Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

O CO CHODZI Z POGODĄ ?????????????????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek
Gość






PostWysłany: 22 Mar 2003 14:27    Temat postu: O CO CHODZI Z POGODĄ ????????????????? Odpowiedz z cytatem

Mam mały problem. Kopnąłem sobie z jakiejś stronki pluginy Weather Channel i Weather Underground. Skopiowałem je do katalogu Plugins w folderze gdzie miałem zainstalowaną Mirandę. Czy trzeba jeszcze coś zrobić? Gdzieś się zarejestrować czy coś? A może trzeba coś powpisywać w opcjach? Proszę o pomoc!
Powrót do góry
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 01 Maj 2024 8:01    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 22 Mar 2003 15:15    Temat postu: Re: O CO CHODZI Z POGODĄ ????????????????? Odpowiedz z cytatem

Tomek napisał:
Mam mały problem. Kopnąłem sobie z jakiejś stronki pluginy Weather Channel i Weather Underground. Skopiowałem je do katalogu Plugins w folderze gdzie miałem zainstalowaną Mirandę. Czy trzeba jeszcze coś zrobić? Gdzieś się zarejestrować czy coś? A może trzeba coś powpisywać w opcjach? Proszę o pomoc!


Chyba to nie jest az tak skomplikowane:
Arrow klikasz na link: FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy
Arrow wpisujesz slowo: pogoda nastepnie dajesz "szukaj" i .....
Arrow i masz pare tematow, ktore odpowiedza ci na twoje pytanie
Arrow teraz tylko trzeba troszke poczytac

Ps. Najpierw szukaj i czytaj czy juz ktos nie rozwiazal wczesniej twoj problem, a jak nie to wtedy sie pytaj Mad
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Randall Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 16 Mar 2003
Posty: 136
Skąd: Warsaw, Poland

PostWysłany: 23 Mar 2003 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROTFL!!!
Nazir... ten tekst w połączeniu z morderczym spojrzeniem twojego Avatara po prostu zwala z nóg!! Smile)

Ale fakt faktem temat był wałkowany na maxa...
_________________
If You can't really say what You don't really know,
Then You don't really know what You can't really say.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 23 Mar 2003 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FAQ.txt required !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 23 Mar 2003 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kfiadeg napisał:
FAQ.txt required !!!

Taaa... Do tego juz doszlismy i teraz trwaja spory nad wygladem tegoz FAQ-a Smile
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 18 Mar 2003
Posty: 14
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 Mar 2003 18:35    Temat postu: Nazir come down! Odpowiedz z cytatem

Nazir!!
Nie tak złowieszczo!
Mniej agresji!
Spokojnie!
Chłopak miał problem, a Ty go jeszcze ochrzanić musiałeś Razz (oczywiście po szczegółowym wyjasnieniu Smile).
_________________
Fuck The System
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k2c2 Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 74
Skąd: Szczecin, Polska

PostWysłany: 23 Mar 2003 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir ma racje jakby kazdy pytal ciagle o to samo, o cos co zostalo juz powiedziane to by bylo bez sensu! Chaos!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 23 Mar 2003 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k2c2 napisał:
Nazir ma racje jakby kazdy pytal ciagle o to samo, o cos co zostalo juz powiedziane to by bylo bez sensu! Chaos!

Dobrze gada, dajcie mu wodki...

Jezeli ktos chce sprawdzic do czego prowadza ludzie, ktorzy nie sa laskawi skozystaj z search engine'a to neich sobie zajy na forum prv.pl.. Mozna sie wkurzyc czytajac 10 raz to samo pytanie...
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 18 Mar 2003
Posty: 14
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 Mar 2003 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany.... teraz sie na mnie "drą" Sad


Wink
_________________
Fuck The System
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek
Gość






PostWysłany: 25 Mar 2003 7:35    Temat postu: Wielkie sorry Odpowiedz z cytatem

No dobra. Fucktycznie troche sie zapomnialem, ale zaraz jak dostalem ochrzan to poszukalem tak jak mi radziliscie (a moze kazaliscie?) W kazdym razie tez nie znalazlem tego co chcialem. Bylo tylko o ikonach, potem ktos sie chwalil ile bylo stopni itd. A mi chodzi o podstawy. Czyli o to co musze zrobic z tym po kopnieciu, bo na razie to mi sie nie chce laczyc. Tylko nie chcialbym znowu, zebyscie wyskoczyli na mnie. Na forum bylem pierwszy raz i sie nie lapie jeszcze w jego funkcjach. Pozdrawiam i prosze o pomoc! Smile Wink
Powrót do góry
p0li
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 116
Skąd: Wawa

PostWysłany: 25 Mar 2003 9:40    Temat postu: Re: Wielkie sorry Odpowiedz z cytatem

Tomek napisał:
No dobra. Fucktycznie troche sie zapomnialem, ale zaraz jak dostalem ochrzan to poszukalem tak jak mi radziliscie (a moze kazaliscie?) W kazdym razie tez nie znalazlem tego co chcialem. Bylo tylko o ikonach, potem ktos sie chwalil ile bylo stopni itd. A mi chodzi o podstawy. Czyli o to co musze zrobic z tym po kopnieciu, bo na razie to mi sie nie chce laczyc. Tylko nie chcialbym znowu, zebyscie wyskoczyli na mnie. Na forum bylem pierwszy raz i sie nie lapie jeszcze w jego funkcjach. Pozdrawiam i prosze o pomoc! Smile Wink


No więc tak:
1-M>main menu>search
2-ustawiasz protokół np.: weather channel
3-w polu nick/pseudonim wpisujesz nazwę miasta po angielsku (np warsaw)
4-otrzymujesz spis stacji - interesuje cie tylko pole e-mail - tam jest kod stacji
5-dodajesz do kontaktów i po krzyku
6-powtarzasz punkty 1-5 dla weather underground
7-ściągasz originalgangstaicons i podmienasz sobie ikonki

Więcej w tym wątku
http://miranda.tpsa.jp/viewtopic.php?t=132 jest tam tez link do listy kodów polskich miast
_________________
p0li
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 110
Skąd: ZG

PostWysłany: 25 Mar 2003 10:05    Temat postu: Re: Wielkie sorry Odpowiedz z cytatem

p0li napisał:

3-w polu nick/pseudonim wpisujesz nazwę miasta po angielsku (np warsaw)
4-otrzymujesz spis stacji - interesuje cie tylko pole e-mail - tam jest kod stacji

http://miranda.tpsa.jp/viewtopic.php?t=132 jest tam tez link do listy kodów polskich miast


po co sobie zycie utrudniac? przeciez wyszukiwanie dziala po polsku rowniez - w polu Nick mozesz spokojnie wpisac Warszawa, Gdansk, Wroclaw itd. pamietajac jedynie o nieuzywaniu "ogonkow" w polskich literach. Poza tym po co komus znajomosc kodow? Po co je przechowywac, skoro mozna je po prostu znalezc w Find/Add Contacts?
_________________
pozdrawiam:
Andre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek
Gość






PostWysłany: 25 Mar 2003 17:56    Temat postu: Dzieks p0li Odpowiedz z cytatem

dzieki p0li. w sumie to jest dosc proste. nie wiem, ale jakos myslalem, ze zeby zaczac szukac miast trzeba cos jeszcze zrobic. ale juz jest ok. dzieki jeszcze raz Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor