Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Błąd GG - Permission denied...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abadonna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 24 Mar 2003
Posty: 35
Skąd: Melbourne

Punktów karnych: 10

PostWysłany: 27 Mar 2003 0:19    Temat postu: Błąd GG - Permission denied... Odpowiedz z cytatem

Dlaczego co jakiś czas (dziwnie, bo niedeterministycznie) Miranda stwierdza, że nie będzie się łączyła z GG. Wywala mi w kółko błąd, że dostęp niedozwolony i kaplica. Nie dość, że nie pozwala spokojnie pracować, bo co sekundę dostaję w oczy oknem z komunikatem o błędzie, to jeszcze drażni niemiłosiernie. Tym bardziej drażniące, że u znajomego na tej samem konfiguracji, tych samych plaginach wszystko działa ślicznie.

Poradźcie coś, bo żywcem tego nie rozumiem. Tym bardziej że samo GG biega bez problemu. O co w tym chodzi???

Pozdrawiam
Abadonna
_________________
Uchroń nas Boże od ludzi którzy nie myślą, nie myślą i nie myślą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 27 Kwi 2024 21:14    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Z TechnoVolt zbudujesz szybko wysokiej klasy sieci strukturalne (LAN) i teletechniczne w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży informatycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy automatykę budynkową i teletechnikę z zastosowaniem: wysokiej klasy okablowania UTP, FTP, cat5e, cat6, cat7 (skrętka) oraz transmisji światłowodowej, szaf serwerowych RACK 19'' i wyposażenia (serwery, routery, switche, patch panele, zasilacze UPS) oraz punktów dostępowych WiFi.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 27 Mar 2003 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Sprawdz na innych koncowkach IP tj. 217.17.41.82-85 i podobno jeszcze wyzej //powinno chycic// port:8074 M->Opcje->Gadu-Gadu //ja lacze sie z koncowka ....85 i nie mam problemow//

2. Jezeli masz najnowyszy plugin GG 0.0.1.3 //25-mar-2003 20:47 // to wylacz proxy M->Opcje->Siec i tam wybierz z listy rozwijanej "Polaczenie Gadu-Gadu" i odchacz "Uzywaj serwera proxy" dla tej wtyczki lub ustaw ja na HTTP i port 8080 z innego tematu wiem ze tak dziala
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Abadonna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 24 Mar 2003
Posty: 35
Skąd: Melbourne

Punktów karnych: 10

PostWysłany: 27 Mar 2003 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Nazir,

Pomogła opcja 1.
Wybacz, że nie znalazłem twojego wcześniejszego postu. Tak się jakoś zaplątał.

Dzięki raz jeszcze.

Abadonna

PS. Mam jeszcze jedno drobne pytanie, może znasz odpowiedź:
Zainstalowałem Secure IM i wszystko pięknie działa, tylko z jakichś bliżej nieznanych powodów plug-in zostawia to swoje (S) w nazwie kontaktu. Po kilku takich połączeniach mam coś takiego:
kontakt (S) (S) (S) ... (S). Irytujące, a jednak przydałoby się wiedzieć, kiedy jest bezpiecznie, a kiedy nie.
_________________
Uchroń nas Boże od ludzi którzy nie myślą, nie myślą i nie myślą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 27 Mar 2003 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abadonna napisał:
Mam jeszcze jedno drobne pytanie, może znasz odpowiedź:
Zainstalowałem Secure IM i wszystko pięknie działa, tylko z jakichś bliżej nieznanych powodów plug-in zostawia to swoje (S) w nazwie kontaktu. Po kilku takich połączeniach mam coś takiego:
kontakt (S) (S) (S) ... (S). Irytujące, a jednak przydałoby się wiedzieć, kiedy jest bezpiecznie, a kiedy nie.

Nie kozystam z tego plugina, ale sprawdzilem to razem z dj_shadow i rzeczywiscie u niego tak sie dzialo Sad chociaz u mnie tego nie bylo. Jak dla mnie to wina lezy po stronie tego pluginu i niestety trzeba czekac na nowsze wersje, mozesz wyslac e-mail do autora z tym problemem. Podczas testow wyszlo jeszcze jedno tj. fajnie mozna komus Mirande wywalic wlanczalac i wylanczajac bezpieczne polaczenie, tak z 2-3 i wywalka Razz
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor