Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

jeszcze do release 0.0.1.4
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 Kwi 2003 22:03    Temat postu: jeszcze do release 0.0.1.4 Odpowiedz z cytatem

OnO napisał:

Każdy problem da się naprawić pod warunkiem, że go widać.. da się go zbadać. Ale jak na razie jedyne co wiem to to, że Ci nie działa... nie napisałeś NIC WIĘCEJ, więc skąd mam wiedzieć gdzie szukać tego błędu. Ja w kodzie NIE WIDZĘ nic co mogło by to powodować... sam też możesz zajrzeć do kodu.
Pisanie mi nie działa.. czy mógłbyś to poprawić, czy to jest TAAAKI WIELKI problem jest cholernie wygodne.. ale zupełnie mi nie pomaga w usunięciu tego problemu.


Wszystko to prawda co piszesz OnO, ale ja jestem tylko cholernym zwyklym UZYTKOWNIKIEM, nie jakims developerem !! Co mam Ci wiecej napisac, poza tym, ze nie dziala ? Nie exportuje wszystkich kontaktow i juz ! Gdybym wiedzial co nie dziala, to uwierz mi z cala pewnoscia bym Ci o tym powiedzial Wink . Poki co jestem za cienki na programowanie, wiec prosze nie kaz mi do kodu zagladac...Nie wydaje Ci sie, ze troche zle odbierasz to o czym pisze ? Przeciez nie mam do Ciebie zadnych pretensji, faktycznie moze z tonu wypowiedzi mozna tak wywnioskowac, jednak jest to bledne rozumowanie. Jestem Ci bardzo wdzieczny (mysle, ze nie tylko ja) za ta robote, ale nigdzie nie napisalem, ze chce Ci pomoc w rozwiazaniu tego problemu Very Happy. No dobra, to znowu troche zlosliwe bylo Wink , wybacz OnO. Jednak troche mi dogryzles z tym lenistwem i przylozylem sie nieco bardziej do tego testowania Smile . Otoz uzywam dwoch pluginow GG i caly problem wlasnie tkwi w tym. Zauwazylem, ze:
Arrow Gdy jest jeden plugin - wszystko gra (export - import OK).
Arrow Gdy zamienie go na drugi rowniez gra z tymi kontaktami, ktore sa dla niego przypisane.
Arrow Gdy sa obydwa - z poziomu ktoregokolwiek bym nie zrobil exportu, lista wyglada tak samo i jest niekompletna, a dokladniej brakuje wszystkich (u mnie 5) kontaktow z drugiego pluginu.

Uff...to by bylo na tyle, poki co radze sobie z tym wywalajac na chwile exportu jeden z pluginow, potem zamieniam - znowu export i mam 2 listy tak jak to powinno normalnie wygladac Smile .

Idea I jeszcze na koniec malutka uwaga - plugin raz exportuje pole miasto a przy innym kontakcie nie, niestety nie wiem od czego to zalezy, a tak na marginesie bez sensu, zeby to exportowal, bo i tak pobiera ta informacje podczas ogladania wlasciwosci z serwera.

Pozdrowionka.
A browar masz i tak Wink
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 1:54    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt to najlepsze systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze na rynku technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 04 Kwi 2003 22:16    Temat postu: Re: jeszcze do release 0.0.1.4 Odpowiedz z cytatem

Test napisał:

Zauwazylem, ze:
Arrow Gdy sa obydwa - z poziomu ktoregokolwiek bym nie zrobil exportu, lista wyglada tak samo i jest niekompletna, a dokladniej brakuje wszystkich (u mnie 5) kontaktow z drugiego pluginu.


AAa..... chyba rozumiem w czym jest Twój problem...
Masz 2 pluginy Gadu:
- GG.dll
- Pupa.dll (rename z GG.dll)

Klikajac Gadu-Gadu--->Eksport... eksportujesz tylko kontakty z GG.dll,
Klikajac Pupa->Eksport... tylko z drugiego...

Czy to wlasnie o to chodzi ze nie eksporuje Ci z drugiego pluginu gdy klikasz na Gadu-Gadu---->Eksport ???
Bo jesli tak... to wszystko jest jak najbardziej w porzadku.

Test napisał:
A browar masz i tak Wink

No mam.. tylko 1. Wlasnie mi sie konczy.... Sad
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 Kwi 2003 22:47    Temat postu: Re: jeszcze do release 0.0.1.4 Odpowiedz z cytatem

OnO napisał:

[...]
Klikajac Gadu-Gadu--->Eksport... eksportujesz tylko kontakty z GG.dll,
Klikajac Pupa->Eksport... tylko z drugiego...

Czy to wlasnie o to chodzi ze nie eksporuje Ci z drugiego pluginu gdy klikasz na Gadu-Gadu---->Eksport ???
Bo jesli tak... to wszystko jest jak najbardziej w porzadku.


Hmmm...wlasnie chodzi o to, ze tak nie jest ! Jest tak:
Klikam na GG --> export - exportuje kontakty GG
Klikam na GG2 --> export - exportuje rowniez kontakty GG

Po prostu gdy sa dwa pluginy, to export z drugiego GG zachowuje sie jak z pierwszego, w zaden sposob nie exportuje sie lista kontaktow z drugiego. Dopiero jak wywale na moment pierwszy, to jest OK. Ale nie bede juz dluzej nudzil, bo to nie jest dla mnie az taki duzy problem, tylko to jakby nie do konca jest prawdziwe multiple instances Wink , chyba ze chce Ci jeszcze tym zajac, to bedzie milo...

No i powaznie przemysl sprawe browaru, moze by tak sie spotkac kiedys faktycznie, skoro nie opijalismy "first release" pluginu, to moze jakis final chociaz...Very Happy
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 04 Kwi 2003 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaa..... już wszystko jasne. Już wiem gdzie leży błąd.
Poprawię go kiedyś ok?
Widzisz.. właśnie to lubię ... wyciągnąłem potrzebne informacje do zlokalizowania problemu... a szukałem zupełnie gdzie indziej.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 Kwi 2003 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne OnO, nie jest to jak mowie jakis wielki problem dopoki wspolistniejacych pluginow nie ma za duzo Smile . Na szczescie nie planuje miec wiecej kont niz 2 na GG, wiec poradze sobie z tym.

A tak z innej beczki, skoro maczales palce rowniez w pluginie Tlen.dll, to moze potrafisz wyjasnic mi dlaczego na stronie status Tlenu z mirandy jest zawsze niepolaczony. Wiem, ze to juz bylo poruszane, ale zaczyna mnie to martwic, poniewaz najnowsza wersja alpha Tlenu v4 zachowuje sie tak samo ! Bedac online z poziomu pluginu Tlen.dll jestem traktowany przez oryginalnego klienta jak niepolaczony ! Moze by tak Keh jakis updejcik maly zrobil...? Wink
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 110
Skąd: ZG

PostWysłany: 04 Kwi 2003 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
dlaczego na stronie status Tlenu z mirandy jest zawsze niepolaczony.

Plugin tlena ma na stale ustawiona opcje 'nie pokazuj mojego stanu w katalogu uzytkownikow'. po prostu :-)

Test napisał:

najnowsza wersja alpha Tlenu v4 zachowuje sie tak samo ! Bedac online z poziomu pluginu Tlen.dll jestem traktowany przez oryginalnego klienta jak niepolaczony !


faktycznie! wrzucilem tlen.pl w wersji 4alpha3 i mimo, ze tryb subskrypcji jest 'both', to mnie nie widac na nowym tlenie, gdy sie na mirci robie online, ale moze to bug w oryginalnym kliencie tlena? w koncu to jeszcze wersja alpha.
_________________
pozdrawiam:
Andre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kulmegil Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 67

PostWysłany: 05 Kwi 2003 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Odnośnie najnowszego pluga GG 0.0.1.4 (4 kwiecień).

Nie wiem czemu ale nie mogę wysyłać plików do sieci lokalnej (wszyscy jesteśmy za maskeradą) - wersja z 3 kwietnia działa dobrze i taki transfer był możliwy. Tak samo jak z wew. IP - teraz znowu są pokazywane nieprawidlowo... dziwne

PS - ver stable (wlasnie zauwazylem:)) juz chyba nie ma tego bledu, zaraz jeszcze testuje Wink


Ostatnio zmieniony przez kulmegil dnia 05 Kwi 2003 0:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 Kwi 2003 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andre napisał:

[...]
Plugin tlena ma na stale ustawiona opcje 'nie pokazuj mojego stanu w katalogu uzytkownikow'. po prostu Smile
[...]


Mysle, ze nie o to chodzi, poniewaz jak wlacze w oryginalnym kliencie ta opcje, to widac mnie nadal jak jestem online. Chyba nie o ten stan chodzi...moze o Texas...? Wink

Ach tak...mala poprawka, rzeczywiscie mnie widac ale tylko w mirandzie Smile, wobec tego nie mozna tego jakos wylaczyc w pluginie ?
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 05 Kwi 2003 2:21    Temat postu: A jednak nie dziala.... Odpowiedz z cytatem

Ono, chyba sie troche nie zrozumielismy... Mi chodzilo o takie kontakty tylko-SMSowe, ktore nie maja swojego numerka GG (czy tez maja numer 0), i sluza tylko do wysylania SMSow. GG ma takie kontakty a miranda przy imporcie/eksporcie je gubi, i musze uzywac starego zwyklego GG do zarzadzania lista kontaktow na serwerze...
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 05 Kwi 2003 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
Jasne OnO, nie jest to jak mowie jakis wielki problem dopoki wspolistniejacych pluginow nie ma za duzo Smile . Na szczescie nie planuje miec wiecej kont niz 2 na GG, wiec poradze sobie z tym.

Cholera.. jakbyć napisał od razu, że GG2->Export robi eksport na GG zamiast na GG2 to bym od razu to poprawił Evil or Very Mad, a nie... "nie działa mi eksport, możesz coś z tym zrobić". Szukałem błędu w funkcji eksportu, która była OK.. natomiast błędne było powiązanie elementów menu.

A takto poszła wersją z błędem na miranda-im.org. Ehhh....
Poprawione w 0.0.1.5-pre 2003.04.05 13:53.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"


Ostatnio zmieniony przez OnO dnia 05 Kwi 2003 14:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 05 Kwi 2003 14:12    Temat postu: Re: A jednak nie dziala.... Odpowiedz z cytatem

ace napisał:
Ono, chyba sie troche nie zrozumielismy... Mi chodzilo o takie kontakty tylko-SMSowe, ktore nie maja swojego numerka GG (czy tez maja numer 0), i sluza tylko do wysylania SMSow. GG ma takie kontakty a miranda przy imporcie/eksporcie je gubi, i musze uzywac starego zwyklego GG do zarzadzania lista kontaktow na serwerze...

No dobra.. ale jak to sobie wyobrażasz ???
W M-IM nie ma stricte czegoś takiego jak kontakty SMSowe... trudno też żebym tworzył kontakty z telefonami przy imporcie np. dla mPhantomUser... a przy eksporcie je wyciągał. Zaraz ktoś sobie zażyczy żebym i ICQ eksportował z tel. na serwer...
Nie przeniosę Ci całeś funkcjonalności programu Gadu-Gadu do Mirandy.. ponieważ mój plugin nie ma udawać programu Gadu-Gadu tylko pozwalać się z nim komunikować - a to jest istotna różnica.

Pozdro,
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 05 Kwi 2003 14:34    Temat postu: Re: A jednak nie dziala.... Odpowiedz z cytatem

OnO napisał:
No dobra.. ale jak to sobie wyobrażasz ???
W M-IM nie ma stricte czegoś takiego jak kontakty SMSowe... trudno też żebym tworzył kontakty z telefonami przy imporcie np. dla mPhantomUser... a przy eksporcie je wyciągał. Zaraz ktoś sobie zażyczy żebym i ICQ eksportował z tel. na serwer...
Nie przeniosę Ci całeś funkcjonalności programu Gadu-Gadu do Mirandy.. ponieważ mój plugin nie ma udawać programu Gadu-Gadu tylko pozwalać się z nim komunikować - a to jest istotna różnica.


Hmm... nie wiem Very Happy Myslalem o tym zeby tworzyc kilka kontaktow o numerach GG = 0... Tak mniej wiecej te kontakty sa zapisywane przez GG. Nie wiem tylko czy da sie stworzyc kilka kontaktow z tym samym numerem GG, gdyby sie dalo to chyba zalatwiloby sprawe.
I nie chce zeby plugin byl taki sam jak GG, mam nadzieje ze nigdy nie bedzie Smile Ale to akurat jest fajna funkcja w GG. Jesli zaloze, ze caly czas bede uzywal M-IM, to nie ma problemu, bo kontakty SMSowe zrobilem sobie w Phantom. Gorzej jest jesli jestem gdzies na innym kompie, na ktorym z reguly jest zwykle GG, importuje se liste kontaktow, i qpa, nie ma moich numerkow SMS.
Jeszcze jedno pytanko na zakonczenie: bedzie jakas mozliwosc edycji imienia, nazwiska itp w kontaktach GG? Przydaje sie, zwlaszcza ze wiele osob ma wpisany numer GG i tyle, a protokol dziala tak dziwnie ze nie zwraca nazwiska kontaktu
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 05 Kwi 2003 14:52    Temat postu: Re: A jednak nie dziala.... Odpowiedz z cytatem

ace napisał:

Hmm... nie wiem Very Happy Myslalem o tym zeby tworzyc kilka kontaktow o numerach GG = 0... Tak mniej wiecej te kontakty sa zapisywane przez GG. Nie wiem tylko czy da sie stworzyc kilka kontaktow z tym samym numerem GG, gdyby sie dalo to chyba zalatwiloby sprawe.
I nie chce zeby plugin byl taki sam jak GG, mam nadzieje ze nigdy nie bedzie Smile Ale to akurat jest fajna funkcja w GG. Jesli zaloze, ze caly czas bede uzywal M-IM, to nie ma problemu, bo kontakty SMSowe zrobilem sobie w Phantom. Gorzej jest jesli jestem gdzies na innym kompie, na ktorym z reguly jest zwykle GG, importuje se liste kontaktow, i qpa, nie ma moich numerkow SMS.

Nie mogę wpisywać numerów z UINem 0 to po pierwsze.. nawet jeśli bym mógł to nie mógłbym mieć kilku numerów z tym samym UINem.. takie rozwiązanie odpada.

Zaproponuj jakiś taki proces odtracalny ?? Tak aby M-IM wyeksportowała wszystkie numery telefonów ze wszystkich kontaktów a potem je potrafiła zaimportować nie robiąc sajgonu. Jak to miałoby działać... Jakieś propozycje ?

ace napisał:

Jeszcze jedno pytanko na zakonczenie: bedzie jakas mozliwosc edycji imienia, nazwiska itp w kontaktach GG? Przydaje sie, zwlaszcza ze wiele osob ma wpisany numer GG i tyle, a protokol dziala tak dziwnie ze nie zwraca nazwiska kontaktu

Co tu mówić.. to jest robota na odzielny plugin... skoro ma być ficzer zmiany danych osobowych to niech będzie on dostępny dla wszystkich protokołow. Nie ma sensu pchać tego tylko do GG.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 05 Kwi 2003 15:11    Temat postu: Re: A jednak nie dziala.... Odpowiedz z cytatem

ace napisał:
Ono, chyba sie troche nie zrozumielismy... Mi chodzilo o takie kontakty tylko-SMSowe, ktore nie maja swojego numerka GG (czy tez maja numer 0), i sluza tylko do wysylania SMSow. GG ma takie kontakty a miranda przy imporcie/eksporcie je gubi, i musze uzywac starego zwyklego GG do zarzadzania lista kontaktow na serwerze...

Dlaczego sie przy tym upierasz? Plugin jest do komunikacji z GG a nie emulacji GG, Miranda ma wlasny system wstawiania kontaktow tylko SMS ktory umozliwia plugin Phantom Contact i mysle ze nie powinno sie pchac tego w zaden inny plugin. Jezeli zalezy Ci na export / import takich kontaktow to napisz badz popros kogos o plugin ktory bedzie importowal i exportowal tylko te kontakty do plugina Phantom Contact!
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andre Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 110
Skąd: ZG

PostWysłany: 05 Kwi 2003 18:55    Temat postu: Re: A jednak nie dziala.... Odpowiedz z cytatem

IMHO pomysl z przechowywaniem kontaktow z samym telefonem na serwerze GG nie ma zadnego sensu. jesli nawet by je zaimportowac z jakims fikcyjnym numerem (poza zakresem obecnych numerow GG, zwiekszajac o 1), to jak pozniej poznacie, czy to jest kontakt GG, czy sms'owy?

OnO napisał:

Zaproponuj jakiś taki proces odtracalny ?? Tak aby M-IM wyeksportowała wszystkie numery telefonów ze wszystkich kontaktów a potem je potrafiła zaimportować nie robiąc sajgonu. Jak to miałoby działać... Jakieś propozycje ?


jesli istnialaby mozliwosc dopisania kontaktu GG bez wyszukiwania w katalogu (np. podaje recznie, ze Juras z tel. 691-... ma numer GG 111111111111), to uparci mogliby sobie recznie obejsc problem przechowywania samych tel. na serwerze GG, ale to naprawde zaczyna sie robic GG, a nie tylko wtyczka do komunikacji z GG.

ludziska, jak tak czesto wysylacie sms'y z cudzego kompa, a numerow nie pamietacie, to zarejestrujcie sie na jakims darmowych portalu typu onet, wp, interia i wrzuccie tam sobie swoja Mirande przez ftp i uzywajcie jej gdzie chcecie :-)
_________________
pozdrawiam:
Andre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor