Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Tanie gadanie w Mirandzie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrev
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 28 Cze 2003
Posty: 8

PostWysłany: 13 Lut 2005 23:54    Temat postu: Tanie gadanie w Mirandzie Odpowiedz z cytatem

Prawie kazdy z polskich komunikatorow (GG, Tlen, Wpkontakt) umozliwia poprzez pluginy tanie rozmowy i otrzymanie nr stacjonarnego, usluge ta dostarcza firma NEUTRON-IT easyCALL czy ktos jest zorientowany czy jest szansa aby taki plugin powstal do Mirandy ?

Pzd.
Andrev
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Kwi 2024 12:57    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Oferta TechnoVolt to systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 14 Lut 2005 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i jest ale nie prędko... dobrze że chociaż wiemy że to protokół IAX... BTW od razu będzie potrzebne jakieś API do voice/videochatów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miran00b Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 4
Skąd: Warszawka płonie :D

PostWysłany: 18 Lut 2005 23:33    Temat postu: chyba nie Odpowiedz z cytatem

chyba raczej nie może być czegoś takiego Miranda nie może założyć takiej usługi bo chyba się nie zarejestruje w Polsce. A pluginy od takiego cuda....hm nie wiem. Na razie mam Tlena z wytczka Tlenofon i smiga na opcji z umowa huhu polecam

--==2GI POST==--

TLENOFON JEST GITES
_________________
won z tymi linkami z podpisu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 19 Lut 2005 1:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz uzywac mirandy i oddzielnego programu do obslugi tlenofonu (zobacz FAQ tlenofonu)
_________________
Czy wiesz, ze strony moga otwierac sie szybko? Opera - link w www Wink
P.S. W Operze uzywaj '/' zamiast Ctrl+F Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Andrev
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 28 Cze 2003
Posty: 8

PostWysłany: 19 Lut 2005 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem ze moge uzywac odddzielnego programu tylko po co jak plugin by zalatwilby sprawe, jesli do GG powstal do tlena powstal to i do Mirandy moglby powstac.
Napisalem e-maila do easyCALL, dostalem ogolnikowe info ze zamierzaja wypuscic plugin do Mirandy.

Pzd.
Andrev
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joogoo
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 52
Skąd: Wrocek

PostWysłany: 21 Kwi 2005 20:53    Temat postu: Tlenofon Odpowiedz z cytatem

TomekQ napisał:
mozesz uzywac mirandy i oddzielnego programu do obslugi tlenofonu (zobacz FAQ tlenofonu)


Kurka przejrzałem dziś wszystkie 57 pytań i odpowiedzi i nie widziałem takiej podpowiedzi ... mozesz wskazać, gdzie widziałem tę informację ?

pozdrawiam,
Joogoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 21 Kwi 2005 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to trzeba jeszcze analizowac informacje i sprawdzac linki http://tlenofon.pl/index.php?dzial=faq_ask&nr_kat=27&nr_ask=29&nam_kat=Og%F3lne Wink
_________________
Czy wiesz, ze strony moga otwierac sie szybko? Opera - link w www Wink
P.S. W Operze uzywaj '/' zamiast Ctrl+F Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 21 Kwi 2005 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrev napisał:
Wiem ze moge uzywac odddzielnego programu tylko po co jak plugin by zalatwilby sprawe, jesli do GG powstal do tlena powstal to i do Mirandy moglby powstac.


Oczywiscie, ze moglby. Prawde mowiac np. taki Tlenofon nie jest jakims wielkim problemem - mozna uzyc gotowej biblioteki iaxclient, mozna napisac cos samemu (np. kodek GSM juz w tej chwili jest we wtyczce tlenowej do obslugi rozmow glosowych). problem jest tylko w tym, ze ktos to musi zrobic, a Miranda cierpi raczej na niedobor niz na nadmiar developerow.
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joogoo
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 52
Skąd: Wrocek

PostWysłany: 22 Kwi 2005 8:32    Temat postu: A to widziałem Odpowiedz z cytatem

TomekQ napisał:
bo to trzeba jeszcze analizowac informacje i sprawdzac linki http://tlenofon.pl/index.php?dzial=faq_ask&nr_kat=27&nr_ask=29&nam_kat=Og%F3lne Wink


tylko po Twojej wcześniejszej wypowiedzi (że można używać innych programów) myślałem, że jest jakiś odpalacz wtyczki Tlenofon pod Windows Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 22 Kwi 2005 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisalem sprawdzac linki? To sprawdz
_________________
Czy wiesz, ze strony moga otwierac sie szybko? Opera - link w www Wink
P.S. W Operze uzywaj '/' zamiast Ctrl+F Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cameliere Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 27
Skąd: tychy
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 22 Kwi 2005 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu napisałem do TheLeecha, czy nie dało by się zrobić tlenofona do tlen.dll. Po zbadaniu sprawy, dochodze do wniosku, że to absurd - po prostu potrzeba wtyki iax.dll, która będzie obsługiwać iax-a jako takiego, a nie iaxa dla konkretnego phoneprovidera (wp.pl, onet.pl, tlen.pl etc.).
Leech pewnie szybko wtyki nie zrobi, bo chłopina tu robi za 10ciu i jeszcze wszyscy narzekamy Smile Zresztą czasem z jego postów da się wyczytać, że jest troche tym zmęczony. Ja też tej wtyki nie zrobię, bo równie dobrze mógłbym się zabrać za projektowanie promu kosmicznego. Pocieszające jest to, że istnieje wtyka do FireFoxa, która wkłada do niego IAX. Być może coś z tej wtyki da się wykorzystać we wtyce pod mirke, ale kto to zrobi ...
Jedno mnie zdziwiło, na forum miranda-im.org nie znalazłem ani jednego tematu z frazą "iax". Strange ... może nie umiem szukać Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joogoo
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 52
Skąd: Wrocek

PostWysłany: 22 Kwi 2005 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomekQ napisał:
Napisalem sprawdzac linki? To sprawdz


Słuchaj no panie "sprawdzać" : widzisz pod swoim linkiem jakieś info, że jest program odpalający wtyczkę Tlenofon pod Windows oprócz Tlen.pl ? To, że jest tam napisane, że używany jest IAX2 to nie znaczy że to odpowiedź na moje 1 pytanie.

Używam wtyki pod Firefoxa do podłączania się od centralki Tlena - ale chciałem się używać wtyczki Tlenofon używająć jakiegoś hosta, który ją uruchomi a nie Tlen.pl - panie "sprawdzać" - jasno się wyraziłem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WickoO (Skrzepek) Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 174


Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 22 Kwi 2005 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panie joogoo chyba pan nie rozumie ze tlen.pl ma swoje wpasne api :] wiec wtyczki nie odpalisz chlopcze Neutral a w linku jest napisane o kliencie pod MAC'a/Linuxa który ma swoją wersje również pod windows..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joogoo
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 52
Skąd: Wrocek

PostWysłany: 23 Kwi 2005 11:05    Temat postu: No bomba :) Odpowiedz z cytatem

Skrzepek napisał:
panie joogoo chyba pan nie rozumie ze tlen.pl ma swoje wpasne api :] wiec wtyczki nie odpalisz chlopcze Neutral a w linku jest napisane o kliencie pod MAC'a/Linuxa który ma swoją wersje również pod windows..


1 - zauważyłem, ze wtyczki Tlena odpalają się pod Tlen.pl
2 - Mirande mozna odpalić pod Wine - dlatego pytałem czy jest program "emulujący" api Tlen.pl - jest to pewna analogia - niech się nie czepiąją znawcy tematu Wine boć nie o to chodzi.
3 - zauważyłem, że jest napisane, że jest klient pod Linucha i ma port pod Windows
4 - sam sobie odpowiadam - nie ma programu "hostującego" wtyczki Tlen.pl - na razie więc tlenofon (wtyczka ! a nie serwis obsługujący rozmowy) działa pod Tlen.pl i koniec kropka.
5 - mozna bez problemu korzystac np. z rozszerzenia pod Firefoxa (sam używam), czyli z Tlen.pl i wtyczki tlenofon mogę zrezygnować Smile

PS

"chłopcze" ?? , pisz tak sobie do swoich kumpli. Innych tak nie traktuj Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WickoO (Skrzepek) Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 174


Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 23 Kwi 2005 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakładam że forum to społeczność, naturalnie kazdy jego uczestnik jest kumplem innej osoby..

Cytat:
3 - zauważyłem, że jest napisane, że jest klient pod Linucha i ma port pod Windows

to po co marudzisz Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor