Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Przejscie z OFFLINE w GG - reconnect bug
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atay
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 168

PostWysłany: 25 Kwi 2003 10:11    Temat postu: Przejscie z OFFLINE w GG - reconnect bug Odpowiedz z cytatem

chodzi o to, że gdy robię się "rozłączony" w gg to przy próbie powrotu do któregoś ze stanów połączonych nie chce nigdy zaskoczyć. Muszę ponownie odpalić mirandę, wtedy idzie bez problemu. Jest na to jakis sposób ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 15 Maj 2024 8:57    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Oferta TechnoVolt to systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
atay
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 168

PostWysłany: 25 Kwi 2003 10:54    Temat postu: jeszcze jedno Odpowiedz z cytatem

jeszcze jedno: skąd zassać gg 0.0.1.5 bo mam 1.4, a na stronie mirandy w sekcji downloads jest 1.4. Werjsa którą wcześniej ściągałem, jak jeszcze gg było na serwerze tutaj zniknęła. Gdzie jej szukać ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 25 Kwi 2003 11:08    Temat postu: Re: jeszcze jedno Odpowiedz z cytatem

atay napisał:
jeszcze jedno: skąd zassać gg 0.0.1.5 bo mam 1.4, a na stronie mirandy w sekcji downloads jest 1.4. Werjsa którą wcześniej ściągałem, jak jeszcze gg było na serwerze tutaj zniknęła. Gdzie jej szukać ?
Wersja 0.0.1.5 GG.dll by OnO jest w tym katalogu http://miranda.tpsa.jp/download/plugins/unstable/
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 25 Kwi 2003 14:06    Temat postu: Re: gg by ono - problem Odpowiedz z cytatem

atay napisał:
chodzi o to, że gdy robię się "rozłączony" w gg to przy próbie powrotu do któregoś ze stanów połączonych nie chce nigdy zaskoczyć. Muszę ponownie odpalić mirandę, wtedy idzie bez problemu. Jest na to jakis sposób ?


[Q] Jak zmusić mirande aby uruchamiała się z określonym statusem (np.: niewidoczny)? Jak wymusić to na inne protokoły?
[A] Wlacz Mirande i ustaw Stan->Niewidoczny lub CTRL+7 kazdy protokol ustawi sie na stan "niewidoczy". Teraz wystarczy wylaczyc Mirande i po ponownym wlaczeniu od razu wszystkie protokoly ustawia sie na "niewidoczny".

"niewidoczny" mozna zastapic "dostepny" i wtedy skrot bedzie CTRL+1 Smile nastepnie M->Opcje->Gadu-Gadu Eks. zaznaczyc "Polacz ponwnie automatycznie po niezamierzonym rozlaczeniu" i powinno wsio grac Smile akurat przetestowane wczoraj i przedwczoraj // laczy sie bezproblemu chociaz niektorzy maja z tym problemy Razz // aha wylaczona mam opcje "pokazuj bledy polaczenia" tak zeby mnie nie denerwowaly te wyskakujace komunikaty Wink //przeca wiem co tam bedzie pisac Razz //
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 25 Kwi 2003 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie... chodzi o to, że autoreconnect przestało działać w 0.0.1.4 jak wprowadziłem transfer plików. Błąd został poprawiony w 0.0.1.5.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 25 Kwi 2003 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OnO napisał:
Nie... chodzi o to, że autoreconnect przestało działać w 0.0.1.4 jak wprowadziłem transfer plików. Błąd został poprawiony w 0.0.1.5.
nio tak:

0.0.1.5: 2003-04-09
- Fix: Multiple instances menu items worked just for first instance
- Fix: Auto-reconnect fix, again working
- Time deviation support for timestamps (default 5 min)
"TimeDeviation" db setting if your clock differs more than 5min from actual time
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
atay
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 168

PostWysłany: 25 Kwi 2003 17:31    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

ściągnąłem najnowsze gg ale problem cały czas pozostaje ten sam, gdy się rozłączę z serwerem gg, a potem sprobuje znow polaczyc nie mogę, ściągnąłem GG debug i ostatnim komunikatem jakie daje protokół gg jest
[17:30:19 GG] GG::gg_mainthread(): Waiting DCC service to start...
widać czego na dcc, i się doczekać nie może (czekalem ponad 5 minut Smile).
gdzie leży problem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jimmy
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 07 Kwi 2003
Posty: 6

PostWysłany: 26 Kwi 2003 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam czasami cos podobnego, robi sie offline i dupa. Jak chce znowu wejsc online to gg nawet nie probuje sie laczyc (zaden status nie chce 'zaskoczyc') - jak zrestartuje mirande to jest ok. Ale to sie dzieje na tyle rzadko ze nie jest specjalnie upierdliwe. 8)

edit - w sumie to to nie jest cos podobnego tylko dokladnie to samo. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 26 Kwi 2003 1:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja tak mam...
Nazir testował niby i jemu niby działało, ale cholera go tam wie ;)

w kazdym razie spróbujcie odznaczyć Auto-reconnect after cośtamcostam....

aaa - gwoli ścisłości - mam v1.5
pozdrawiam,
kfiad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
qnox
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 22 Kwi 2003
Posty: 3

PostWysłany: 26 Kwi 2003 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez tak mam - po rozlaczeniu za cholere gg nie chce sie polaczyc... Sad

najnowsza wersja u mnie 0.0.1.5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 26 Kwi 2003 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kfiadeg napisał:

Nazir testował niby i jemu niby działało, ale cholera go tam wie Wink

Jasne ze dziaja Razz w kazdym przypadku GG i inne protokoly lacza sie bez niczego:
Arrow jak wylacza mi net i ponownie wlacza //powoli zaczyna mnie to wkurzac Evil or Very Mad //
Arrow jak sam wylacze i wlacze ponownie plugin GG

aha mam sztywno ustawione IP do GG //217.17.41.85//
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jerry
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 12 Mar 2003
Posty: 31
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 Kwi 2003 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
Jasne ze dziaja Razz w kazdym przypadku GG i inne protokoly lacza sie bez niczego:
Arrow jak wylacza mi net i ponownie wlacza


u mnie tez tak jest ale tylko z GG jak robisz zeby inne protokoly tez sie laczyly Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 26 Kwi 2003 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jerry napisał:
Nazir napisał:
Jasne ze dziaja Razz w kazdym przypadku GG i inne protokoly lacza sie bez niczego:
Arrow jak wylacza mi net i ponownie wlacza


u mnie tez tak jest ale tylko z GG jak robisz zeby inne protokoly tez sie laczyly Question


Wszystko jest tak samo ustawione ja w GG 0.0.1.5 czyli:

Tlen 0.1.0.1 (prerelease #4) / Jabber 0.1.1.0 (prerelease #2) M->Opcje->Siec i tam na zakladkach odpowienio (Tlen/Jabber) zaznaczone mam "Połącz ponownie automatycznie po niezamierzonym rozlaczeniu" Smile

aha jeszcze w kazdym protokole mam zaznaczone "utrzymuj polaczenie" i to wszystko 8)
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tooth
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 26 Sty 2003
Posty: 11

PostWysłany: 08 Maj 2003 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem krotko...wiekszosc klopotow jakie opisane sa na forum mialem i ja. Mialem.....po zainstalowaniu calkiem na nowo mirusi [z 6 maja chyba build] po kolei wrzucalem pluginy i inne rzeczy, i jak mi mirusia bedzie tak dzialac jak teraz to niech zyje dlugo i szczesliwie!! Smile skonczyly sie miedzy innymi klopoty z gg[wyzej opisane] i nawet mi sie pojawily nowe menu ktorych wczesniej nie bylo, a powinny. kazdy sposob jest dobry....Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 Maj 2003 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie sie podzial ten OnO który potrafil robic 20-30 poprawek pluginu dziennie? Bardzo milo wspominam te czasy...
Piszemy o problemach... Niestety bez odzewu... Cry
Moze piszemy zle, moze piszemy za malo informacji, moze... , moze... Przydalaby sie jakas informacja...
Byc moze masz juz nas dosc? Narzekania, wybrzydzania, etc. Question

PS: Da sie cos zrobic z RSS? Jesli nie - napisz poprostu...
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor