Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

miranda-im.org: polskie neo zbanowane
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne Pokaż/schowaj Top Info
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 15 Paź 2006 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lopik napisał:
DJ Lotos napisał:
Da Beginner napisał:
[...]Że ktoś ma Neostradę to nie oznacza odrazu, że jest głupim debilem![...]

ale wlasnie w 90% przypadkow tak wlasnie jest wiec chyba wybrali "mniejsze zlo" Wink Laughing


Ciekawe czy też tak byście pisali jak by ktoś z Adminów / Modów miał Neo Razz Razz


A w czym to by mu przeszkadzalo? Proxy i koniec, a 90% ........... wycieta i to sie liczy Smile
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 19:58    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 15 Paź 2006 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kodama: ale tutaj chodzi glownie o to ze winna jest TP SA a nie userzy, bo oni w niektorych przypadkach i tak beda mieli nierówno pod banią ... a TP SA właśnie robiąc maskarady oraz stosując zmienne adresy IP kryje tych pseudo uzytkownikow internetu ...

nie chodzi tutaj o to kto korzysta z neo a kto nie ... ja rozumiem ze dla niektorych to niestety jedyne wyjscie, jednak dla niektorych to tez niezłe zabawa do bycia bezkarnym itp itd ... Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
porkyterRor
Weteran
Weteran



Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 128

PostWysłany: 15 Paź 2006 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sensu sie tu sprzeczac, admini co zrobili, to zrobili - sam mam neo, ale daje rade... problem tylko w tym, i nie wiem czy to wszyscy zauwazyli, ze to Miranda stala sie popularna, a co za tym idzie mase roznych ludzi uzywa tego programu. Nie ma jak kiedys - 6 wtyczek na krzyz i 3 godzinu by wszystko ustawic, tak jak sie podoba... komu sie chcialo sciagac cos takiego jak mirande... nie chce zjezdzac na OT, ale.. trudno, teraz proxy do konfiguracji ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kodama Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 177
Skąd: Poznań
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 15 Paź 2006 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq napisał:
[...]jednak dla niektorych to tez niezłe zabawa do bycia bezkarnym itp itd ... Smile

no właśnie. zatem tak jak napisał kolega powyżej: proxy i jedziemy, nie ma wyjścia Smile jak zwykle tylko szkoda, że trzeba cierpieć przez jakieś 'pokemony' Acid
EOT z mojej strony Smile
_________________
[DREAMS HAVE A NASTY HABIT OF GOING BAD WHEN YOU`RE NOT LOOKING]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 15 Paź 2006 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm takim lekko utopijnym pomyslem byloby zrobienie cache-u tamtej strony u nas tylko na region PL...

tzn automatycznie by bylo cos a'la proxy dzialu download (bo to chyba glownie o to chodzi) i w miare zapotrzebowania cache'owane to co userzy pobieraja najczesciej...

zaraz co fakt znalazly by sie trolle rzecz jasna...

no ale poki co z jakiej racji my mamy dusic nasze serwery tylko dlatego ze pewien krajowy operator ma do d... system identyfikacji swoich klientow co robia najwiecej smrodu w sieci Rolling Eyes

no co innego gdyby wykonali jakis sluszny przelew na nasze rachunki bankowe (bo syfiliade raczej stac), to jeszcze takie wodotryski by u nas bez problemu przeszly Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frankie Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 62

PostWysłany: 16 Paź 2006 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a najbardziej przykre - jak czytam niektóre wypowiedzi - jest to, że ludzie, którzy tu z racji swej funkcji popularyzują niby Mirkę, często zachowują się tak, jakby za grosz nie mieli zrozumienia dla idei wolnego oprogramowania (co widać także w niektórych wypowiedziach w tematach odnośnie wtyczek) Sad

Ostatnio zmieniony przez Frankie dnia 14 Lis 2006 7:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shadow-XIII Płeć: mężczyzna
Hiper-Paplacz
Hiper-Paplacz

Status stażu



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 616

PostWysłany: 17 Paź 2006 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slowo do: Da Beginner'a - debilem nie jest ten kto ma neostrade, ale ten co ma Neostrade i nie potrafi skonfigurowac proxy - tak wiec skonfiguruj proxy i wszystko zacznie dzialac.
w innym przypadku takie narzekanie i plucie na mirande sprowadza cie do grono standardowych uzytkownikow "dzieci neo"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Da Beginner Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 22

PostWysłany: 17 Paź 2006 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że co niektórzy mają problemy z czytaniem.

Pisałem już, że mam ograniczony dostęp do komputera! Nie mogę tego wykonać!
Zanim jakiś ciekawski zapyta się czemu mam ograniczony dostęp to mu odpowiadam, że to nie mój komputer, ale nie mam wyboru i muszę korzystać z tego co mam.

No już teraz każdy rozumie, czy może jeszcze screeny chcecie komunikatów o konieczności przelogowania się na Admina (czego zrobić nie mogę) Evil or Very Mad

Admini na miranda-im.org po prostu poszli na łatwiznę i tyle. Świetne podejście do użytkowników. Życzę kolejnych przemyślanych decyzji.

Pomijam już fakt, że gdy dacie cały internet przez proxy to przecież jest się zależnym od innego serwera - nawali i szukaj następnego proxy, bo ta sobie na miranda-im.org wymyślili. No i idąc dalej da się wejść przez proxy - no więc zabanujmy proxy wszystkie, bo jak ktoś będzie chciał uprzykrzyć życie adminów na miranda-im.org to i tak wejdzie i będzie śmiecić.

Odemnie na ten temat tyle, widzę, że większość userów tu popriera decyzję BAN-owania Neo. No trudno - powodzenia jak znajdziecie się w sytuacji jak ja. Najlepiej zabanować wszystkich wszędzie - jeden wielki BAN na cały świat. Wtedy administracja będzie żyła długo i szczęśliwie.
_________________
Pozdrawiam Very Happy

Ufff... dobrze, że to Miranda, a nie Miriam <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lopik Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 400
Skąd: Małopolska

PostWysłany: 17 Paź 2006 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba dawac proxy na cały Nei, można na daną domenę, w tym przypadku na miranda-im.org.

Cytat:
[...]jeden wielki BAN na cały świat[...]

ee no, bez przesady Very Happy
w sumie zależy jaki to BAN Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 17 Paź 2006 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie ten temat zostal wyczerpany i nie ma sensu dalej sie nad tym rozwodzic...
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sir_Nick Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 1

Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 09 Lis 2006 16:03    Temat postu: Nie można wejść na oficjalną stronę Mirandy - po raz drugi.. Odpowiedz z cytatem

Hejo, jako, iż jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym się z wszystkimi przywitać!

Sprawa jest dość dla mnie irytująca, otóż nie mogę wejść na stronę http://www.miranda-im.org/. Problem jest o tyle poważniejszy, iż przeczytałem cały topic na ten temat ("server.miranda-im.org: polskie neo zbanowane" - http://www.miranda-im.pl/viewtopic.php?t=5383) i tam podpowiadaliście, żeby łączyć się z ową stroną za pomocą serwerów proxy. Sęk w tym, że żaden link nie zaprowadził mnie na stronę Mirandy (np. http://browseatwork.net/nph-proxy.cgi/000110A/http/miranda-im.org/ - wyskakuje mi wówczas komunikat Not Found ; The requested URL /nph-proxy.cgi/000110A/http/miranda-im.org/ was not found on this server).

Próbowałem wszystkich sposobów, żaden nie przekierowuje mnie na stronę. Tworzenie pliku proxy.pac dla Opery też nie skutkuje... Czy to u mnie tylko tak się perfidnie nie łączy ze stroną, czy ktoś miał już takie problemy? Może macie jakiś sposób, żeby to zadziałało? Jestem na razie użytkownikiem Konnekta, ale sukcesywnie dążę do wybrania najlepszego dla mnie komunikatora - a to całkowicie przekreśla dla mnie Mirandę. Sad

PS. Dodam jeszcze, że w kwestii tych wszystkich proxy itp. jestem totalnym laikiem! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 09 Lis 2006 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opera:
Narzedzia->Preferencje->Zaawansowane->Siec->Serwer Proxy-> i dla HTTP podajemy w3cache.icm.edu.pl:8080

IE:
Narzedzia->Opcje internetowe->Polaczenia->Ustawienia sieci LAN->Serwer proxy-> i podajemy w3cache.icm.edu.pl:8080


I koniec, a jak ktos nie wie jak skorzystac z proxy to czytac fora z tym zwiazane Exclamation
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 13 Lis 2006 22:12    Temat postu: ban IP tpsa Odpowiedz z cytatem

Wkurzyłem sie. Na marginesie dodam, że temat gdzie to powinno sie znaleźć został zamknięty z jakichś "inteligentnych" powodów Evil or Very Mad

Jestem w sieci osiedlowej, z www łączymy się przez DSLa. Do http musze używać osiedlowego proxy. Moge je ustawić ręcznie, a jak nie to i tak się włączy to samo, ino transparentne (jedynie, co to www chodzi wtedy wolniej, po pomija cache www). Oczywiście wychodzi na świat przez IP DSLa.
I teraz powiedzcie mi, jak ustawić opere i updatera, tak żeby łączyło się ze stroną mirandy. Wszystko mi jedno, czy to bedzie cgi proxy, czy cokolwiek... Interesuje mnie jedna rzecz. Ma to być tak, żeby po wpisaniu albo kliknięciu na bezpośredni link do strony miradny otwierała się ta strona.
Dodam, że negocjacje z adminem sieci sensu nie mają, bo co on może za IP...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ygrek Płeć: mężczyzna
Redaktor
Redaktor



Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 662
Skąd: Warszawa
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 14 Lis 2006 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia dlaczego jest ban na tpnet.pl
Link Killer
_________________
"Rewolucja, wojny, kataklizmy - cóż znaczy ta pianka w porównaniu z fundamentalną grozą istnienia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 14 Lis 2006 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no tak, tpsa w pierwszej 10-tce na 7 miejscu Laughing
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor