, ba! to jeszcze nic!

Pomyślmy sobie, że jestesmy gdzies daleko w trasie, nie wzielismy lub nie mamy kabla ładowarki samoch. lub po prostu jestesmy na mieście, teraz w tej sytuacji siada nam bateria (a w życiu wlasnie tak jest, że najczesciej tak sie zdarza Mad) Możemy z tej baterii wykonać bardzo krótkie niezbedne nam połączenie lecz zanim zdążymy cokolwiek powiedzieć to ostatnie wolne elektrony zeżre nam pier.... "papuga" i nie powiemy nawet "ratunku" jak przypadkiem znajdziemy sie nocą w rowie za autostradą nabici na betonowy słupek Smile
Wtedy to i ładowarki nie bedzie do czego podłączyć Wink

Co fakt wlaśnie szczerze życze takiej sytuacji w życiu całemu personelowi odpowiedzialnemu za ten gówniany produkt TakSrak może wtedy bliżej sie mu przyjrzą (o ile przeżyją Wink)
Chociaż lepiej oby wiecej takich skończonych ...... ziema nie nosiła Very Happy

To tak w najgorzsym scenariuszu Smile, ale! Taki proceder inaczej jak zdzierstwem nazwać nie można, bo kiedy nabywając kupon przedłużający płacę za okres załóżmy 4 mies na połączenia wych. i przych. i 1 mies na odbieranie to niestety w sposób pośredni jesteśmy oszukani, ponieważ chcąc uniknąć choćby sytuacji kiedy przez tą "katarynkę" licznik czasu połączenia w tel. źle nam go wskazuje lub nie daj Boze takiej dramatycznej, którą opisałem wyżej Smile -> Musimy wykupić przedłużenie w okresie np. "gwarantowanym" 4 mies minus 12 dni Exclamation

Pisałem do tych cym.... wiele razy żeby chociaż zrobić funkcje wyłączenia tego "usprawnienia" w zaleznosci od preferencji danego użytkownika (bo wiem, że są debile, którym to sie podoba Twisted Evil) albo ograniczyć to powiadamianie do jednego SMS dziennie, to całkowicie wystarczy Exclamation
Jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu Sad

Ale to nie jeden taki przykład okradania klienta, druga rzecz to kwestia podatku VAT, który to dla usług telekom. wynosi 22% a dla teleinform. 7%

Niestety, system TakSrak z góry odlicza podatek od razu od całej wartości uzupełnienia konta na kwote 22%, czyli jeśli zechcemy skorzystać wyłącznie lub w wiekszości z internetu via TakSrak to wlaśnie tam dalej bedziemy placić 22% za te usługi co jest wbrew ustawie Exclamation

Reasumując to wszystko stwierdzić musze niestety, że rynek telekomunikacyjny w tym kraju jest najwiekszym debilizmem w dziejach techniki i moralności. Nie wspomne o reklamach TPSA gdzie zachwalane jest jedno wielkie gów.... podane na tacy.

Jeszcze bym coś powiedział ale... czasem lepiej mówić mniej niż za dużo kiedy to przy pomocy tegoż nie jest sie w stanie i tak osiągnąć zamierzonego rezultatu Wink

Ale stwierdzić można jedno: jest to karygodne naruszanie praw konsumenta Exclamation
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora


Ostatnio zmieniony przez DJ Lotos dnia 17 Lut 2005 10:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 01 Maj 2024 7:40    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shee
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 21
Skąd: pojebanice

PostWysłany: 15 Cze 2003 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh ! generalnie to widze DJ Lotos, ze mash niezla jazde ! ale sie nie dziwie :) ja tesh sobie uzytkuje ere tyle tylko, ze posiadam abonament jakis tam... ale jush kilka razy z rzedu przyslali mi kosmiczny rachunek... ! a ja tak skrzetnie odliczalam liczbe smsow i przegadanych minut :P w kazdym razie okres rozliczeniowy zaczyna mi sie 9 kazdego miesiaca... no to stwierdzilam, ze skoro jest jeshcze osmy... godzina dajmy na to 22.30 i mam jakies tam darmowe minuty to sobie zadzwonie do kumpla ... dzwonie shczesliwa, ze za darmo.. a tu przychodzi mi rozliczenie... i te minuty ktore wygadalam osmego i byly niby za free sa jak najbardziej policzone wedlug jakiejs tam ich stawki.... hmmm no i jak tu sie nie zdenerwowac ? skoro przegadalo sie swoje DARMOWE minuty o jakis bzdurach.. a pozniej takie kwiatki... hmmm no to dzownie do BOA a mila pani mi mydli oczy jakims regulaminem, ktory dookladnie przeczytalam przed wykonaniem telefonu... i nic... nie ma zadnych wzmianek... o jakims jak to pani ujela "pozniejshym splywaniu informacji o polaczeniach wykonanych przez abonenta"...

no to jak to jest... ?
_________________
just incredible math ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PaGo Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 81
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 Cze 2003 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje wywalic komory i zaczac sie komunikowac stara indianiska metoda - za pomaca znakow dymnych.

...tylko co jak zacznie padac descz? Rolling Eyes


HOUK !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hohlik
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 26

PostWysłany: 15 Cze 2003 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam jusz sie oflagowałem na znak protestu! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 15 Cze 2003 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shee napisał:
no to jak to jest... ?


Smile to niestety jest wlaśnie legalne robienie z ludzi idiotow

w sumie to ten topic napisałem bo mi strasznie cisnienie skoczylo jak ujrzałem to coś na tym niebieskim tle, fakt az tak źle ze mną nie jest abym nie był w stanie użyć swojej wyobraźni i dostrzec właściwej treści na tym tokenie, jednak wiem, że są tacy, którzy mieli by z tym problemy a zwłaszcza po paru głębszych Wink lub po cieżkiej nocnej sesji twórczo/muzyczno/programistycznej (albo jeszcze innej... Wink)

Ten durny token był akurat ostatnią kroplą do tego dzbana Very Happy
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora


Ostatnio zmieniony przez DJ Lotos dnia 17 Lut 2005 11:00, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 Cze 2003 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wam powiem, ze zlodziejstwo jest na kazdym kroku niezaleznie od sieci. Mialem kiedys Ere z abonamentem sluzbowym "Biznes 200" czy jakos tak, nigdy sie tym nie przejmowalem, ale teraz mam IDEA i abonament "Meritum". Tak sie zlozylo, ze mialem telefon w naprawie wiec praktycznie nie gadalem wcale przez miesiac. Po odebraniu go z serwisu wyslalem SMS, by dowiedziec sie jak tam moje "minuty" Wink. Otrzymalem odpowiedz, ze posiadam wszystkie z biezacego okresu i ilestam z poprzedniego. Mysle sobie - dobrze jest - bede sobie gadal do bolu. Po kilku dniach operacje z SMSem powtarzam...Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy okazalo sie, ze nadal posiadam minuty z poprzedniego okresu, natomiast zezarlo mi prawie wszystkie z bierzacego Exclamation Nigdy sie tym mechanizmem rozliczania wczesniej nie interesowalem, ale moral z tego taki: "darmowe minuty" przechodzace na nastepny miesiac to komercyjny bullshit, poniewaz tak naprawde mozna z nich skorzystac raz na 2 miesiace, gdyz najpierw zawsze zjada Ci minuty z biezacego okresu, czyli chcac skorzystac z minut z poprzedniego miesiaca MUSISZ wygadac cale dostepne w biezacym okresie, sila rzeczy wiec w nastepnym miesiacu nie mozesz miec ani jednej minuty przechodzacej na kolejny Exclamation
A tak pieknie mydla oczy w reklamach....banda zlodziei Exclamation
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 Cze 2003 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze troche goryczki wrzuce na temat uslugi GPRS. Wlasciwie wyglada w reklamie dosc rozowo, mysle sobie - skoro mam juz telefon z GPRSem, to uaktywnie sobie, co mi tam... Wink. Pomimo, ze koszty wygladaja niezle, WAP: 29gr/10kb, Internet: 29gr/50kb, to jednak szybko okazuje sie, ze to tylko teoria... Moglbym sie pogodzic juz z tym, ze oddzielnie naliczaja dane odebrane i wyslane, jednak caly numer polega na tym, ze nawet jak polaczymy sie na 2 sekundy i nabijemy sobie powiedzmy 2kb, to i tak zostanie to potraktowane jako sesja 50kb, po czym nastepne polaczenie jest liczone od nowa jako zaczete 50kb Exclamation Paranoja, a najlepsze jest to, ze goscie z telefonami NOKIA 6210i, ktorzy zainstalowali w nim komunikator mobile tlen, po kilku minutach sesji mieli niezle nabite konto sesjami, gdyz ktoras tam wersja softu (nie wiem czy to poprawili) laczyla sie tylko na czas odbierania i wysylania danych, po czym telefon sie rozlaczal Very Happy . A kolejna sesja - kolejne dane od poczatku naliczane...To ja przy takich udogodnieniach wysiadam Rolling Eyes Goscie w NOKII chcieli dobrze, ale nasi operatorzy ich przechytrzyli Laughing
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shee
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 21
Skąd: pojebanice

PostWysłany: 15 Cze 2003 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm tak sobie mysle ciut abstrakcyjnie... jak to ja :) ze cos za cos... chcemy shybkiej informacji, chcemy wiedziec jaka jest temperatura na drugiej stronie globu i co dzieje sie wlasnie w tej chwili w londynie... kamery, internet, telefony... niedlugo bedzie mozna sobie tosta upiec w nokii albo posprzatac chalupe jakims siemensem ! i tak samo tym wshystkim ekonomistom, specjalistom od marketingu i innych bzdur ktore kreca swiatem poprzestawialo sie calkowicie w glowkach... dzis nie licza sie takie wartosci jak uczciwosc i lojalnosc... przyjazn czy bezinteresownosc... ludzie daza do tego zeby zrobic duza kase i wyjechac szybka fura z jakas blond - cizia na siedzeniu pasazera na ibize.... a tam zorientowac sie ze to wshystko to gowno ! zatrzymac sie w biegu i stwierdzic ze nie ma sie nic ...

hmmm... ciut nie na temat :) ale tak po nitce do klebka .. i mnie olsnilo :) ze to nie tylko era, idea czy inny plus... tak jest wshedzie... i tak bedzie wshedzie.... bo to jak zaraza... jush nie powstrzyma nikt... nawet jak sie jednostki jakowes wybija.. to beda to tylko jednostki...

tym milym akcentem koncze i jak zawshe ide cos ze soba zrobic na czesc ironii Testa :)
_________________
just incredible math ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 Cze 2003 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shee wzielo Cie na glebsze przemyslenia widze Wink . Dobra juz dobra, nie wytykaj mi przy kazdej okazji tej ironii Wink. Obiecuje poprawe, ale czy to aby wyjdzie forum na zdrowie ? Laughing
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 15 Cze 2003 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano niestety Sad tak to juz jest, bo ludzie to niestety bardziej zaawansowana makroodmiana wirusa, można go też porównać do szarańczy, która pochłania wszystko co napotka na swojej drodze nie będąc w harmonii z przyroda.

Co z tym robactwem zrobić...? Wyłączyć lub przeprogramować Matrix na gotowanie "baterii"? Laughing

A tak na poważnie to fakt, ze caly swiat tak durnieje jednak jak juz mówisz o wyjątkach to powiem, że np. w Danii są sieci komórkowe, w których w systemie "na karte" nie ma obowiazku okresowego ładowania konta pod rygorem utraty numeru.

Tam raz zakupiony SIM z numerem mozna miec na cale zycie i nawet nigdy go nie uzupelniac majac do dyspozycji równocześnie caly czas możliwość odbierania połączeń. A jesli kiedyś sie tam komuś zachce zadzwonić to akurat wtedy sobie zakupi "zdrapke" na pare DKK i pogada.

Są też sieci "na zachodzie", w których SMS-y są całkiem bezpłatne w ramach tego, że użytkuje sie telefon w ich sieci.

Ale coż, my zawsze bylismy za murzynami i nigdy nie potrafił ten naród o siebie zadbac, lepiej bylo mu pilnowac wlasnej prywaty i okradac sie nawzajem lub sprzedawac sie wszystkim i wszedzie za byle co. Przykladem na to są 3 rozbiory, za 4 rozbiór można uznac nasza sytuacje kiedy to rzadzily u nas kacapy (ZSRR) wraz z ich komuną, a piątym bedzie tym razem nasza "kochana" unia, która z nas wydoi resztki zdrowego rozsądku, honoru i czegokolwiek co jeszcze nam zostało na tym padole płaczu Smile
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shee
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 21
Skąd: pojebanice

PostWysłany: 15 Cze 2003 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test - alesh Ty mnie zle zrozumiales :P tym razem Ty zle rozumiesh ha ! tu Cie mam :) ja jestem jak najbardziej pelna sympatii dla tego czteroliterkowego nicka z forum mirandowego ! zaraz Ci tu jakas litanie napishe :P w kazdym razie tak jak gdzies jush osmielilam sie napisac... lubie ironie :) tylko nie do przesady :) a ze tak jakos mi sie buzia smieje jak widze co Test czasem wygaduje to tak mimochodem wspominam w jakis zakamuflowany sposob o mojej zakamuflowanej sympatii :) no :) dats ol :)

aaaa... no i nie "poprawiaj sie" :P to nie wyjdzie na dobre :)
_________________
just incredible math ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 Cze 2003 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie masz racje DJ, ale nie dramatyzowalbym az tak bardzo, polacy to faktycznie specyficzny narod, jednak maja to do siebie, ze w chwilach wymagajacych juz powaznej interwencji potrafia sie wziasc do kupy i cos ze soba zrobic (to nie do Ciebie shee aluzja Wink ). Wiec nie dajmy sie zwariowac, trzeba miec nadzieje na jakas poprawe, bo inaczej to wlasciwie dlaczego mamy sie meczyc przez dalsza czesc zycia ?
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 Cze 2003 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shee napisał:
Test - alesh Ty mnie zle zrozumiales
[...]


shee - po cichu na to liczylem 8)
O i w koncu przestalas byc niemowa Wink
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 17 Cze 2003 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
(...) fakt az tak źle ze mną nie jest abym nie był w stanie użyć swojej wyobraźni i dostrzec właściwej treści na tym tokenie


Powaznie? To co tam jest napisane? Bo ja widze jakies LMNDXBAP i za cholere z niczym mi sie to nie kojarzy Laughing
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 17 Cze 2003 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ace napisał:
DJ Lotos napisał:
(...) fakt az tak źle ze mną nie jest abym nie był w stanie użyć swojej wyobraźni i dostrzec właściwej treści na tym tokenie


Powaznie? To co tam jest napisane? Bo ja widze jakies LMNDXBAP i za cholere z niczym mi sie to nie kojarzy Laughing


No teraz to każdy jest mądry bo zdążył sie temu przyjrzec po kilka razy ale mi nie wmówisz, że kiedy sie spieszysz i Twoje reakcje przytłumiaja jeszcze inne czynniki jest sie w stanie od razu, za pierwszym razem przeczytać to schowane "N" pod "M".

W ten sposób ten token wyglada po prostu jak pół d...y zza krzaka Very Happy Jeszcze troche to cały napis umieszczą z liter na jednej pozycji, jedna na drugiej i bedziesz zgadywac w jakiej są kolejności.

Nie wspomne, że jakiś bardziej inteligentny OCR tego nie ruszy Laughing Ale to mi akurat nie potrzebne Smile

Poza tym jakoś w Idei tak idiotycznych tokenów nie spotkałem, choć jest cała masa ich odmian.

Ale nie chodzi juz o to, po prostu nie lubie kiedy sie z ludzi robi idiotów i zmusza ich do jakiś kretyńskich gierek celem wysłania raptem 5 SMS. To są totalne kpiny!

Wieksze koszty ponosi ta durna sieć na wdrażanie i utrzymanie takiego systemu (za co my płacimy) i co za tym idzie powstają dodatkowe obciążenia ruchu na urzadzeniach transmisyjnych wieksze niż przy zwykłym wysłaniu SMS bez żadnych paranoi.

Tak nawiasem to obciązenie generowane przez SMS nie wiele odbiega od tego jakie powstaje podczas zwykłej pracy aparatu niezbędne do komunikacji z danym przkaźnikiem sieciowym, najcześciej kiedy sie przemieszczamy. Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor