Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

SimpleAway
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 43, 44, 45  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Pokaż/schowaj Top Info
Top Info

najistotniejsze informacje z tematu
Pobieralnia:

Arrow Nowa edycja tej wtyczki w temacie Simple Status Message
(tylko pod Mirande 0.9)


Arrow Aktualne wersje
Arrow Starsze wersje by Harven
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Koniq Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 184

PostWysłany: 01 Mar 2005 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
, okno nie zamyka sie automatycznie po 5 sek. (niektorzy moga to uznac za plusy Wink)


no dla mnei to duzy porblemik Sad bo uzywam advancedautoaway i jak przechodzi na away odpala mi sie okienko i nie chce sam przejsc Sad czy bedzie przewidziana ta opcja ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 6:54    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wallace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 369
Skąd: Bn/Kra
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 01 Mar 2005 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harven: ja bym mial taki request, aby w opisach mozna bylo jeszcze korzystac ze zmiennych udostepnionych przez wtyczke Variables Suspect
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kodama Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 177
Skąd: Poznań
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 01 Mar 2005 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietna wtyczka. dzieki Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 01 Mar 2005 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja takie pytanko bo sie dowiedziec nie moge
czy tylko u mnie przy tej wtyczce mtooltip nie pokazuje obecnego statusu jak najade kursorem na ikonke gg w pasku na dole ?
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
muzgus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 244
Skąd: Warszawa
Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 01 Mar 2005 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie też jest taki bug.

Co do wyboru stanu - zamiast ikonek wolałbym rozwijane menu tak jak ktoś już wyżej pisał, byłoby to imho wygodniejsze, i bardziej estetyczne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 01 Mar 2005 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ja za to wolabym juz ikonki niz menu ale upierac si enie bede. Co do pamietania ulubionych opisow to chyba najlepiej bybyło gdyby plug mogl czytac opisy z pliku txt, to z koleji to bylby juz tylko jeden malutki kroczek do opisow z aktualnie grana pisenka w foobarze czy winampie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Drwal Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 139
Skąd: Poznań
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 01 Mar 2005 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym chcial oddzielna kategorie w opcjach tych ikonek pojawiajacych sie w oknie definiowania statusu, gdyz o ile "szary wlacznik jak na pilocie" ladnie prezentuje sie w tray'u, to beznadziejnie wyglada to w w/w oknie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Harven Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 117
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 Mar 2005 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobilem maly redesign i oto jak wyglada obecnie:
http://q2tv.org/harven/simpleaway.png
Mysle ze wszystko jest czytelne.

nowotny - wlasnie o to mi chodzi w koncepcji tego wtyka aby ostatnia wiadomosc byla pamietana ta sama dla kazdego stanu ale moze pomysle cos o opcjonalnym pamietaniu po jednej wiadomosci z kazdego stanu, ale nic pewnego.

koniq - w takim razie zrobie w opcjach automatyczne zamykanie.

wallace - ze zmiennymi to jest taki program, ze trzeba napisac dobra funkcje podstawiajaca zmienne do tekstu, gdyz operacje na ciagach znakow potrafia byc crasho-pedne. Jednak jest calkiem mozliwe ze dodam jakies zmienne w przyszlosci.

raq - mtooltip odczytuje te opisy z bazy danych z miejsca w ktorym zapisywal je wbudowany modul SRAway. Poza tym mtooltip pokazuje takie same opisy dla wszystkich protokolow, poniewaz SRAway nie zapisywal dla kazdego osobno. Jesli ma ktos kontakt z autorem mtooltip to ja mam do niego propozycje: Moj plugin bedzie zapisywal w bazie aktualny opis dla kazdego protokolu. Mtooltip bedzie spawdzal czy moja wtyczka jest aktywna i jesli tak to sobie odczyta z bazy opis dla kazdego protokolu i dzieki temu wszystko bedzie lepiej niz bylo do tej pory Smile.

obrobkareczna - opisy z pliku tekstowego to moim zdaniem kolejna crasho-pedna rzecz. No ale wszystko przede mna Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nowotny
VIP
VIP



Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 598

PostWysłany: 02 Mar 2005 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harven napisał:
Zrobilem maly redesign i oto jak wyglada obecnie:
http://q2tv.org/harven/simpleaway.png
Mysle ze wszystko jest czytelne.
Bardzo very najs... ja bym tylko zamienił miejscami "Predefined status messages" z "Stan i Recent status messages"...

Harven napisał:
wlasnie o to mi chodzi w koncepcji tego wtyka aby ostatnia wiadomosc byla pamietana ta sama dla kazdego stanu ale moze pomysle cos o opcjonalnym pamietaniu po jednej wiadomosci z kazdego stanu, ale nic pewnego.
hmm... w takim razie będę musiał wrócić do awaysysa... on miał właśnie taką miłą funkcję do której się przyzwyczaiłem...

Harven napisał:
w takim razie zrobie w opcjach automatyczne zamykanie.
taaa... to by się bardzo przydało... chociaż nigdy prawie nie używam, to miło mieć ten komfort że jak się nie kliknie na ok to jednak status się zmieni...

Harven napisał:
Moj plugin bedzie zapisywal w bazie aktualny opis dla kazdego protokolu. Mtooltip bedzie spawdzal czy moja wtyczka jest aktywna i jesli tak to sobie odczyta z bazy opis dla kazdego protokolu i dzieki temu wszystko bedzie lepiej niz bylo do tej pory Smile.
hmm... no dobra, ale zanim to się stanie (jeśli w ogóle) to mógłbyś zapisywać też opis stanu tam skąd pobiera go mTolltip...? rozumiem że problemem może być to dla którego protokołu ma być to opis, ale jak zapiszesz tam ostatnio zmieniony opis to myślę że nikt się nie pogniewa... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 02 Mar 2005 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ... bo na chwile obecna mtooltip nie odczytuje stautusu Confused

co do imidżu pluga ... hmm ja mam dość takie gupkowate pytanie Smile czy dało by się zrobić wersje lite bez tych ubarwień i 3 rozwijanych menu i wogole Smile tylko taka prosta jak w gg, w sumie taka sama jak w gg Smile a nawet bez wybieranego statusu, bo przeciez jak ktos zmienia status to najpier wybiera na jaki, wiec imho to troszke zbędne Smile
reasumująć, mnie by rajcowało SRAway + rozwijane menu z 10 ostatnimi wiadomościami Smile
z góry sor ze taką mam prośbe totalnie odbiegającą od zarysu pluga, jesli to sprawia jakis problem to nie kłopocz sie tym Smile pytałem z ciekawości Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 02 Mar 2005 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt... facelifting resource tuner'em się przyda. [: Bo wtyk zaczyna odbiegać od nazwy... te menu rozwijane ja widzę skrócone, predefiniowane wiadomości połączone z ostatnimi (w samym menu mogłby by być czymś oddzielone). Przycisk definiowania do opcji przerzucony, OK oraz Anuluj też poskracać i poprzesuwać, a licznik znaków zrobić w ogóle jakiś minimalistyczny. [: Ale tym zajmi się już resource tuner bo to jest tylko i wyłacznie moja koncepcja. [;
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WickoO Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 104
Skąd: Skwierzyna

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 02 Mar 2005 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym proponował taki układ:
http://img160.exs.cx/img160/476/okno2uu.gif
Co wy na to Suspect

wg. autora na liście tej byłyby odróżnione statusy zdefiniowane i te 10 ostatnich.. dodatkowo bylaby tam pozycja 'definiuj' która by wywoływała okienko dot. statusów definiowanych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 02 Mar 2005 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podoba jak po tym oryginalnym faceliftingu. Możnaby też dodać razem ze zmiennymi pobieranie z pliku tekstowego jakiejś losowej linii ze smieszna sentencja i wklejania w opis zamiast tej zmiennej. Musi się też koniecznie zamykać automatycznie. Co do wstawiania now playing z winampa czy foobara to po wykryciu zmiany np. winampsong z variables.dll wtyka by podmieniała tą zmienną w aktualnym opisie i nie zmieniała go poza tym (ew z aktualizacją innych zmiennych, cały dodatkowy tekst by zostawał). Z niecierpliwością czekam też na obsługę zmiennych date i time. A propos menu - ładniejsze by było jedno podzielone na 2 sekcje. No i ustawianie róźnych opisów dla róźnych proto w zdefiniowanych of course
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WickoO Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 104
Skąd: Skwierzyna

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 02 Mar 2005 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

autor juz postawil na zmiane layoutu.. wszystko będzie w jednej liscie ( ja co prawdan ie bylem do tego przekonany.. ale jakos przeszlo )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ogr Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 24 Mar 2003
Posty: 80
Skąd: Gdansk
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 02 Mar 2005 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialna wtyczka! dzieki!
_________________
Death, he is my friend. Hes promised me a quick end.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 43, 44, 45  Następny
Strona 2 z 45

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor