Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

SEND SMS Plugin 0.2.0.25 - wysyłanie sms-ów na polskie sieci
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MARCINSZ0
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Lut 2003
Posty: 47
Skąd: strzelce op.

PostWysłany: 21 Mar 2003 16:38    Temat postu: SEND SMS Plugin 0.2.0.25 - wysyłanie sms-ów na polskie sieci Odpowiedz z cytatem

SEND SMS Plugin0. 2.0.25 plugin smsowy do mirandy pierwszy w ktorym u mnie działa bezblędnie wysyłanie na polskie komórki ,w IDEI bez obrazków, super dosłownie po 2 sekundach od wysłania otrzymałem na komorkę smsa Laughing http://addons.miranda-im.org/details.php?action=viewfile&id=589[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 04 Maj 2024 15:39    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 110
Skąd: ZG

PostWysłany: 21 Mar 2003 18:08    Temat postu: Re: SEND SMS Plugin 0.2.0.25 - wysyłanie sms-ów na polskie s Odpowiedz z cytatem

MARCINSZ0 napisał:
plugin smsowy do mirandy pierwszy w ktorym u mnie działa bezblędnie wysyłanie na polskie komórki


hmm... na wszystkie polskie komorki? wyslalem sobie ponad godzine temu sms'a w plusie i poki co nie dotarl :-(
_________________
pozdrawiam:
Andre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 21 Mar 2003 18:21    Temat postu: Re: SEND SMS Plugin 0.2.0.25 - wysyłanie sms-ów na polskie s Odpowiedz z cytatem

andre napisał:
MARCINSZ0 napisał:
plugin smsowy do mirandy pierwszy w ktorym u mnie działa bezblędnie wysyłanie na polskie komórki


hmm... na wszystkie polskie komorki? wyslalem sobie ponad godzine temu sms'a w plusie i poki co nie dotarl Sad


dokladnie to samo zrobilem tylko ze na Ere i jakos do tej pory nie doszedl Laughing ale od czego jest program SemSMS 8)
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MARCINSZ0
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Lut 2003
Posty: 47
Skąd: strzelce op.

PostWysłany: 21 Mar 2003 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem panowie co jest ale sprawdzalem i tak jak napisałem u mnie działa na wszystkie komóry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dj_shadow
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 05 Lut 2003
Posty: 116
Skąd: krakau

PostWysłany: 21 Mar 2003 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno dziala na idee na numery zaczynajace sie na 502
z innymi ma problemy
_________________
Terroristorganisationen
Euskadi ta Askatasuna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kropa
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 32

PostWysłany: 21 Mar 2003 21:13    Temat postu: Re: SEND SMS Plugin 0.2.0.25 - wysyłanie sms-ów na polskie s Odpowiedz z cytatem

MARCINSZ0 napisał:
SEND SMS Plugin0. 2.0.25 plugin smsowy do mirandy pierwszy w ktorym u mnie działa bezblędnie wysyłanie na polskie komórki


Taaaaa ,wysłałem do siebie rano na Erę i jeszcze nie doszedł Exclamation
Do luftu z taką wtyczką Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jerry
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 12 Mar 2003
Posty: 31
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 Mar 2003 21:16    Temat postu: era/plus Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie, ze ani era ani plus nie przesylaja smsow wyslanych z icq. ale tak jest juz od dawna wiec nikogo nie powinno to zbytnio dziwic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Randall Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 16 Mar 2003
Posty: 136
Skąd: Warsaw, Poland

PostWysłany: 21 Mar 2003 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na Ere dochodziły mi sms'y z SMS 0.1.2.0, ale teraz już lipa...
Dlaczego GG może wysyłać wszędzie, a pluginy mirandy nie?
_________________
If You can't really say what You don't really know,
Then You don't really know what You can't really say.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MARCINSZ0
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Lut 2003
Posty: 47
Skąd: strzelce op.

PostWysłany: 21 Mar 2003 23:04    Temat postu: Re: SEND SMS Plugin 0.2.0.25 - wysyłanie sms-ów na polskie s Odpowiedz z cytatem

MARCINSZ0 napisał:
SEND SMS Plugin0. 2.0.25 plugin smsowy do mirandy pierwszy w ktorym u mnie działa bezblędnie wysyłanie na polskie komórki ,w IDEI bez obrazków, super dosłownie po 2 sekundach od wysłania otrzymałem na komorkę smsa Laughing http://addons.miranda-im.org/details.php?action=viewfile&id=589[/b]
Embarassed sorry za zamieszanie ale rzeczywiście działa bezblędnie tylko do IDEI ,reszta smsów wychodzi z kompa nie zgłasza żadnych błędów wysyłania ale nie dochodzi do PLUSA i ERY Cry okazało się ze wszystkie numery jakie miałem i sprawdzałem były z IDEI Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ARDP
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 22 Mar 2003
Posty: 2
Skąd: kolo Wawy

PostWysłany: 22 Mar 2003 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysylanie smm'ow za pomoca tego pluginu dziala jedynie w obszrze Ery i Idei (bez obrazkow). Tylko jest jeden warunek. Otoz smsy wysyalmy do ludzi ktorych mamy na liscie. Po za tym np numery tel kom ktore zaimportowalismy z GG na nic sie nie zdadza i trzeba recznie w mirandzie dodac ten numer. Mimo ze juz go mamy.

Ponadto w ocjach jest 'send SMS' gdzie teoretycznie mozna wyslac sms do kogos z poza listy kontaktow. Niestety to nie dziala.
_________________
(...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 23 Mar 2003 2:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Randall napisał:
Dlaczego GG może wysyłać wszędzie, a pluginy mirandy nie?

Bo GG jest programem polskim i jest przeznaczone tylko dla ludzi poslugujacych sie tym jezykiem(chociazby ze wzgledu na brak wersji EN). Ja bym z checia zobaczyl GG w akcji jezeli idzie o zagranicznych operatorow.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Randall Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 16 Mar 2003
Posty: 136
Skąd: Warsaw, Poland

PostWysłany: 23 Mar 2003 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nijak ma się twoja odpowiedź do mojego pytania...
Mają podpisane umowy, czy jak? O to mi chodziło.
A to, że nawala poza Polskę to wiadomo - do Turcji nie dochodzą Wink
_________________
If You can't really say what You don't really know,
Then You don't really know what You can't really say.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 23 Mar 2003 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gg i inne komjunikatory używają polskich bramek i różnych takich (1stwap czasami?) - a ICQ to ICQ - ma swoją bramkę "międzynarodową" która nijak jest powiązana z naszymi krajowymi. Na SMS-y z ICQ można np. odpisać z telefonu ---> ICQ IM, natomiast w przypadku GG i jemu podobnych jest to a-możliwe.

Jakby ktoś napisał plagin (nie wydaje mi się trudny - jeśli zna się zmienne jakimi operują formularze ze stron www) to by było dużo lepiej. W PHP np. byłoby to łatwiejsze niż łatwe ;) :P - ew. problemy mógłby stworzyć token na idei, ale to też jest do zrobienia.... niestety nie znam sie na żadnych wiżualach ce plus plusach, bejzikach a logo już nie pamiętam ("podnieś pisak, FW 50" ;)))) )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 23 Mar 2003 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Randall napisał:
Jakoś nijak ma się twoja odpowiedź do mojego pytania...
Mają podpisane umowy, czy jak? O to mi chodziło.

Ja chcialem ladnie zakcentowac ze Mirabilis (teraz to juz chyba AOL w sumie) ma w pupie Polske. Oni podpisywali umowy z wieloma roznymi operatorami na calym swiecie i jak sadze nawet placili tymze operatorom za udostepniane uslugi. A ze Ci drudzy w Polsce sprawiaja problemy to wlasciciele ICQ maja to gdzies. Jest wiele krajow na swiecie, dlaczego akurat tym mieli by sie przejmowac? To raz, dwa ze GG robi wszystko zeby sie wykrecic i wysyla SMS'y przez wszelkiego rodzaju bramki i inne dostepne sposoby, po to tylko zeby nie placic. Jest to nasz rodzimy komunikator wiec nie musza (nie musi? Pan Ł. ponoc ma jednoosobowa firme) sie spejcalnie wysilac zeby wykombinowac w programie sposoby przedarcia sie przez bramki. Dlatego wlasnie IMHO GG moze a ICQ nie.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Randall Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 16 Mar 2003
Posty: 136
Skąd: Warsaw, Poland

PostWysłany: 23 Mar 2003 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dziękuję za wyczerpującą wiadomość na temat Smile
Mam nadzieje, że ktoś się zabierze za PL-SMS plugin Smile
Wkurza mnie, że musze jeszcze trzymać GG na dysku do wysyłania SMS'ów... Przynajmniej sobie do niego skina zrobiłem i fajnie wygląda Razz
_________________
If You can't really say what You don't really know,
Then You don't really know what You can't really say.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor