Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[Archiwum] Scriver
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 15 Mar 2005 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wikalinskimarcin napisał:
zglaszam bug: jak mam ustawienie wysyłaj po enterze to nie działa enter daje tylko przeniesienie do nastepnej linki
Mam najnowsza wersje czyli scriver.dll, ver: 2.2.1.2

to bynajmniej NIE jest zaden bug tylko efekt Twojego niedopatrzenia, na chwile obecna tak dziala to gdyż autor chce wyeliminowac blokowanie okna podczas wysylania wiadomości i chwilowo wyglada to tak ze przechodzi do nastepnej linii Smile zreszta ... przyjzyj sie Smile

bugiem jest to ze to nie działa tak jak powinno o czym pisalem juz wczesniej Smile po prostu mozna pisac text, jednak jesli wiadomosc zostanie wyslana to on ZNIKA Smile a wiec jeszce to lekko niedorobione jest Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Kwi 2024 5:25    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 15 Mar 2005 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to teraz ja:

nadal nie ma pamietania rozmiaru okna tabowanego, za to zostala popsuta funkcja pamietania tego rozmiaru w oknach nietabowanych, okno zminimalizowane moze samo z siebie po odminimalizowaniu byc rozszeszone w poziomie w stosunku do wielkosci z jaką było minimalizowane, albo po otwarciu mieć 4 razy wieksze pole wpisywaniua wiadomosci.

avatarki teraz tez sa dziwne bo jak nie mam toolbara to powiekszane sa tylko do pewnej wielkosci potem juz nie, natomiast gdy bede zmniajszał okno to w pewnym monencie avatar bedzie znikac w prawek krawedzi az wogóle zostanie ukryty i zostanie tylo pole wpisywania wiadomosci.

fajnie by było dac pokazywanie paska przewijania w richeditowym oknie na zasadzie auto, jak jest potrzebny to dawac, teraz jest obrys paska nawet gdy go nie potrzeba (w oknie wpisywania zostało to juz poprawione.

problem dwukropka nie rozwiazany Wink (autor wie o czym mówię)

requestów zglaszal nie bede, niech poczekają az polikwidowane bedą problemy, potem bedzie czas na dodawanie nowych Wink

btw: nadal mysle ze to wtyczka z duzm potencjałem, tylko theleech musi jeszcze nad nią posiedziec niestety by była całkiem bezproblemowa.

EDIT

aha..
raq napisał:
wikalinskimarcin napisał:
zglaszam bug: jak mam ustawienie wysyłaj po enterze to nie działa enter daje tylko przeniesienie do nastepnej linki
Mam najnowsza wersje czyli scriver.dll, ver: 2.2.1.2

to bynajmniej NIE jest zaden bug tylko efekt Twojego niedopatrzenia, na chwile obecna tak dziala to gdyż autor chce wyeliminowac blokowanie okna podczas wysylania wiadomości

tylko ze teraz to nie moze tak działac jak jest, bo teraz jest tak... pisze cos, ale widze ze np zrobilem literówke wiec cofam kursow do bledu, poprawiam go i naciskam enter. w tym momencie powinna sie wyslac wiadomosc, ale wysyłają sie dwie! pierwsza to tekst do miejsca gdzie znjdował sie kursor i drugo od tego miejsca do konca. wiec wiadomosc jest dzielona na dwie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 15 Mar 2005 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obrobkareczna napisał:
nadal nie ma pamietania rozmiaru okna tabowanego, za to zostala popsuta funkcja pamietania tego rozmiaru w oknach nietabowanych, okno zminimalizowane moze samo z siebie po odminimalizowaniu byc rozszeszone w poziomie w stosunku do wielkosci z jaką było minimalizowane, albo po otwarciu mieć 4 razy wieksze pole wpisywaniua wiadomosci.


a czy w change logu bylo napisane, ze pamieta ??? bylo za to napisane, ze teraz pamieta polozenie splitteradla kazdego kontaktu i wg mnie to dziala ok. rozmiar okna w trybie bez tabow tez jest wg mnie dobrze pamietany

obrobkareczna napisał:
avatarki teraz tez sa dziwne bo jak nie mam toolbara to powiekszane sa tylko do pewnej wielkosci potem juz nie, natomiast gdy bede zmniajszał okno to w pewnym monencie avatar bedzie znikac w prawek krawedzi az wogóle zostanie ukryty i zostanie tylo pole wpisywania wiadomosci.

i tak to mniej wiecej juz zostanie - avatary sa skalowane proporcjonalne poki sie da, minimalna szerokosc okienka wpisywania w tej chwili to 240 pixeli, byc moze tylko przy wylaczonym toolbarze ie to zmieni np. do 100.


obrobkareczna napisał:
fajnie by było dac pokazywanie paska przewijania w richeditowym oknie na zasadzie auto, jak jest potrzebny to dawac, teraz jest obrys paska nawet gdy go nie potrzeba (w oknie wpisywania zostało to juz poprawione.


nie tyle poprawione, tylko zwykly edit box zostal zastapiony przez RichEdit co wymagalo troszke roboty...

obrobkareczna napisał:
problem dwukropka nie rozwiazany Wink (autor wie o czym mówię)


a jakies specjalne ustawienia dla tego spana z dwukropkiem nic nie pomagaja ?
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 15 Mar 2005 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cholercia szef odpisał to juz nie bede edytował wiecej posta u góry tylko napisze tu:

co do pamietani to w takim razie poprosiłbym o mozliwosc czy ma pamietac splitera dla kazdego kontaktu do odznaczenia sobie w opcjach bo ja tego nie uzywam a domyslna wartosc spliteraz jest dla mnie za duza i musze w kazdym nowym kontakcie ją zmniejszac. co do rozmiarów bez tabów to jak mówie to ma miejsce po zminimlizowaniu rozmowy, za kazdym razem, okno otwieram jest ok, minimalizuje, przywracam i szerokosc okna jest wieksza (chyba taka jak domysna w oknie tabowanym) ale tylko szerokosc, wyskosc pozostaje bez zmian

aha no i to co mi sie przypomniało: teraz nie działą menu kontekstowe czyli prawy przycisk w oknie wpisywania rozmów Sad

TheLeech napisał:

a jakies specjalne ustawienia dla tego spana z dwukropkiem nic nie pomagaja ?


przepraszam ale nie prubowałem Sad znaczy załozyłem ze jesli w tabsrmm działa to w scriverze bedzie to tez zmienione, ale ok Smile , mozna pewnie zmienic styl tak zeby pasował, tylko nie wiem jak wtedy bedzie pracował pod tab-sem, zobaczymy. Ale nic nie zarzucam, wiem ze nie mozna miec zgodnosci z wszytkimi wtykami. czyli poprubuje pogrzebac w stylu i dopiero jak mi sie nic nie uda to bede dalej monitował, na razie sprawe olewamy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
e-nighthawk Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Gru 2003
Posty: 49
Skąd: inąd

PostWysłany: 16 Mar 2005 2:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny wtyk - popieram - fajerwerki nie zawsze są potrzebne. Ale co z opcją wysyłania do wielu uzytkowników (naraz) - w SRMM była takowa i chodź nie jestem spamerem uważam, że jest bardzo przydatna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 16 Mar 2005 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AFAIK w SRMM ta opcja została usunięta obecnie.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Guest2099 Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 23 Sty 2005
Posty: 178

Wiek: 37 lat(a)

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 16 Mar 2005 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheLeech dwie rzeczy:
1. Jak zagada do mnie osoba której nie ma na liście kontaktów to w pasku tytułowym wyświetla sie nick, a na zakładce numer tej osoby , w przypadku gdzy jest na lićie kontaktów to w dwóch miejscach wyświetla sie wyświetla sie nick. Chodzi mo o protokół gg.
2. Chciałbym spolszczyć tą wtyczke , jak to mam zrobić czy przez edycje wtyczki czy dasz jakiś wzór ?

==EDIT==
Ten błąd który zgłaszałem już sie mu przyjrzałem i zauważelem , że brak reakcji kiedy wysyla sie wiadomość ( do poprawy) , ale jest błąd kiedy umeszcze kursor w środku wyrazy i dam enter to mi w tym miejscu łamie wyraz i takie wysyła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arturk Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 12 Cze 2003
Posty: 12

PostWysłany: 16 Mar 2005 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Gdy pisze do kogos przykładowo text "Czesc jak sie masz" ustawie kursor gdzies w obrebie tego textu, np "Czesc[kursor] jak sie masz?" i wcisne enter wtedy text po kursorze przenosi sie do nastepnej lini i wysyła wiadomosc w postaci:
"Czesc
jak sie masz"

Da sie to jakos wyeliminowac? Czy to tylko u mnie czy inni tez tak maja?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 16 Mar 2005 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arturk: czytaj poprzednie posty co?

aha, te entery to jeszcze zabawniej działąją bo jak sie przekopiuje tekst z enterami do okna to po wyslaniu richeditowa kontrolka (o oknie wiadomosci wyslane/odebrane, nie tam gdzie wpisuję) nie uwzglednia tych enterów i puszcza wszytko jednym ciągem, w historii za to są uwzgledniane (i history++ i historyviewer)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 17 Mar 2005 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wikalinskimarcin napisał:
2. Chciałbym spolszczyć tą wtyczke , jak to mam zrobić czy przez edycje wtyczki czy dasz jakiś wzór ?


zdaje sie, ze byl kiedys taki programik, ktory wyciagal wszystkie teksty do tlumaczenia z kodu. jesli go masz, to sprawa prosta - sciagnij zrodla wtyczki i uzyj tego narzedzia. jesli go nie masz to podobnie, tylko recznie musisz znalezc wszystkie tekstu tego typu:
Translate("tekst") i masz gotowa liste rzeczy do przetlumaczenia Smile

wikalinskimarcin napisał:
Ten błąd który zgłaszałem już sie mu przyjrzałem i zauważelem , że brak reakcji kiedy wysyla sie wiadomość ( do poprawy) , ale jest błąd kiedy umeszcze kursor w środku wyrazy i dam enter to mi w tym miejscu łamie wyraz i takie wysyła


Tak, wiem, jest blad zwiazany z wysylaniem po enterze lub podwojnym enterze, juz go poprawilem w zrodlach.


@obrobkareczna
Tak mi sie przypomnialo (a propos ":" Smile ) - Scriver uzywa CSS zgodnego z SRMM, nie z TabSRMM, wiec jesli chcesz miec jeden CSS dla obu tych wtyczek, to musisz je polaczyc tak, zeby w jednym pliku byly wszsyskie klasy.

pozdr.
pp
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 17 Mar 2005 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szybkie pytanko:

jaki ma byc skrot klawiszowy do pokazywania/ chowania:
1) statusbara,
2) toolbara,
3) titlebara

z gory dzieki za pomoc
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qbik Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 08 Gru 2003
Posty: 328
Skąd: WN

PostWysłany: 17 Mar 2005 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm prawde mowiac to ja je wylaczam na stale wiec w tym przypadku skrotow nie uzywam, ale mam pytanie co do innego skrotu o ile jeszcze go nie ma (do clear log??) bo jakos nie moge go odpalic
_________________
Opera, Miranda i jakis tam podpis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 17 Mar 2005 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qbik napisał:
hmm prawde mowiac to ja je wylaczam na stale wiec w tym przypadku skrotow nie uzywam, ale mam pytanie co do innego skrotu o ile jeszcze go nie ma (do clear log??) bo jakos nie moge go odpalic


a jaki mialby on byc ? Very Happy
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nowotny
VIP
VIP



Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 598

PostWysłany: 17 Mar 2005 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheLeech napisał:
szybkie pytanko:

jaki ma byc skrot klawiszowy do pokazywania/ chowania:
1) statusbara,
2) toolbara,
3) titlebara

z gory dzieki za pomoc


Najlepiej to chyba takie jak w tabSRMM żeby nie trzeba było się odzwyczajać... ale co ja tam wiem... i tak nie używam... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WickoO Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 104
Skąd: Skwierzyna

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 17 Mar 2005 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) SHIFT + CTRL + S
2) SHIFT + CTRL + Z
3) SHIFT + CTRL + T
4) da się ALT + DEL ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 3 z 23

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor