Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[Archiwum] mTV.dll - propozycje/błędy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andre Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 110
Skąd: ZG

PostWysłany: 01 Lut 2004 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro "propozycje", to rzuce cos jeszcze od siebie. od razu wyjasniam Bankrut, ze wersja 0.0.0.9 mnie satysfakcjonuje, a to tylko na wypadek, gdybys Ty sam czul niedosyt ;-)

Propozycja nr 1 :-)
Aktualnie w TV - poza pozycja aktualna wg. godziny (ktora tak naprawde byc moze juz sie skonczyla i trwa 5-min. przerwa reklamowa przed nastepnym programem) moglaby pojawiac sie rowniez (moze juz bez opisu dla czytelnosci) nastepny program.
Propozycja nr 2 :-)
A moze np. dobierac w opcjach czy w okienku 'Aktualnie w TV' ma sie pojawiac jedna, dwie, czy dziesiec najblizszych pozycji danego kanalu?

Jesli odnosisz wrazenie, ze tylko marudzimy, to przeczytaj prosze jeszcze raz zdanie z poczatku tego postu (od razu wyjasniam Bankrut, ze wersja 0.0.0.9 mnie satysfakcjonuje, a to tylko na wypadek, gdybys Ty sam czul niedosyt ;-) ) :-)
_________________
pozdrawiam:
Andre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Kwi 2024 0:35    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artev Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 26
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 Lut 2004 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcialem tylko powiadomic ze wraz z wersja 0.0.0.9 uaktywnily mi sie checkboxy (problem o ktorym pisalem wczesniej) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klekot Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 05 Sty 2004
Posty: 426
Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 Lut 2004 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pomysl

jeszcze drogi bankrucie moglbys dodac zmiane kolorkow dla aktualnie wyswietlanego programu np zmiane koloru nazwy kanalu albo pogrubienie tej nazwy

pozdrawiam
_________________
Gentoo GNU/Linux happy user
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Lut 2004 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja (juz chyba po raz trzeci Wink ) zapytam o mozliwosc wyswietlenia programu na kilka dni do przodu? Wtedy ten przypominacz bylby o wiele bardziej przydatny niz teraz: teraz to musze np rano sprawdzic program, zeby wtyczka przypomniala mi o filmie wieczorem... a np jak widze w srode reklame filmu z piatku... to do piatku moge zapomniec, ze ten film mial leciec Wink Byloby super, gdyby taka mozliwosc byla, z tego co wiem, to na wp jest tez program na kolejne dni...
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bankrut Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 344

PostWysłany: 03 Lut 2004 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ace: No to ja napisze to co napisalem strone temu (i co napisalem juz kiedys, zanim przypadkiem znikly wczesniejsze tematy o mTV Smile), raczej nie bedzie.
_________________
!2b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Archiwum_X
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: Starachowice

PostWysłany: 03 Lut 2004 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby jeszcze pomarudzić - byłoby nieźle gdyby okienko z programem można było kółkiem od myszki przewijać. Bo u mnie coś nie bardzo....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Lut 2004 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bankrut napisał:
ace: No to ja napisze to co napisalem strone temu (i co napisalem juz kiedys, zanim przypadkiem znikly wczesniejsze tematy o mTV Smile), raczej nie bedzie.

Szczerze powiedziawszy, to nie znalazlem Wink ale wielka szkoda ze nie planujesz takich zmian Sad
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bankrut Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 344

PostWysłany: 03 Lut 2004 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ace: ok... to bylo 3 strony temu Very Happy.
Nie planuje dlatego bo sciagniecie programu na caly tydzien dla danego (jednego) kanalu to ok. 200kB danych (po oczyszczeniu ze smieci pozostaje mniej wiecej ok. 100kB do przechowywania w bazie MIM), to chyba troche tlumaczy dlaczego nie. Fakt, moglbym sciagac program do jakiegos dodatkowego pliku... ale to wciaz kupa danych do pobrania, a nie kazdy ma odpowiednie lacze, no i wtyczka mTV aktualnie wymagalaby przepisania od nowa bo nie byla pisana z mysla o sciaganiu programu na caly tydzien.
_________________
!2b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 04 Lut 2004 1:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bankrut napisał:
ace: ok... to bylo 3 strony temu Very Happy.
Nie planuje dlatego bo sciagniecie programu na caly tydzien dla danego (jednego) kanalu to ok. 200kB danych (po oczyszczeniu ze smieci pozostaje mniej wiecej ok. 100kB do przechowywania w bazie MIM), to chyba troche tlumaczy dlaczego nie. Fakt, moglbym sciagac program do jakiegos dodatkowego pliku... ale to wciaz kupa danych do pobrania, a nie kazdy ma odpowiednie lacze, no i wtyczka mTV aktualnie wymagalaby przepisania od nowa bo nie byla pisana z mysla o sciaganiu programu na caly tydzien.

Mam propozycje:
Idea czy nie daloby sie okreslac w pluginie, na ile dni do przodu ma byc pobierany program? Jak ktos ma wolne lacze to po prostu ustawia sobie 0 i ma plugin w takiej postaci, jak jest teraz
Question nie wiem, ile zajmuja dane z innych zrodel niz tv.wp.pl (np. z www.telemagazyn.pl), moze mniej (ale to pewnie tez wiaze sie z duzymi zmianami w pluginie) ?
Arrow najbardziej pesymistyczne wydaje mi sie w Twoim poscie to 'przepisanie od nowa'... pozostaje mi chyba zyczyc Ci dnia, w ktorym bedziesz mial duuzo wolnego, i nie mniej natchnienia Wink
Pozdro 8)
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Archiwum_X
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: Starachowice

PostWysłany: 04 Lut 2004 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bankrut, dziękuję za przewijanie kółkiem, ale....
U mnie wygląda to tak, że po przekręceniu kółka lista najpierw przewija się dużo dalej niż powinna i dopiero potem wraca na swoje prawidłowe miejsce. Niby dzieje się to bardzo szybko, ale jednak daje niezbyt przyjemny dla oka efekt.
Wiem, marudzę.... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kisio
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 16
Skąd: Katowice

PostWysłany: 04 Lut 2004 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie troszke dziwnie sie to przewija ale może być Wink
a pasek z postępem audycji roxx Very Happy
bardzo mi sie też podoba messagebox z opisem programu po podwójnym kliknieciu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 110
Skąd: ZG

PostWysłany: 04 Lut 2004 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio pisalem, ze jest swietnie, a teraz jest jeszcze lepiej :-)

przewijanie audycji w 'aktualnie w tv' to jest wlasnie to, czego mi brakowalo!

Bankrut, czy dorobienie pstryczkow-elektryczkow od schedulera w okienku 'aktualnie w tv' to duzy problem? jakos to okienko jest dla mnie bardziej funkcjonalne niz przegladanie kanalow na liscie kontaktow. to tylko takie luzne pytanie, spokojnie bez tego przezyje :-)

chyba nikt nie napisal ostatnich zmian, wiec pozwole sobie dodac do watku:

========================
0.0.1.3:
- poprawiono problem zwiazanych z rolka przewijania w myszce, teraz powinna
dzialac, tzn. okno z programem powinno odpowiednio reagowac,
- aktualnie jesli dany program ma dodatkowy opis to tytul takiego programu
w okienku z programem jest podkreslony.

0.0.1.2:
- dodano powiadomienia dzwiekowe.

0.0.1.1:
- dodano mozliwosc wyswietlenia dodatkowej informacji o programie takze dla
okienka z tym co aktualnie mozna zobaczyc w TV,
- dodano pasek informujacy wizualnie jak dlugo dany program juz trwa.

0.0.1.0:
- dodano mozliwosc ustawienia wyprzedzenia z jakim ukazuje sie powiadomienie o
wybranym programie,
- dodano mozliwosc przegladania tego co aktualnie mozna zobaczyc w TV (nastepny/
poprzedni program).
- dodano mozliwosc wyswietlenia dodatkowej informacji o programie (2xklik na
wybranym programie, jesli ma dodatkowy opis, zostanie on wyswietlony w nowym
okienku).
Narazie nie ma zadnego znacznika jesli program ma dodatkowy opis, nie ma tez
dodatkowego opisu dla okienka 'Aktualnie w TV',
- aktualnie znaczniki umozliwiajace wybor czy dla danego programu ma byc wyswietlone
powiadomienie sa aktywne tylko na szerokosci znacznika, a nie na calej szerokosci
danej pozycji na liscie,
- rozne poprawki.

0.0.0.9:
- dodano opcje ktore nie zostaly dodane w poprzedniej wersji :),
- dodano przycisk do TopToolbar'a dla przegladu tego co aktualnie mozna zobaczyc w TV.

==============

aha, zaobserowalem maly bug (jak sadze) - niektore kanaly sciagaja mi sie dlugo, wiec zaznaczylem wszystkie kontakty mTV jako 'make invisible if offline' (zebym mial szybki dostep do wczesniej sciagnietego programu tv) korzystajac z Twojej wtyczki mStatus i mimo, ze w opcjach mTV mam ODznaczone 'kazdy stan inny niz rozlaczony traktuj jako polaczony', to i tak dla tych kanalow invisible nie probuje aktualizowac programu tv (tzn. nie przechodza w stan online).
_________________
pozdrawiam:
Andre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kisio
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 16
Skąd: Katowice

PostWysłany: 04 Lut 2004 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nei widze róznicy miedzy tym nowym przewijaniem a starym ale jest oki Wink
a a propos tego co napisał Andre
czy dałoby sie zrobić tak że jeśli plugin ma pobrany program na dany dzień to nawet będąc oflajn plugin działa? tzn nie pobiera już nowego programu wiec inet mu niepotrzebny.. ale żeby można było przeglądać program i używać shedullera
pomyślcie też o modemowcach Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 Lut 2004 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jedna prosbe/bug do zgloszenia...

Mimo ze mam glosy mirandy wylaczone to gdy klikne by uzyskac szczegoly programu mam nieprzyjemny odglos chyba ostrzezenia...
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kosiar
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 Lut 2004 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak u was ale u mnie jest jakis bug
A więc podam to na przykładzie kanału Discovery Travel. Dokładnie teraz leci wg http://tv.wp.pl/ , Rosja Obieżyświat a mTV pokazuje w swoim okienku "Rosja" a gdzie się podziało Obieżyświat Smile Może nie jest to bardzo uciążliwe ale jak by dało radę to poprawić to byłbym bardzo wdzięczny. Nie wiem jak jest na innych kanałach bo tylko narazie dodałem Discovery bo je najczęsciej oglądam może ktoś zauważył podobne objawy u siebie
_________________
Pozdrawiam
Kosiar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor