Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

CountMe - Policzmy się :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Pokaż/schowaj Top Info
Top Info

najistotniejsze informacje z tematu
Pobieralnia pluga
Arrow http://miranda-im.pl/download.php?dev=theleech

Poprawiona wersja (dla nowszych wydań Mirandy):
Download Download

UWAGA!
System zliczania mozna wykorzystywac odwolujac sie do jego skryptow wykonawczych TYLKO I WYLACZNIE przy pomocy zainstalowanego i pracujacego z Miranda IM powyższego plugina.

Kazdy inny sposob odwolywania sie do serwera, flood itp. maga byc przyczyna twoich problemow. Korzystajac z systemu generowania statystyk wyrazasz zgode na rejestrowanie czasu polaczenia i identyfikacje twojego IP. W pozostalych przypadkach stosuja sie zasady ustalone przez wlascicieli systemu generowania statystyk oraz strony miranda-im.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 22 Lut 2005 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
plug by musial miec w opcjach swoj mechanizm autoryzacji, przesylac login forum i psw usera i nie bylo by to zbyt wygodne a predkosc tez by nie byla zaskakujaca przy takich ilosciach
moze w przyszlosci dodac mozliwosc rejestrowania id pluga w bazie i zliczac czasy zarejestrowanym (ktos wspomnial o jakis koszulkach Wink)
_________________
Czy wiesz, ze strony moga otwierac sie szybko? Opera - link w www Wink
P.S. W Operze uzywaj '/' zamiast Ctrl+F Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 21 Maj 2024 1:22    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt to najlepsze systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze na rynku technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klekot Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 05 Sty 2004
Posty: 426
Skąd: Poznań

PostWysłany: 22 Lut 2005 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo zrobic tak, ze wpisac we wtyczce swoj nick i haslo z forum i zeby gdzies w statystykach pokazywalo KTO ma aktualnie wlaczona mirande Smile
_________________
Gentoo GNU/Linux happy user
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 22 Lut 2005 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie z tymi koszulkami to bedzie tak, ze wystarczy autoryzacja ID-a, nie potrzeba logowania do forum

zainteresowani beda brali udzial w tym i wtedy ich ID-y beda obslugiwane osobno juz jako uczestnikow konkursu itp. atrakcji

to tak jak w zwyklych konkursach itp. jesli ktos chce to musi na to wyrazic zgode, nie mozna kogos zmusic do uczestnictwa w dodatku kiedy on by nawet tego swiadom nie byl Very Happy

takze z tym to problemu nie bedzie, to po czesci mozna zrealizowac na aktualnych mozliwosciach 'liczydla' bez dodatkowych wodotryskow Smile
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 22 Lut 2005 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm średnio kojarze o czym mowa bo dwa wątki są chyba poruszane jak nie więcej, ale ja sie na to pisze Very Happy
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martino Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 22
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 40 lat(a)

PostWysłany: 22 Lut 2005 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam taka małą propozycje może by tak zamieścic pluga countme razem za źródłem na miranda-im.org
albo napisac do mich żeby sami swoja wersje pluga napisali i statystyki zrobili globalne uzycie mirki jakie jest żeby widziec albo jeszcze mozna by podzielic te statystyki na kraje co wy na to ....?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 22 Lut 2005 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano moznaby ale czemu server na ktorym jest miranda-im.pl ma generowac globalne statystyki (znając i widzac aspiracje DJ-a to server bedzie dosc skrzętnie wykorzystywany i nie bedzie miał chwili odpoczynku i bez tego) ? Smile wtyczke tak samo autor moze dac na miranda-im jednak wtedy bedzie pomieszanie z poplataniem bo trzeba w niej zmienic kod zeby statystyki nie słała do bazy mirandy.kom.pl (bo tak ma ustawione standardowo) a jak wiem to miranda-im to jest globalny serwis Smile a wiec jak tam walniesz wtyka to rozprzestrzeni sie po wszelakich krajach i statystyki ktore maja byc POLSKIE pojda w łeb Smile wiec dobrze jest jak jest Smile
jakos nie widze sensu zliczania Irakijczyków z Mirandą Razz to takie moje skromne zdanie Smile no offence ! Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 22 Lut 2005 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sie, skrzetnie to rzeczywiscie nie mam ochoty budowac statystyk na serwie miranda-im.pl nie dotyczacych polskiej spolecznosci (do czasu az serwer miranda-im.pl nie stanie sie globalnym serwisem Mirandy... itd. itp. choc na miano nastepcy juz dawno sobie zasluzyl w pierwszej kolejnosci Wink)

takze nie jestem zbyt na tak w kwestii udostepniania zrodel countme (aczkolwiek to decyzja autora) i w ogole to wprowadzilbym kod tej wtyki do M core laczac go z mechanizmem autoupdate (ktory juz od jakiegos czasu wlasnie funkcjonuje bez specjalnej wiedzy uzytkownika wysylajac informacje do oficjalnej strony) aktualnie wznowionych komponentow wykluczajac tym samym potrzebe pobierania z sieci calego instalatora za kazym razem Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dworek Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 30

PostWysłany: 26 Lut 2005 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kazdym razie narazie sie liczymy mnie chyba tez to uzglednia ale musze jeszcze sprawdzic czy mam ja wlaczona:P a tak wogule to bardzo dobry pomysl zeby sie policzyc:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 27 Lut 2005 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA

aktualnie osoba, ktora sztucznie probuje generowac wyzsza statystyke dokonujac niezgodnych wywolan (rownoznacznych ze spamem) jest pod obserwacja, jej IP i inne dane stale sa rejestrowane

dlatego zalecam zakonczyc te smieszne podchody prowadzone od godz 15:27 Exclamation

dziekuje


aktualnie ten problem juz zostal rozwiazany i z tego samego IP mozna sie rejestrowac raz na 40 min. Smile

jak widac tak jak alkohol jest dla ludzi tak i liczydlo tez jest dla ludzi jednak zdarzaja sie wyjatki w obu przypadkach Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora


Ostatnio zmieniony przez DJ Lotos dnia 28 Lut 2005 14:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 27 Lut 2005 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rejestrowanie jak rozumiem dotyczy uzyskania numerka, a nie wysylania info o uruchomionej mirandzie. Bo inaczej statystyka bylaby zafalszowywana w dol - dla sieci osiedlowych itp.
P.S. czy jesli wtyczka nie dostanie numerka na pocztatku, to prosi o niego pozniej, bo znowu pojawia sie ryzyko, ze kilka osob bedzie mialo zainstalowana mirande w tym samym momencie i pozniej nie beda zliczane.
P.S.2 mam nadzieje, ze zrozumiale napisalem;)
_________________
Czy wiesz, ze strony moga otwierac sie szybko? Opera - link w www Wink
P.S. W Operze uzywaj '/' zamiast Ctrl+F Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 27 Lut 2005 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak napisalem, jeden ID na to samo IP jest nadawany co 40 min.

a plug wlasnie po takim czasie poprosi o ID-a jesli zostanie odrzucony z powodu wczesniejszej rejestracji z tego IP
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cinhead Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 178
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28 Lut 2005 2:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm.. ja mam np 2 niezaleznie dzilajace mirandy.... po prostu rozdzielilem pluginy bo juz mi mulilo jak chcialem cokolwiek zrobic... wobec tego pytanie... czy to sie nie liczy ?? bo w obu mam count me...raz doszlo do 3 MI jak robilem profil testowy... nie celowo jesli zawyzam Wink i to mam od ponad 4 dni...
poza tym.. w mojej sieci jest chyab z 5 uzytkownikow MI a mamy jedno IP zewnetrzne.. jak to jest rozwiazane???
_________________
Best Regards Cinhead
"Life is like a disease, mortality 100 % "
"Noone live forever..."
...so drive fast... be organ donor Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 28 Lut 2005 2:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ze w LAN jest 5 czy wiecej userow w niczym nie przeszkadza aby ich osobno zliczac Wink

roznica tylko taka, ze jesli by kazdy odpalil M w tym samym czasie to ID-y by kazdy podostawal w odstepach ok. 40 min.

pingi z osobno odpalonych Mirand sa zliczane poprawnie, nie ma sie czym przejmowac, mozesz sobie nawet odpalic 10 Mirand, kazda z nich sie zarejestruje w swoim czasie i potem beda juz sobie spokojnie pingowac Wink

mi tylko chodzi o to z tym mechanizmem czasowego bana na rejestracje a nie pingi z tego samego IP aby uniknac sytuacji kiedy to jakis osobnik bez uzycia Mirandy sztucznie nabijal staty przez np. jakis skrypt itp. mechanizmy bo takie cos jest mi zbedne, mnie interesuje prawdziwa statystyka bo podkrecic licznik to ja sobie moge w kazdej chwili ale nie o to chodzi w tej calej zabawie

takze podsumowujac jesli ktos uzywa jednej lub kilku faktycznych Mirand lub siedzi sobie w sieci LAN gdzie chodzi rowniez po kilka Mirand to nie ma zadnego problemu, wszyscy zostana poprawnie policzeni Smile

blokowane sa tylko akty falszowania statystyk dokonywane bez uzycia Mirandy i plugina CountMe i beda w przyszlosci uznawane za naruszenie regulaminu w przypadku wykorzystania generowanych statystyk w roznego rodzaju promocjach, konkursach itp. rozrywkach organizowanych przez miranda-im.pl Team
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grey Wolf Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 14 Cze 2004
Posty: 37
Skąd: Toruń

PostWysłany: 15 Mar 2005 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale te koszuki to będą prawda? Smile
_________________
sometimes in my dreams I feel no fear...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 15 Mar 2005 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beda, co fakt na razie nie jestem w stanie podac jakiegos konkretnego terminu Acid

mysle, ze w polowie kwietnia kiedy moze bede mial przez pare dni wiecej luzu to sie bedzie mozna zajac taka dodatkowa dzialanoscia promocyjna sajta Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor