Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Skiny :/
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czelek
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 7

PostWysłany: 01 Maj 2006 15:57    Temat postu: Skiny :/ Odpowiedz z cytatem

Witam. Chcialem sie spytac jak mozna wlaczyc sobie (zmienic) skina na takiego: http://my.opera.com/alovisco/blog/show.dml/207035 . tylko prosze o opis w latwym jezyku bo jestem poczatkujacym. Nie rozumiem do konca jeszcze panny Mirandy. Dzieki z gory!

PS. Mam Clist modern. Jak mozna przerobic na "Mirande po swojemu" ? Acid
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 11:39    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 Maj 2006 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez masz tam link pod obrazkiem do archiwum z tym skinem. Sciagasz to, rozpakowujesz do jakiegos folderu, najlepiej MirandaSkins, wchodzisz w opcje Mirandy->Customize->Skin i ladujesz ta skore, ktora powinna znajdowac sie juz na liscie, jesli nie, to uzywasz przycisku Browse i wskazujesz gdzie sie znajduje. Tyle chyba moglbys sam zrobic, nawet stosujac metode doswiadczalna Evil or Very Mad
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czelek
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 7

PostWysłany: 01 Maj 2006 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak doklandie robilem. Nici. Nic sie nie zaladowalo. Gdy ladowalem niktore skiny nic sie nie zmienialo nawet po restarcie a gdy zaladowalem ten co w podanym linku tosie miranda wiesila Acid
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 01 Maj 2006 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najpierw podaj Version Info Suspect
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Czelek
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 7

PostWysłany: 01 Maj 2006 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miranda IM ver. 0.4.0.1.

W dodatku jest tu duzo bledow. Gdy uruchomie wtyczke Clist modern 0.3.0.203 to np. lista ktontaktow ma opisy (przed nie mialem) ale z kolei ustawia mi sie wysokosc okna na okolo 10-12 kontaktow i nie moge zmniejszyc tego. Gdy ustawie sobie "dopasuj automatycznie wysokosc okna" to znika mi calkiem lista jest aby puste pole na ktorym nic nie moge zrobic. myusze wtedy usunac i wkleic na nowo plugin bo inaczej nie idzie nic zrobic. Mam zla wersje? Skad moge wziasc popraiona (nowsza) bo miranda-im.org nie dziala. Czemu tak mam ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 01 Maj 2006 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałeś z jaką wersją miranda działa wtyczką zanim ją zainstalowałeś Suspect Śmiem wątpić Evil or Very Mad no ale nie będe sie czepiać bo masz wytłumaczenie ze nie działa miranda-im.org, co wg mnie wcale nie jest wytłumaczeniem, ehh...
Prosiłam o pełne VI a nie wersję mini mini ;> na początek zmień wersję mirandy na 4.3.0 znajdziesz w działe ogólnym.
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 Maj 2006 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamietam jak wersja 0.3.x listy modern, ale ona chyba byla non-layered jeszcze i ogolnie sporo bledow. Zainteresuj sie najnowszymi buildami, do ktorych linki znajdziesz w dziale wtyczek. Byc moze skorka, o ktora pytasz, nie wspolpracuje ze starszymi wersjami. Przy okazji bedziesz musial, jak juz vilemo Ci poradzila, zaktualizowac wersje Mirandy. Przy czym Clist Modern od wersji 0.4.1.1 WYMAGA Mirandy w wersji 0.4.3.42 lub wyzszej. Linki do najnowszych kompilacji znajdziesz w dziale Nowe buildy - Miranda 0.4.3.0 alpha
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czelek
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 7

PostWysłany: 02 Maj 2006 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ok sciagnalem soie nowa wersje mirandy (po ang.) spolszczylem ja, mam clist modern, wgralem sobie nowego skina, wszystko jest ok tylko nie wiem jak teraz zmienic okno rozmowy. wralem IEview 1.0.9.2. do mirandy 0.4.3. alpha build #52 przy czym ma Clist modern 0.4.2.28.
Nic wiecej z tego nie rzoumiem jak narazie Acid
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lopik Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 400
Skąd: Małopolska

PostWysłany: 02 Maj 2006 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czelek popatrz tu Wink i jak cos to zapytaj Smile
http://www.miranda-im.pl/viewtopic.php?p=47603#47603
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 02 Maj 2006 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednka będę się upierać przy pełnym VI, bo z tego co napisałeś nie wiem jakie masz okno rozmowy i na jakie chcesz zmienić ;>
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Czelek
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 7

PostWysłany: 02 Maj 2006 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VersionInformation napisał:
Operating System: Microsoft Windows XP [version: 5.1.2600 Dodatek Service Pack 2]
Miranda path: C:Program FilesMiranda IM
Miranda IM version: 0.4.3 alpha build #52 Unicode
Build time: 20:20:49 on 25 April 2006
Nightly: Yes
Unicode core: Yes

Active Plugins (11):

chat.dll - Chat (Unicode) [0.3.2.1]
clist_modern.dll - Modern Contact List (UNICODE) [0.4.2.28]
dbx_3x.dll - Miranda database driver [0.5.1.0]
gg.dll - Gadu-Gadu Protocol [0.0.3.7]
help.dll - Help [0.1.2.2]
ieview.dll - IEView [1.0.9.2]
import.dll - Import contacts and messages [0.9.2.2]
loadavatars.dll - Avatar service (Unicode) [0.0.1.21]
png2dib.dll - PNG images processor [0.1.3.0]
srmm.dll - Send/Receive Messages (Unicode) [2.4.0.0]
versioninfo.dll - Version Information [2.0.0.0]

Inactive Plugins (5):
clist_classic.dll - Classic contact list (Unicode) [0.5.1.1]
clist_modern_mod.dll - Modern Contact List Mod [0.3.0.203]
clist_mw.dll - MultiWindow Contact List Unicode [0.3.4.6]
clist_nicer.dll - CList Nicer+ (Unicode) [0.6.0.6]
tabsrmm.dll - tabSRMsgW (unicode) [0.9.9.200]


Ok. moze byc ? Smile I jeszcze jedna prosba. Gdzie sie ustawia zbey poakzywalo mi osoby ktore maja moj nr na liscie a ja ich nie mam bo wiem ze w starszej wresji takie cos bylo. Smile Dzieki z gory!
Uwagi obsługi forum:
A ja mam inna prosbe - zainteresuj sie funkcja Szukaj w celu odnalezienia rozwiazan coraz to nowych problemow, ktore zaczynasz tu wprowadzac, a maja sie one nijak do tematu zalozonego watku. Wygladu okna rozmowy, ktorego uzywasz, nie da sie zmienic, potrzebujesz jednej z nowszych wersji TabSRMM. Linki w dziale wtyczek.


_________________
* ostatnia uwaga wprowadzona 02 Maj 2006 14:16 przez Test
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 02 Maj 2006 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz SmileyAdd i scriver bądź tabsrmm, musisz sam sobie wybrać które będzie Ci odpowiadało. Pluginy znajdziesz we wtyczkach i protokołach ;> Owa opcja jest nadal tam gdzie w poprzedniej wersji, ale chyba wiesz jak to działa;>
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Czelek
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 7

PostWysłany: 02 Maj 2006 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yyy tzn jak dziala?? no chyba normalnie.. ?? Ok znajde sobie scrivera albo cos tylko strona miranda-im.org nie dziala Acid tam bylo tego duzo. gdzies napewno znajde Very Happy Dzieki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 02 Maj 2006 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czelek napisał:
yyy tzn jak dziala?? no chyba normalnie.. ?? Ok znajde sobie scrivera albo cos tylko strona miranda-im.org nie dziala Acid tam bylo tego duzo. gdzies napewno znajde Very Happy Dzieki.

Niechcę być nie miła ale zaczynasz mnie drażnić Mad Powtórzę, strona oficjalna mirandy w Twoim problemie nie jest wogóle potrzeba, musisz się wykazać umiejętnością szukania bo jak nic odpowiedni plug znajdziesz tutaj. Wiesz z ciekawości już bym tam zajrzała ;>
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Czelek
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 7

PostWysłany: 02 Maj 2006 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no sory. scrivera znalazlem samemu,. w koncu w NEWSACh byl. a co do AddSmilles sobie spokojnie znalazl bym. Tylko nie rozumiem o co chodzilo z ta opcja od wyswietlania ludzi majacych moje nr?? Acid Sory..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor