Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

GG 0.0.1.2
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 19 Mar 2003 23:12    Temat postu: GG 0.0.1.2 Odpowiedz z cytatem

Release 0.0.1.2 is out:

http://miranda-im.org/download/index.php?action=viewfile&id=567

0.0.1.2: 2003-03-19
- Select status for description after disconnected
- Fix: Finally working away msgs based on KeH's Jabber plugin code
- Fix: Info page fix for empty "Gender" field
- Fix: Import code for groups and subgroups
- Removed: "Change status safely" no longer needed
- "StartInvisible" db only option to start fully invisible

Następny rilejs... dopiero.. hoho.. za trochę. Bo teraz muszę się oderwać od developmentu.

Pozdro,
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 18 Maj 2024 14:13    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W TechnoVolt znajdziesz energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yeger
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Lut 2003
Posty: 35
Skąd: Zduńska Wola

PostWysłany: 19 Mar 2003 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OnO napisał:
Następny rilejs... dopiero.. hoho.. za trochę. Bo teraz muszę się oderwać od developmentu.



Miłego odpoczynku!!!! Po takiej naprade imponujacej robocie nalezy ci sie konkretny wypoczynek.


pozdruffka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
van Dall
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Mar 2003
Posty: 8
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 19 Mar 2003 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako nowy troll czepiający się szczegółów, mam pytanie ale najpierw przykład:

-wyłączam MIM jako "dostępny z opisem"
-włączam MIM, pojawia sie MIM i okienko do wpisania ew. nowego opisu stanu (tak mam ustawione).
-przez te malutkie 5 sek. gdy okienko czeka na ew. nowy opis, protokół GG "bezczynnie (?)" czeka jako "niepołączony", dopiero po zatwierdzeniu/upłynięciu 5 sek., zaczyna łączyć.

wydaje mi się iż inne protokoły potrafią w tym znikomym, ale zawsze, czasie 5 sek. juz się łączyć.

czy nie mam racji i tak po prostu musi byc ? (tak dziala MIM), czy może da się jednak "zyskać" te 5 sek. i zmusić MIM/GG proto. do łączenia od razu a ustawienia opisu po połączeniu ?

ps. jesli marudze nie w tym topiku co trzeba to przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andre Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 110
Skąd: ZG

PostWysłany: 20 Mar 2003 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

van Dall napisał:

wydaje mi się iż inne protokoły potrafią w tym znikomym, ale zawsze, czasie 5 sek. juz się łączyć.


moim zdaniem bardzo dobrze,ze czeka! po kiego czorta ludzie maja widziec moj status juz w momencie, gdy ja sie zastanawiam nad opisem? wytrzymaja te 5 sekund. w tlenie na szczescie jest tak samo - dopiero jak wypelnie opis (ew. zatwierdze puste okienko), to pojawiam sie u ludzi. tak ma byc!
_________________
pozdrawiam:
Andre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 20 Mar 2003 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem to jest mozliwe, ale zauwaz ze plugin'y ktore uzywaja opisow po stronie serwera wszystkie czekaja na opis zanim sie polacza(no chyba ze o czyms nie wiem), wiec to nie jest jakies odbiegania od reszty. Gdyby dzialalo to inaczej to najpierw pojawialbys sie jako dostepny a pozniej dopiero wstawialbys opis, co w praktyce bylo i dzialalo dosc denerwujaco gdyz wiele osob pojawialo sie 'podwojnie' podczas laczenia... chyba troche nie tak jak trzeba to ujalem ale zmeczony jestem juz tym dniem i inaczej teraz nie potrafie.

Poza tym zawsze mozesz wylaczyc wyskawiwanie okienek z zapytaniem o opis stanu dla np. trybu dostepny a dla dawania opisow ustawiac Free For Chat (co w rezultacie skutkuje jako dostepny w GG).
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
QBUS
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 275
Skąd: Kraków

PostWysłany: 20 Mar 2003 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andre napisał:
van Dall napisał:

wydaje mi się iż inne protokoły potrafią w tym znikomym, ale zawsze, czasie 5 sek. juz się łączyć.


moim zdaniem bardzo dobrze,ze czeka! po kiego czorta ludzie maja widziec moj status juz w momencie, gdy ja sie zastanawiam nad opisem? wytrzymaja te 5 sekund. w tlenie na szczescie jest tak samo - dopiero jak wypelnie opis (ew. zatwierdze puste okienko), to pojawiam sie u ludzi. tak ma byc!


Dokladnie - tak ma byc, OnO to tlumaczyl juz wielokrotnie, Gadulec ma czekac na wpisanie opisu i dopiero sie wtedy laczyc inaczej bedziemy pojawiac sie online podwojnie.
I to nie jest zaden BUG tylko dokladnie zamierzone i poprawne dzialanie pluginu Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
van Dall
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Mar 2003
Posty: 8
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 20 Mar 2003 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o i dziekuje bardzo za wyjasnienie Smile, przekonaliscie mnie bez problemu, szczegolnie jesli wystepuje wtedy "podwojne pojawianie sie". free for chat sobie nie ustawię Wink bo nie mam znajomych na icq w zwiazku z czym nie kozystam z pluga icq (NB) [no i mam tylko 3 stany GG do wyboru]<cudowny program (MIM)>.

przepraszam Embarassed ze nie doczytalem iz OnO tlumaczyl to wielokrotnie, jestem co prawda "świeży" ale forum czytałem od jakiegoś juz czasu jako "guest" i jakoś nie wpadło mi to w on.. ee... oko.

w tym miejscu planowane od dawna:

dziekuje

dla OnO za wreszcie wspaniały plug GG !
moge w koncu wy..walić org. klienta GG i uzywać <cudowny program (MIM)>.
gdybyś miał(o ? Wink) konto (?) PayPal postawił bym browar lub dwa jak to wielu ma w zamiarze. musisz nad tym pomyslec Wink... na pewno złozylo by sie na niejedno K24 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PITBULL
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 19 Mar 2003
Posty: 2

PostWysłany: 20 Mar 2003 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz ja uzywalem do tej pory innego pluginu gg i niestety musze stwierdzic, iz poprzedni plugin byl lepszy. Ten 0.0.1.2. ktory tutaj jest tak chwalony dla mnie jest praktycznie zupelnie nieprzydatny a to co go dyskwalifikuje zupelnie to to, ze nie mam mozliwosci np wyszukiwania ludzi pod katem miasta, nie ma wogole dostepnego zaawansowanego wyszukiwania co jest w pluginie ktorego obecnie uzywam. Reszty nie oceniam ale brak zaawansowanego wyszukiwania juz wystarczjaco mnie zniechecil do uzywania tego pluginu a to ze nie bedzie szybko poprawki... coz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 20 Mar 2003 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PITBULL napisał:
Coz ja uzywalem do tej pory innego pluginu gg i niestety musze stwierdzic, iz poprzedni plugin byl lepszy. Ten 0.0.1.2. ktory tutaj jest tak chwalony dla mnie jest praktycznie zupelnie nieprzydatny a to co go dyskwalifikuje zupelnie to to, ze nie mam mozliwosci np wyszukiwania ludzi pod katem miasta, nie ma wogole dostepnego zaawansowanego wyszukiwania co jest w pluginie ktorego obecnie uzywam. Reszty nie oceniam ale brak zaawansowanego wyszukiwania juz wystarczjaco mnie zniechecil do uzywania tego pluginu a to ze nie bedzie szybko poprawki... coz.

poczytaj sobie to: http://miranda.tpsa.jp/download/gg-readme.txt
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 Mar 2003 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PITBULL napisał:
Coz ja uzywalem do tej pory innego pluginu gg i niestety musze stwierdzic, iz poprzedni plugin byl lepszy. Ten 0.0.1.2. ktory tutaj jest tak chwalony dla mnie jest praktycznie zupelnie nieprzydatny a to co go dyskwalifikuje zupelnie to to, ze nie mam mozliwosci np wyszukiwania ludzi pod katem miasta, nie ma wogole dostepnego zaawansowanego wyszukiwania co jest w pluginie ktorego obecnie uzywam. Reszty nie oceniam ale brak zaawansowanego wyszukiwania juz wystarczjaco mnie zniechecil do uzywania tego pluginu a to ze nie bedzie szybko poprawki... coz.

hmmmm... nie ma obowiazku... jest demokracja, mozesz uzywac dowolnego progamu/pluginu do gg... zreszta zawsze mozesz napisac swoj "lepszy" Laughing
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MARCINSZ0
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Lut 2003
Posty: 47
Skąd: strzelce op.

PostWysłany: 20 Mar 2003 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie się plugin gg ONO bardzo dobrze sprawuje i podoba wielkie dzięki za pracę ONO ,jeszcze tylko brakuje mi do szcześcia przesyłania plików Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
reaper7 Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 130
Skąd: lubuskie

PostWysłany: 20 Mar 2003 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacje o użytkowniku -> zakładka GG, jest tam IP i port...jeśli ktoś używa połączeń bezpośrednich to powinno nam pokazać jego datasy w tych dwóch polach...mi dziwnie port zawsze pokazuje port PIERWSZY - cyfrowo 1, i to u różnych użytkowników...

czy u kogoś też tak jest?? czy znów tylko u mnie?? Wink
bo ja to chyba jakiś lamer jestem...
_________________

A: > Życie jest jak długi żelazny most ...
B: > Dlaczego ??
A: > Nie wiem ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
isvara
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 26 Lut 2003
Posty: 8

PostWysłany: 20 Mar 2003 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ten plugin będzie obsługiwał funkcję którą ma gadu gadu: mozliwosc dodania innego dzwieku dla kazdego kontaktu ?

I pytanie troche z innej beczki, jak zrobic, zeby miranda wyswietlala mi na pasku zadan kto sie pojawia, zamiast tylko migac ikona? Za kazdym razem musze najezdzac myszka, zeby sprawdzic kto sie pojawil.
Mam plugin StatusNotifyX, ale on, ani nie pokazuje dymku z nazwa osoby ktora wlasnie weszla na gg, a nie odtwarza dzwieku zaleznie od osoby (dziala to tylko dla icq).

Dzieki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MARCINSZ0
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Lut 2003
Posty: 47
Skąd: strzelce op.

PostWysłany: 20 Mar 2003 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plugin ma mozliwość dzwięków inwidualnych dla kontaktu: informacja o uzytkowniku>dzwięki Exclamation i ustawiasz jakie chcesz,co do NEW STATUS NOTIFY mam wersję 1.1.1.7 i działa bez zarzutu dla wszystkich protokołów,sprawdz ustawienia czy masz zaznaczone funkcje:powiadom gdy zmieni się stan kontaktów,oraz musisz mieć plugin PopUp aby wyskakiwały okienka ze stanami kontaktów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 20 Mar 2003 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reaper7 napisał:
Informacje o użytkowniku -> zakładka GG, jest tam IP i port...jeśli ktoś używa połączeń bezpośrednich to powinno nam pokazać jego datasy w tych dwóch polach...mi dziwnie port zawsze pokazuje port PIERWSZY - cyfrowo 1, i to u różnych użytkowników...

czy u kogoś też tak jest?? czy znów tylko u mnie??

To jest nas dwoch. Moge tylko spekulowac ze chodzi tu o osoby za NAT'em i wtedy takie dziwne rzeczy sie pojawiaja.
reaper7 napisał:
bo ja to chyba jakiś lamer jestem...

I znowu jest nas dwoch. :]
Lamerzy! Trzymajce sie kupy! Bo w kupie jest sila! ;]
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor