Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[Archiwum] mSMS.dll
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 Kwi 2003 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
ace napisał:
Jesli opcja 'Ignoruj znacznik....' mialaby umozliwiac wysylanie smsow na numery ktore nie maja tego znacznika, to u mnie nie dziala...
Potwierdzam mam ta opcje zaznaczona i nie pokazuje sie SMS w opcjach Sad

Znow nowa wersja na stronie bankruta Smile
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 03 Maj 2024 15:09    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 02 Kwi 2003 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moon napisał:
Nazir napisał:
ace napisał:
Jesli opcja 'Ignoruj znacznik....' mialaby umozliwiac wysylanie smsow na numery ktore nie maja tego znacznika, to u mnie nie dziala...
Potwierdzam mam ta opcje zaznaczona i nie pokazuje sie SMS w opcjach Sad

Znow nowa wersja na stronie bankruta Smile
Juz jest OK Smile

Ps. Moon ale dowaliles z tym gif-em Shocked troszke go zmniejsz i bedzie OK Laughing
Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org


Ostatnio zmieniony przez Nazir dnia 02 Kwi 2003 19:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 Kwi 2003 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
Juz jest OK Smile
Ps. Moon ale dowaliles z tym gif-em Shocked troszke go zmniejsz i bedzie OK Laughing
Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.

No to dobrze ze jest ok Smile
Kurde, szybki jestes Wink Obrazek bym moze 3 minuty Wink Nie wiedzialem ze jest taki duzy - musze cos wykombinowac zeby go pomniejszyc Wink
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
skupi Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 79

PostWysłany: 02 Kwi 2003 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam inny blad, jesli jest zaznaczona opcja aby dodawalo do histoori wyslany sms, to przy wyslaniu sms do numeru ktoego nie mam w liscie kontakotw jako nawet phantoma, sms jest wyslany, ale zaraz potem mirandzie zostaje zamknieta, poprostu wywala mirandzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 02 Kwi 2003 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skupi napisał:
ja mam inny blad, jesli jest zaznaczona opcja aby dodawalo do histoori wyslany sms, to przy wyslaniu sms do numeru ktoego nie mam w liscie kontakotw jako nawet phantoma, sms jest wyslany, ale zaraz potem mirandzie zostaje zamknieta, poprostu wywala mirandzie
Zgadza sie tj.: M->SMS wpisuje nr telefonu, wiadomosc, zaznaczam "Dodaj wysylanie SMS do historii" daje "Wyslij". Wiadomosc jest wyslana, ale po nacisnieciu "OK" nastepuje wywalenie Mirandy //pewnie w tym momencie zapisywana jest tresc wiadomosci do historii danego kontaktu, a tu nie ma kontaktu i nie ma gdzie to zapisac //
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 02 Kwi 2003 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
skupi napisał:
ja mam inny blad, jesli jest zaznaczona opcja aby dodawalo do histoori wyslany sms, to przy wyslaniu sms do numeru ktoego nie mam w liscie kontakotw jako nawet phantoma, sms jest wyslany, ale zaraz potem mirandzie zostaje zamknieta, poprostu wywala mirandzie
Zgadza sie tj.: M->SMS wpisuje nr telefonu, wiadomosc, zaznaczam "Dodaj wysylanie SMS do historii" daje "Wyslij". Wiadomosc jest wyslana, ale po nacisnieciu "OK" nastepuje wywalenie Mirandy //pewnie w tym momencie zapisywana jest tresc wiadomosci do historii danego kontaktu, a tu nie ma kontaktu i nie ma gdzie to zapisac //

OK nowa wersja build 2.IV.2003 23:30 do sciagniecia z tad: http://www.surgimed.com.pl/bankrut/ dziala i nie wywala Mirke Smile
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 03 Kwi 2003 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeeeee jeeeeee jeee, wszystko działa Very Happy

RESPECT !!!!!! Smile))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Kwi 2003 2:16    Temat postu: Nie dziala ... :( Odpowiedz z cytatem

Dziala wam opcja ignorowania znacznika co do zdolnosci odbierania SMSow przez telefon? U mnie za cholere nie chce to ruszyc
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...


Ostatnio zmieniony przez ace dnia 03 Kwi 2003 2:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Kwi 2003 2:27    Temat postu: ... i chyba wiem czemu :) Odpowiedz z cytatem

Ha !!! Chyba wiem gdzie lezy blad !!! Czy jest roznica w typie telefonu? U mnie wiekszosc telefonow jest wpisana jako Primary... Tam gdzie jest Mobile albo Cellular, wszystko dziala Wink
Solution Arrow potrzebna nowa opcja do olewania rodzaju telefonu i problem z glowy Very Happy
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 Kwi 2003 11:23    Temat postu: Re: ... i chyba wiem czemu :) Odpowiedz z cytatem

ace napisał:
Ha !!! Chyba wiem gdzie lezy blad !!! Czy jest roznica w typie telefonu? U mnie wiekszosc telefonow jest wpisana jako Primary... Tam gdzie jest Mobile albo Cellular, wszystko dziala Wink
Solution Arrow potrzebna nowa opcja do olewania rodzaju telefonu i problem z glowy Very Happy

Poraz kolejny mowie ze blad (moze nie blad ale potrzebny feature) jest wpluginie GG i jego traktowaniu numeru telefonu zapisanego na serwerze (aktualnie jego zmiana bez uzycia dbeditor'a jest nie mozliwa)...
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Kwi 2003 15:26    Temat postu: Dziala !!! Odpowiedz z cytatem

A jednak Very Happy Dostalem od autora plugina DZIALAJACA wersje tej wtyczki. W poprzedniej wersji plugin bral pod uwage tylko 2 rodzaje telefonow, bodajze Cellular i Custom, podczas gdy z reguly GG mialo typ Phone (Primary), podobnie tez wielu uzytkownikow ICQ wpisywalo swoj numer nie jako Cellular tylko Home phone... Jak ktos mi powie gdzie i jak, to wrzuce wtyke do ogolnego dostepu (mam nadzieje ze Autor nie bedzie mial nic naprzeciwko)
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 03 Kwi 2003 15:45    Temat postu: Re: Dziala !!! Odpowiedz z cytatem

ace napisał:
Jak ktos mi powie gdzie i jak, to wrzuce wtyke do ogolnego dostepu (mam nadzieje ze Autor nie bedzie mial nic naprzeciwko)
Spoko autor juz go udostepnil na swojej stronce http://www.surgimed.com.pl/bankrut/ "Mały update 03.04.2004 Smile, kilka poprawek." Laughing

mSMS 0.0.0.6
Arrow dodano rozwijalną listę nr'ów telefonów dla kontaktów z większą liczbą nr'ów,
Arrow poprawiono pobieranie informacji o nr'ach telefonów.
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Doki Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 71

PostWysłany: 03 Kwi 2003 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka uwaga
w momencie kiedy limit bramki jest przekroczony wywala:
Wystąpil nieznany błąd

może można zrobić żeby błąd był znany Smile
pozdrawiam
_________________
Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 03 Kwi 2003 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doki napisał:
taka uwaga
w momencie kiedy limit bramki jest przekroczony wywala:
Wystąpil nieznany błąd

może można zrobić żeby błąd był znany Smile
Lepiej zrobic tak aby limit bramki znowu byl NIE przekroczony Smile
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lisek
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 03 Kwi 2003
Posty: 9
Skąd: Chełm

PostWysłany: 04 Kwi 2003 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanko, bo nie wiem jak jedną rzecz zrobić. Może to z tej późnej pory.

Jest tam jakaś książka adresowa? Bo ja widzę 2 możliwości, albo wklepywać numer do okienka, albo przypisać telefon do jakiegoś kontaktu. A da sie jakiś stworzyć kontakty bez żadnej sieci, jedynie z numerem tel?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 3 z 30

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor