Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Grzyby i inne halucynogeny...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 16 Cze 2003 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emdej napisał:
i jeszcze do przemyslen DJ Lotosa: ok, rozumiem, moze tak byc, ale raczej oficjalne forum polskiej mirandy powinno IMHO nalezec do tych, jak to ujales "sztywniejszych", a nieoficjalne moga byc luzniejsze...


I dla tego są założone specjalnie dwa dodatkowe działy w grupie Z innej beczki Smile

Fakt, że takie dyskusje "nietechniczne" możemy przenieść sobie na jeszcze inne fora gdzies daleko w sieci, jednak nie o to sie rozbija.
Cały bajer polega na tym, że tu sie jako tako znamy i przez ten pewien czas bytowania tu razem i współpracy oraz dyskusji powstała miedzy nami w pewnym sensie więź wytworzona na bazie stosunków międzyludzkich (dobrze, że na forum nie można mieć jeszcze innych stosunków Laughing, a może szkoda Very Happy ale i tak kobiet tu jak na lekarstwo a ja jestem hetero Smile) i to wlasnie dzieki nim czasem chce nam sie ze soba pogadac rowniez o czyms innym bo przeciez nie jestesmy automatami wyłącznie do konfigurowania komunikatora.

Z reszta, nasza pupilka (Miranda) wlasnie służy do dyskutowania i zajmowania (czasem wrecz pożerania) nadmiernej ilosci wolnego bądź nie Smile czasu. Dzieki niej zawieramy znajomości, czasem nawet bardzo wartosciowe, czasami sie potem spotykamy w sferze prywatnej i wtedy mamy jakies tematy, które raczej nie sa zbyt zwiazanie z komputerami. I o to wlasnie w tym chodzi.

Wiec jak tu bedziemy sztywni to bedziemy sztywni rowniez w innych okolicznosciach. A uciekanie na inne fora mija sie troche z celem ponieważ to wlasnie tu jestesmy wspolna grupa, ktora ma wspolne zainteresowanie/hobby podobnież jak to jest z kajakarzami, paralotniarzami itp zapaleńcami amatorami różnych dyscyplin.

I to wlasnie my chcemy rozmawiac miedzy soba a nie miedzy innymi wyrwanymi z kontekstu ludzmi, ktorzy powiedza a ty skad sie tu wziales?, czego tu chcesz? itd. itp.

Fakt, mozemy nawijac sobie na priva jednak w takiej formie jest jeden problem, jak ktos przyjdzie jutro, czy po jutrze albo nie bedzie aktualnie z nami nawijac to tym samym nie wlaczy sie do tematu a forum taka mozliwosc daje Smile

Zaraz ktos pewnie stwierdzi, jest kanał IRC, są robione logi ale komu sie chce tam wchodzic a tym bardziej to czytac. Powiedzmy sobie szczerze, życie pokazało, że to nie zdało rezultatu i nie każdy lubi cały czas aktywnie w dyskusji uczestniczyć, czasem woli tylko cos wtracic krotko ale wartosciowo ale jesli gdzies sie wejdzie, czy to na konferencje po jabberem czy tez na IRC to tam czlowiek jest jakby zobligowany do prowadzenia dyskusji czesciowo na sile, a nie wszyscy to lubia.

Dlatego forum jest lepszym rozwiazaniem i mozna na nim zamieszczac nawet calkiem pokaźne przemyslenia Smile tylko spójrzcie co ja tu naplodzilem Very Happy

No, chyba juz wszyscy zrozumieli moje przeslanie Smile wiem, że bylby ze mnie dobry polityk chociaż polityki nie cierpię Very Happy
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 19:44    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 Cze 2003 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic tylko wypada sie zgodzic z tym co tu nasmarowales DJ, ale nie schlebiaj sobie - kolo polityki to nawet nie lezalo Laughing (na cale szczescie Wink )
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 16 Cze 2003 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
Nic tylko wypada sie zgodzic z tym co tu nasmarowales DJ, ale nie schlebiaj sobie - kolo polityki to nawet nie lezalo Laughing (na cale szczescie Wink )


No i nie mialo lezec Wink Ktoś pewnie powie ale wode to on lać potrafi Very Happy moze i tak, jak mam taki dziwny humor Smile Ale robie to przynajmniej sensownie Wink

Do narodu czasem trzeba przemawiac (jak sie potrafi) i przebudzac w nim pewne wartosci i wcale nie musi to byc polityka Wink

Ale temat sie pokrecil na maxa Very Happy To pewnie po tych grzybach Laughing
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 16 Cze 2003 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
którzy również w swoim życiu komputer traktują jako jego pewną codzienną część

Badz traktuja komputer jako swoje zycie Wink

DJ Lotos napisał:
językiem programowania choćby LOGO

LOGO to nie jezyk programowania.. To jakas podroba jest...

DJ Lotos napisał:
Trzeba sobie je wygenerowac przegladajac inne fora, a tam zapewniam w 80% jest groch z kapustą i czasem nawet niezła burda.

Polecam forum PRV.PL, a szczegolnie w latach jego swietnosci.. Z tego co pamietam to forum tlen.pl tez nie ma zbyt wysokeigo poziomu (w przeciwienstiwe do X-Forum Wink (to taka mala przrwa na reklamy byla))

DJ Lotos napisał:
Czołem Elita

Czolem, Panie Moderatorze Wink (chyba jestes mdoem z tego co pamiettam Razz)


emdej napisał:
to ze sa miejsca gdzie jest gorzej nikogo nie usprawiedliwia - np czy uwazasz ze sa miejsca na swiecie gdzie jest wieksze bezrobocie niz z naszym kraju oznacza ze u nas jest dobrze i tak ma byc ?

Taa.. tyle, ze kazdy wie ze wysokie bezrobocie jest zle, ale co do tego, ze to forum jest zle to sie z cala pewnoscia nie zgodze... Jak ktos ma pytanie to je zadaje i otrzymuje odpowiedz badz zostaje skierowany do FAQ-a albo innych watkow.. Nikt nei bluzga i wymiana opini jest kulturalna.. Czy to zle?

emdej napisał:
i jeszcze do przemyslen DJ Lotosa: ok, rozumiem, moze tak byc, ale raczej oficjalne forum polskiej mirandy powinno IMHO nalezec do tych, jak to ujales "sztywniejszych", a nieoficjalne moga byc luzniejsze...

1. to to forum jest jakies oficjalne?
2. nie rozumiem czemu niby mialo by byc sztywne? Czy to, ze to jest forum oficjalne cos zmienia? Wezmy na ten przyklad forum Opery.. Niby forum powazne, ale jak sie zajzy do dzialow offtopicowych to sie zaczyna w to watpic Smile


DJ Lotos napisał:
a ja jestem hetero

on klamie! (musze zaczac wybijac konkrencje Wink)

DJ Lotos napisał:
jest kanał IRC, są robione logi ale komu sie chce tam wchodzic a tym bardziej to czytac.

Co ty chcesz od mojego pieknego kanalu? Wink
BTW to logi sa tylko z 2 dni

DJ Lotos napisał:
zasem woli tylko cos wtracic krotko ale wartosciowo ale jesli gdzies sie wejdzie, czy to na konferencje po jabberem czy tez na IRC to tam czlowiek jest jakby zobligowany do prowadzenia dyskusji czesciowo na sile, a nie wszyscy to lubia.

Dopisujesz na koncu nicka |aw albo |off i wszyscy mysla, ze cie nie ma Wink

DJ Lotos napisał:
Dlatego forum jest lepszym rozwiazaniem i mozna na nim zamieszczac nawet calkiem pokaźne przemyslenia

IMHO porownywanie forum do IRC-a to jakas wielka pomylka... To sa dwie zupelnie inne rzeczy...

DJ Lotos napisał:
wiem, że bylby ze mnie dobry polityk

TO zes po sobie pojechal Wink

DJ Lotos napisał:
To pewnie po tych grzybach

Nooooo....
Szemu vszystko yest takye jaskrawye?? I tak sie krenci?
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 16 Cze 2003 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze halucynogeny to te watki co jem..... pyszota wlasnie jestem po jendnym Razz .....kiedy nastepny wyrosnie ..... jak kce grzybolka Cry
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 16 Cze 2003 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mina86 napisał:
DJ Lotos napisał:
[...]

LOGO to nie jezyk programowania.. To jakas podroba jest...

No w sumie tak, boo..... tam przecież jest żółw Laughing


mina86 napisał:
DJ Lotos napisał:
[...]

on klamie! (musze zaczac wybijac konkrencje Wink)

Noo Exclamation bo sie pogniewamy Smile ja raczej nigdy nie klamie bo jestem szczery do bólu (to czasem moja wada Wink )
A konkurencje to sobie wybijaj gdzie indziej bo ja tak łatwo sie nie daje Wink Nie wiem czy byś sie załapał abym był nawet last target w tej tępionej konkurencji kiedy juz wszystkich bys wytepił Very Happy
Ale OK, przeciez tez znam sie na zartach Smile


mina86 napisał:
DJ Lotos napisał:
[...]

Co ty chcesz od mojego pieknego kanalu? Wink
BTW to logi sa tylko z 2 dni

Od kanału nie chce nic, niech sobie bedzie Smile Tyle, że ja nie uzywam IRC (bo nie lubie) i nie tylko ja i niektórzy z poziomu takich usługodawców netowych jak np. DIALOG mają troche problemów z dostepem do serwerów IRC (proxy)


mina86 napisał:
DJ Lotos napisał:
[...]

Dopisujesz na koncu nicka |aw albo |off i wszyscy mysla, ze cie nie ma Wink

Dobra, nie musisz mi tego tlumaczyć Smile ale i tak to nie to co forum bo wiecej jest tam babrania i nie wyglada to wszystko tak efektownie i przejrzyście jak tu Wink


mina86 napisał:
DJ Lotos napisał:
[...]

IMHO porownywanie forum do IRC-a to jakas wielka pomylka... To sa dwie zupelnie inne rzeczy...

No wlaśnie, dlatego tak o tym napomknąłem juz na zapas jakby ktoś nam zaproponował taką "alternatywe" moze i niepotrzebnie bo nikt mógłby na to nie wpasc Wink a tak teraz tylko zbedny temat Smile
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 16 Cze 2003 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu -> http://miranda-im.pl/viewtopic.php?p=5515#5515
do kolekcji dodano kolejnego zjedzonego grzyba Smile
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 16 Cze 2003 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
mina86 napisał:
LOGO to nie jezyk programowania.. To jakas podroba jest...

No w sumie tak, boo..... tam przecież jest żółw Laughing

To jeszcze zalezy od interpretatora Smile W starszych wersjach to byl trojkat Smile

DJ Lotos napisał:
A konkurencje to sobie wybijaj gdzie indziej bo ja tak łatwo sie nie daje Wink Nie wiem czy byś sie załapał abym był nawet last target w tej tępionej konkurencji kiedy juz wszystkich bys wytepił Very Happy

Hmm.. No dobra.. tobie dam spokoj Smile
Zreszta jak powaidaja 'gdzie dwocj sie bije tam trzeci kozysta' a w naszej sytuacji ten trzeci to pare setek ludzi Wink

Chociaz w sumie co ja sie przejmuje... Patrz sygnaturka Smile
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 16 Cze 2003 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mina86 napisał:
Chociaz w sumie co ja sie przejmuje... Patrz sygnaturka Smile

hyhyhy Smile

TO żeś po sobie pojechał Laughing

Dobra, ide bo trzeba rano wstać a ja nie lubie byc niewyspany Wink

Siema!
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 17 Cze 2003 3:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bede powtarzau co jusz shee napisala, ale emdej - zawiodles mnie po calaku. Skoro jestes taki mastaha komputerowy to jush dawno powinienes zauwazyc pewne fakty, ktorych jak widze nie zauwazyles jeszcze, a wiec wynika z tego ze nie jestes taki dobry za jakiego sie uwazasz. Uauuuu....
Podrecznikowy przyklad internetowego szczeniactwa, nieodpowiedzialnosci, a - jak juz ktos wczesniej wspominal - tak dobrze siem zapowiadales...

enyuej - to jest jeden z najczensciej czytanych tematow na forum, prym nadal wiedzie wielkiej mocy rozmowa o GG.dll by blabla :)
Ave!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 17 Cze 2003 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
mina86 napisał:
Chociaz w sumie co ja sie przejmuje... Patrz sygnaturka Smile

TO żeś po sobie pojechał Laughing

Czasami patrzac na niektorych ludzi stweirdzam, ze lepiej byc 'systemem sztuczenj inteligencji' Wink nawet jesli ejst to wersja jakas afla
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hohlik
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 26

PostWysłany: 17 Cze 2003 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie chwilkeee i co sie porobiło.. No ale dobra. W takich przypadkach chciałbo sie napisać hasło rzuconee przez jednego z największych ciemienżycieli ludzkości plusa gsm - szukaj w ludziach dobra...
No ale tak poważnie [poważnie zapomnij!] to ja myślałem że jestem po***any [dla mających jeszcze wątpliwości- przejrzyjcie moje wczesniejsze posty] a tu taka niespodzianka [yak ustawienie timu w metshu polska szwecja].. niemniej heh rispekt dla kfiadeg'a..
stary! ty moderatoruj [wot?] moje posty bo ono przenosi 90% moich postuf własnie do "na każdy temat" eigie czekingacze czy amigaa..

rispekt dla wszystkich myśloncych pozytywnie ludzi na tym forum!
rispekt dla wszystkich zbieraczy grzybuff i lesnych malin i jagód [pamjentacie gumisie? te to miały dopiero fazeee]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 17 Cze 2003 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hohlik napisał:
rispekt dla wszystkich zbieraczy grzybuff i lesnych malin i jagód [pamjentacie gumisie? te to miały dopiero fazeee]

No baaa...
TYlko kurde ciagle nie moge znalezc przepisu na ten ich kompocik, znacyz so, a chetnie bym sprobowal..
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 Cze 2003 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga mino Laughing Pragnem przywolac Cie do pozontku, przeciez tu zaglondac mogom jakies elementy wywrotowe i one oplujom Ciem strasznie za malotajne naruszanie regulacyji panstwowych.
Dobra, juz daje spokoj z ta plcia Wink, ale moglabys byc (znaszy moglbys) kobitka - tak malo ich tu... Sad
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 Cze 2003 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coscie sie tu przestali czepac z tymi grzybami tak nagle ? Wink
Znowu powaga powiewa... Rolling Eyes Dawac mie tu zapodawac jakis temat halucynogenny, bo posniemy Smile
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor