Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Przejscie z OFFLINE w GG - reconnect bug
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Doki Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 71

PostWysłany: 10 Maj 2003 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może sesja się zaczyna???
może OnO ma też inne zajęcia???
wyrozumiałości
pozdrawiam
_________________
Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 30 Kwi 2024 23:12    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Oferta TechnoVolt to systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 10 Maj 2003 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednym z PM-ow do mnie stweirdzil (cytuje): "Ja teraz cierpie na chroniczny brak czasu.", tak wiec jest to bardzo mozliwe..
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 10 Maj 2003 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moon napisał:
Gdzie sie podzial ten OnO który potrafil robic 20-30 poprawek pluginu dziennie? Bardzo milo wspominam te czasy...
Piszemy o problemach... Niestety bez odzewu... Cry
Moze piszemy zle, moze piszemy za malo informacji, moze... , moze... Przydalaby sie jakas informacja...
Byc moze masz juz nas dosc? Narzekania, wybrzydzania, etc. Question

PS: Da sie cos zrobic z RSS? Jesli nie - napisz poprostu...

Wszystko sie da zrobic... tyle ze akurat ja mam 1.5 miesiaca do dwoch do obrony i po prostu jak juz napisal Doki nie mam czasu sie tym zajmowac. Dodatkowo jeszcze musze pracowac (nie jestem na niczyim utrzymaniu). Jesli chodzi o ten blad ze zuzycie proca idzie do 100% to postaram sie to jakos w najblizszym czasie poprawic.

PS: Co do RSS-a- nie mam czasu sie bawic w to... poza tym to jest po prostu bajer bez ktorego da (dalo sie do tej pory) zyc. Ja wiem, ze ranga M-IM urosla prawie do kultu ze zwyklego IMa... mi sie to podoba, ale na to po prostu trzeba miec czas. Wtedy go mialem.. teraz go nie mam.

P.P.S: Jesli by sie dalo zorganizowac jakas liste poprawek (na zasadzie sticky thread t.j. FAQ) do GG to by bylo fajnie ... bo kurcze przyznam, ze trudno mi to wszystko wyluskac teraz / i takze przez ten czasssssss.....

Pozdro,
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 Maj 2003 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje OnO taka odpowiedz mnie wpelni satysfakcjonuje Smile Wole taka odpowiedz niz milczenie Very Happy

Rozumiem... brak czasu, pieniazkow... wazniejsze... POCZEKAMY Very Happy

W ramach pozadkow przezucam tu to co napisalem w innym poscie(z malymi poprawkami):
Cytat:
O ile sie nie myle to nie bylo mowy o tym jeszcze....
- Mam ustwione ze jestem widoczny tylko dla znajomych lecz gdy osoba z po za listy odezwie sie do mnie (tymczasowo) dodaje sie automatycznie do listy i staje sie dla niej widoczny... W ICQ nie ma tego problemu... Do czasu dodania na stale jestem niewidoczny...
- Poprawienie autodetekcji dzialajacego serwera GG. Aktualnie automat nie dziala, trzeba ustawiac recznie....
Juz pisalem o:
- 100% wykozystania procesora gdy odlaczymy siec w trakcje gdy GG jest polaczone i wlaczone utrzymywanie polaczenia (u mnie przy przerwaniu polaczenia przez GPRS)
Wspominane przez innych:
- Problemy z laczeniem sie po padzie serwera

_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 11 Maj 2003 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze przegapilem, ale czy u Was tez jest tak, ze gdy ktos ma np. opis w stanie online i potem przejdzie do stanu online bez opisu (w normalnym GG) to Mircia nadal wyswietla poprzedni opis? :\
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
damjanek Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 12 Kwi 2003
Posty: 381
Skąd: Poznań
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 11 Maj 2003 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie!!!! moze by tak zalozyc nowy topic o nazwie np. "To do list" czy "feature request" i tam wrzucac te wszystkie bugi, requesty itd.
przynajmiej OnO nie mialby problemow zeby wszystkie to zebrac
moze to banalne, ale w sumie najwygodniejsze dla developera gg.dll czyli OnO...ja osobiscie juz nie moge sie polapac w tych wszystkich tematach....a zakladanie kolejnych topicow typu "problem z gg by OnO" czy "gg mi nie dziala" tez wprowadza chaos....ludzie podpisujcie sie pod inne topici, bo sie balagan robi
_________________
...wiem którędy wiedzie mnie moja droga...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 11 Maj 2003 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damjanek napisał:
ludzie podpisujcie sie pod inne topici, bo sie balagan robi

Ja chce sie upewnic ze to nie wystepuje tylko u mnie, zaraz jakbym dostal potwierdzenie zalozyl bym nowy temat wlasnie z todo.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor