Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

forum zamkniete
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2003 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test mam nadzieję, że Twoja wypowiedź nie odnosila sie do moderacji?

W pomocy/instrukcjach udzielanych przez moderacje (te na zielono) najcześciej właśnie podajemy wcześniejsze tematy pokrewne, dajemy linka do FAQ, przenosimy post/topic jak jest w niewłaściwym miejscu Wink

Ale jesli ewidentnie ktos robi cos co nawet osobnik o przeciętnym IQ uważa za żenadę to trzeba mu dosadniej odpisać (przy okazji Miranda IM raczej nie jest przeznaczona dla ludzi o IQ ponizej przec.)
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 21 Maj 2024 1:53    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 Lip 2003 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, ze nie chodzilo mi o moderacje DJ - na tym forum przewaznie stoi ona na wzorowym poziomie (Wazelina rulez Laughing ). I wcale nie zal mi oszolomow, ktorzy uruchamiajac Mirande tylko po to, ze uslyszeli gdzies na innych forach o mozliwosci podgladania niewidocznych osob na przyklad, zadaja beznadziejnie denne pytanie w stylu: "No odpalilem to cos, mam plugin taki czy inny, ale nie dziala", czy tez: "W GG dziala to i tamto, a tu nie, co to za lipa?". To jak najbardziej kwalifikuje sie do obciecia glowy, ale jak zauwazylem kupe osob zadaje sensowne pytania a zostaja odeslani przez innych (raczej nie moderacje) do FAQ czy tez do diabla Twisted Evil , gdzie nie zawsze znajduja oczekiwane rozwiazanie. Reasumujac - FAQ i Szukaj - tak, ale bez przesady. Jesli wiecie w ktorym miejscu problem byl poruszany, to podajcie tego cholernego linka - bedzie naprawde duzo milej...
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 Lip 2003 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz krotki scenariusz forum, gdzie wszyscy madrale wiedza wszystko i sa nie do zajeb... Wink.

Tu przykladowy topik nastepuje:
Arrow Stara wyga - Haj, witajcie wszyscy - jak sie wam spalo ?
Arrow wszyscy - czesc wyga - klawo jak cholera Wink
Arrow Moderator - Wyga, o tym mowilismy juz wczoraj...
Arrow Stara wyga - No to co, dzis tez mozemy sobie pomowic Wink
Arrow Gosc - mam problem, cos tam mi nie teges dziala - Help !
Arrow Stara wyga - Nie truj, nie widzisz, ze my tu o powaznych rzeczach, poza tym czytaj FAQ i poszukaj se sam, problem byl 13 lat temu poruszany a Ty zawracasz gitare...
Arrow Gosc - sorry, ze zawracam, jednak w FAQ tego nie ma, czy ktos mi moze pomoc ?
Arrow Stara wyga2 - Na pewno nie szukales dokladnie, przeciez slyszales, ze byl juz ten problem omawiany Exclamation
Arrow Stara wyga - no co z tym spaniem ?
Arrow Stara wyga2 - ale dzis ladna pogoda nie ?
Arrow Moderator - dalsza czesc tej dyskusji zostaje przeniesiona w inne miejsce, poniewaz wystapil zupelny OT
Arrow Gosc - gdzie sie podzialy moje posty ?
Arrow Zarejestrowany gosc - To skandal ! Napisalem na to forum i zostalem opluty, ktos skasowal moje posty, a ja nadal nie wiem co mam zrobic z tym niedzialajacym pluginem.
Arrow Moderator - zarejestrowany gosciu twoje posty zostaly skasowane, bo zawracasz dupe, a Twoj problem byl poruszany tu: http://martwy.link.do.problemu.
Arrow Zarejestrowany gosc - dzieki, teraz wszystko jasne...
Arrow Stara wyga2 - no widzisz, a wystarczylo uzyc przycisku szukaj...
Arrow Stara wyga - alez Ci nowi sa beznadziejni...
Arrow Stara wyga2 - co sadzicie o nowym pluginie belt search ?
Arrow Stara wyga3 - nie uzywam takich gowien, poza tym wywala mi Mircie Wink
Arrow Stara wyga4 - no fajny
Arrow Stara wyga - moze byc, pasowaloby, zeby jeszcze robil mi dobrze Laughing
Arrow Inny zarejestrowany uzytkownik - nie chce mi sie do Was rozmawiac Smile
Arrow Stara wyga - to jak w koncu Wam sie dzis spalo ?
Arrow Nowy zarejestrowany uzytkownik - Haj, jestem tu nowy i nie wiem o sssooo chozzii ?
Arrow Stara wyga2 - FAQj sie Nowy czym predzej Wink
[...]
Po pewnym czasie znajdujemy sobie temat inny niz spanie i pogoda, ale to tez sie robi nudne i dochodzimy do wniosku, ze najfajniejsze zajecie, to odsylanie nowych uzytkownikow do FAQ Rolling Eyes . Zeby tylko sie nie okazalo, ze za jakis czas nie ma juz kogo odsylac...

To oczywiscie przesadzony i wielce przejaskrawiony przyklad mili panstwo, sam nie wiem juz teraz do konca, czy taka postawa przysluzy sie forum, czy tez zostaniemy za niedlugo sami ze swoimi topikami i garstka znajacych sie w miare osob do dyskusji...

Pozdrawiam.
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2003 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, Smile /to mój post mial byc pierwszy ale Test mnie uprzedzil Wink

tak trzeba, uzmyslawianie jest dobrą droga Wink

a wiec jesli ktoś chce pomóc i np. podczas tej pomocy czas na odnalezienie jakiegos pomocnego topic-u/posta zajmie mu dosłownie chwilke wtedy moze smiało opierniczyć delikwenta jednak niech mimo to poda link, a jeżeli zajmie to wiecej czasu i bedzie wymagać wiekszego rozeznania to najpierw niech sie zastanowi czy dalej chce to zrobic lub niech wcale nie "pomaga" (np. zostawi to moderacji) lub zastosuje tylko drugą cześć wersji pomocniczej Wink

W sumie to najcześciej tak sie dzieje, że czeka sie aż ktoś sensownie odpowie a potem zamyka sie topic i jak widać nawet nie tacy starzy wyjadacze umieją być pomocni tym nowym czyli wszystko wskazuje na to, że nasza edukacja i FAQ dosyć dobrze realizują swoje założenia Smile

A poza tym jeśli pytanie jest rzeczywiście wartościowe i nie ma gdzies konkretnego rozwiazania dla niego na forum to najcześciej trafia do FAQ Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2003 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojejjjjj Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ^3

Test ale dałeś do pieca Very Happy

O matko jedyna! my z Nazirem to mielismy jazde na maxa Very Happy


Wiecej takich historii Smile oj wiecej! az mi sie humor poprawił diametralnie Smile az bym sie browarra napil

no tak, zwłaszcza tan martwy.link mnie rozbawil Very Happy (choć to abstrakcja)

no ale to: gdzie są moje posty? Shocked to było the beściak Exclamation
I nawet sobie cos takiego przypominam Very Happy hyhyhyhy

Ale to normalnie najlepszy post jaki czytalem na tym forum Smile

The best Laughing
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2003 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe Very Happy
W sumie to nawet oddaje harakter niektorych forow Wink
Aczkolwiek prawde mowiac nie sadze, zeby tutaj bylo az tak zle..
Chyba nie zdazyly sie wpadki z martwymi linkami Razz
Poza tym myslisz, ze stary wyga pamietalby, ze temat byl poruszany 13 lat temu Wink

Co do odpowiadania na posty to calkowicie zgadzam sie z DJ Lotosem.

PS. a propos znikajacych postow to przypomnialo mi sie jak robilem ostatnio pozadki na moim forum.. okolo 900 postow poszlo w Polske Twisted Evil
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Lip 2003 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytocze tu wypowiedz jednego z naszych userow z innego topika:
SkWaRa napisał:
(...) przeszukiwanie forum uzywajc search'a wsrod ponad 6299 postow nie jest czyms ciekawym wrecz przeciwnie jest to nudne przegladanie wynikow w poszukiwaniu wlasciwej odpowiedzi, nie mowiac o tym ze czasami trzeba przeczytac caly topic ktory nie raz ma po kilka stron (...)

Panowie i panie, zgadzam sie z kol. Test'em (pisane 'Testem' jakos dziwnie wyglada Wink ). Czasami sam stawalem w sytuacji, ze kiedys widzialem cos juz na forum tyle ze nie pamietalem gdzie... I ku***ca mnie brala jak po kilkunastu/dziesieciu minutach bylem w polowie jakiegos 9-stronicowego topika i dalej nic... A pomyslcie, ze niektorzy z nas moga nie miec stalego lacza i korzystac z modemu... a Mircia chyba jest do wszystkich, nie tylko do ludkow z wlasnym kabelkiem ???
Proponuje zrobic specjalny dzial na forum dla calkiem-poczatkujacych... i niech pisza tam o swoich problemach, wydaje mi sie ze nikomu to nie zaszkodzi... A na pewno znajdzie sie kilka osob na tym forum, ktore bez wsciekania sie i pisania FAQ, Szukaj i Spierd**** bo to juz bylo, spokojnie odpisza lub zapodaja link.
A co do martwych linkow Wink to zdarzaly sie, nie wiem czy teraz jeszcze sa, ale jak kiedys miranda miala domene tpsa.jp, to kilka linkow wskazywalo nadal na ta domene po zmianie na kom.pl
Uff, teraz ja sie rozpisalem Wink
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2003 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, przesadzacie... Szukacie problemu, ktorego nie ma... Osobiscie nei przypominam sobie, zeby ktos w sposob brutalny i 'niegrzeczny' odeslal kogos to FAQ-a, albo funckji Szukaj.. Odsylanie takie to najczesciej robota modow, ktozy to zazwyczaj daja bezposredni link do posta/topica.

Ponadto wasze tweirdzenia, ze jakoby odsylanie do FAQ-a/Szukaj jest bezsensu i w ogole sa zupelnie niesluszne.. Zreszta juz wyrazilem moja opinie na ten temat, wiec nie bede sie powtarzal..
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2003 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do martwych linków po domenie tpsa.jp to była zgrubsza modyfikowana część najaktualniejszych i nie tylko postów przez moderację.

Aktualnie na dzien dzisiejszy znaleźć jeszcze można 11 wyników gdzie mogą istnieć odwołania do starej domeny, przy najbliższej okazji (wiecej czasu) zajmiemy sie sprostowaniem i tych pozostałych Wink

Co do długich topic-ów też bedzie można sie postarać o ich podzielenie i zamknięcie na pewnych etapach i zapobieganie powstawaniu takowych w przyszłosci bo faktem jest, że przeszukiwanie wskazuje nam wyniki na ogólny topic chyba, że wybierzemy wyswietlanie jako posty, co fakt i to nie jest za wygodne.

Także trzeba bedzie troche nad tym pomyslec bo forum jest po to aby służyło userom a nie było jedynie tworem samym w sobie.
Jednak wyglądać powinno logicznie, sensownie i schludnie tym samym przypominając ciekawą książkę lub dokumentację z fabułą Wink

To tyle, dobrej nocy
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2003 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe.. dobre.. dokumentyacja z fabula.. Juz sobie to wyorabzam Wink

Albo ksiazki specialnie dla programistow: Idzie sobie Knight i nagle napotyka Animal. Po dluzszym sprawdzeniu okazuje sie, ze jest to instanceof Dragon wiec wykonuje this.getSword() poczym this.atack(Dragon).... Wink (sorki za skladnie z Javy, ale jakos ta obiektowosc mi najbardziej pasowala).

--edit--
Zapomnailem dodac... DJ Lotos, do zmiany linkow to ja wam moge skrypcik napisac Wink Aczkolwiek nie recze za efekty uboczne... Razz
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Lip 2003 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
co do martwych linków po domenie tpsa.jp to była zgrubsza modyfikowana część najaktualniejszych i nie tylko postów przez moderację.

Aktualnie na dzien dzisiejszy znaleźć jeszcze można 11 wyników gdzie mogą istnieć odwołania do starej domeny, przy najbliższej okazji (wiecej czasu) zajmiemy sie sprostowaniem i tych pozostałych Wink

Co do długich topic-ów też bedzie można sie postarać o ich podzielenie i zamknięcie na pewnych etapach i zapobieganie powstawaniu takowych w przyszłosci bo faktem jest, że przeszukiwanie wskazuje nam wyniki na ogólny topic chyba, że wybierzemy wyswietlanie jako posty, co fakt i to nie jest za wygodne.

Także trzeba bedzie troche nad tym pomyslec bo forum jest po to aby służyło userom a nie było jedynie tworem samym w sobie.
Jednak wyglądać powinno logicznie, sensownie i schludnie tym samym przypominając ciekawą książkę lub dokumentację z fabułą Wink

To tyle, dobrej nocy


Pamietam kiedys jak bodajze Test (ale nie jestem pewien) doliczyl sie dwoch Twoich dobrych pomyslow na tym forum... To masz zaliczony trzeci Very Happy Very Happy Very Happy buahahahahaahahaha
Oczywiscie zartuje, a tak na powaznie to jestem jak najbardziej za ograniczeniem ilosci postow na topik... Te kilkusetpostowe topiki sa dobijajace Twisted Evil
A co myslisz o stworzeniu dzialu extra do bardzo-poczatkujacych? Tam mogliby sobie pisac o swoich problemach... Skoro istnieje Na kazdy temat, to mogloby istniec tez cos w stylu Podstawy...
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2003 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ace napisał:
A co myslisz o stworzeniu dzialu extra do bardzo-poczatkujacych? Tam mogliby sobie pisac o swoich problemach... Skoro istnieje Na kazdy temat, to mogloby istniec tez cos w stylu Podstawy...

IMHO bezsens... Niby co to da? i co zmeini? IMO to powstanie poprostu kolejny dzial 'Pomoc', co wiecej nie bedzie wiadomo czy dany post ma isc do 'Pomoc' czy do tego nowego dzialu..
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Lip 2003 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzilo mi o taki dzial, zeby nie zasmiecac istniejacych... Jesli wlasnie po to bylby stworzony, nikt nie wkurzalby sie na to, ze ktos pyta o cos po raz setny np we Wtyczkach. Tam wlasnie moglby byc swojego rodzaju azyl do poczatkujacych
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 04 Lip 2003 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbedne zamieszanie to jedynie wprowadzi..
Przypuscmy, ze mam jakeis pytanie i gdzie mam je zadac? w pomoc czy w tym azylu?
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 04 Lip 2003 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze i wprowadzi, fakt... ale byloby przynajmniej miejsce, do ktorego moderatorzy mogliby przerzucac takie pytania
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor