Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Wtyczka GG skompilowana przez "kogoś"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MyDream Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 16
Skąd: Galaktyka M-56
Wiek: 35 lat(a)

PostWysłany: 14 Sty 2010 21:54    Temat postu: Wtyczka GG skompilowana przez "kogoś" Odpowiedz z cytatem

Witam. Ktoś podesłał mi skompilowaną przez siebie nową wersje wtyczki GG z SVN. Mam pytanie, czy bezpieczne jest jej używanie? Czy być może nie zostało tam zawarte coś co by hasło wysyłało do kogoś, czy to raczej bezpieczne jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 30 Kwi 2024 20:53    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt znajdziesz profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HermeZ Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 98
Skąd: Kraków
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 14 Sty 2010 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie wtyczek tak się nie rozsyła, więc jak mu nie ufasz, to nie używaj. Mógł tam wpisać cokolwiek i może ta wtyczka być czymkolwiek. Jak poszukasz, to na forum znajdziesz kilka takich kompilacji, ale generalnie i tak nie ma po co ich instalować. Chyba, że chcesz wyłapać błędy, ale gdybyś był jakimś zapaleńcem, to pewnie sam byś skompilował sobie wtyczkę Wink

Nie instaluj jej lepiej Wink
_________________
Have a Nice Day
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rime Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 185
Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 Sty 2010 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie, dokleilem tam trojana, keyloggera i bombe ale z opoznionym zaplonem (zeby nie bylo na mnie).
Tada! Laughing
Ahh ci sceptycy... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MyDream Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 16
Skąd: Galaktyka M-56
Wiek: 35 lat(a)

PostWysłany: 14 Sty 2010 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak też zrobie. Mimo że podawał mi się za developera niby. Ale ufać nie wolno w internecie, tym bardziej że ma się fajny numer gg, który chętnie ktoś by sobie przywłaszczył.

Niestety na forum linki wygasły do tej testowej wersji, poczekam w takim razie na stabilną. Bo tak na prawdę chodzi mi tylko o pełną obsługę avantarów w GG. Byle by tylko w miarę szybko wyszła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rime Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 185
Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 Sty 2010 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie podalem sie za developera, powiedzialem ze jestem prawie jak Smile Poprostu bardzo czesto lubie zagladac w kody roznych wtyczek, kompilowac, porownywac.
A powiedz mi skad masz pewnosc, ze jakakolwiek inna wtyczka prosto z SVNu jest "czysta" ? Jesli nie widziales kodu to nigdy nie masz pewnosci. Moze lepiej bedzie jak zrezygnujesz z opensourcowego oprogramowania. Wiem, wyolbrzymiam teraz no ale coz, Dezeath mial racje ze nie warto rozsylac wlasnorecznie skompilowanych wtyczek. Ale wytlumaczeniem byl fakt, ze byly one czesto zle kompilowane np. na headerach 0.9 zamiast 0.8, a nie dlatego ze ktos mial zachcianke na doklejenie zlosliwego fragmentu. Niepotrzebnie rozwinalem temat. Tyle odemnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HermeZ Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 98
Skąd: Kraków
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 14 Sty 2010 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rime napisał:
Oczywiscie, dokleilem tam trojana, keyloggera i bombe ale z opoznionym zaplonem (zeby nie bylo na mnie).
Tada! Laughing
Ahh ci sceptycy... Very Happy

A skąd ja mam wiedzieć, kim jest Ktoś?Wink Wyobrażałem sobie, że dostał od anonima linka na gg Wink A przecież wiadomo, co się w takich sytuacjach robi... Gdybym dostał od kogoś linka do jakiegoś programu (czy wtyczki) to pierwszym, co bym zrobił, była by blokada jego numeru Wink
_________________
Have a Nice Day
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rime Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 185
Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 Sty 2010 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Ktos to ja Smile
Sam na wlasne potrzeby skompilowalem wtyczke prosto z SVNu. MyDream niedawno pisal na forum, ze interesuje go wtyk GG z obsluga awatarow. Odezwalem sie wiec dzisiaj do niego, spytalem czy ma mirke 0.9 bo na tych headerach sobie kompilowalem i podeslalem. No a dalsze losy historii to juz macie od pierwszej wiadomosci w tym temacie. Temat do kosza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor