Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Feature Request do GG plugin - postujcie tutaj
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Randall Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 16 Mar 2003
Posty: 136
Skąd: Warsaw, Poland

PostWysłany: 17 Mar 2003 14:50    Temat postu: Feature Request do GG plugin - postujcie tutaj Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim! Smile

Czytam sobie te posty i zauważyłem, że w różnych tematach jest sporo wspominania jakie funkcje byście chcieli zobaczyć w przyszłych wersjach plugina GG by OnO.
Pomyślałem, że założę nowy temat do tego, żeby łatwo było OnO zobaczyć czego ludziom potrzeba Smile
OnO - mam nadzieję, że się nie zdenerwujesz - nie myśl, że ktokolwiek chce Ciebie naciskać - wszyscy jesteśmy Tobie bardzo wdzieczni, bo chyba wszystkim wdała się we znaki "znakomitość" BlaBla :-/
W każdym razie - Świetna Robota! (Wpadniesz do Wawy, to masz u mnie browar Smile

Moje skromne requesty to:

Arrow Transfer plików
Arrow Widoczność opisu (jest, czy nie ma) na ikonce

Jeszcze raz wielkie dzięki Smile
_________________
If You can't really say what You don't really know,
Then You don't really know what You can't really say.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 12 Maj 2024 3:01    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 Mar 2003 15:03    Temat postu: Re: Feature Request do GG plugin - postujcie tutaj Odpowiedz z cytatem

Randall napisał:
W każdym razie - Świetna Robota! (Wpadniesz do Wawy, to masz u mnie browar Smile

Jak OnO przyjedzie do W-wy to od piwa o wlasnych silach do pociagu nie wlezie Wink

Moje requesty OnO zna... ale napisze jeszcze raz zeby byly w komplecie...
Arrow dodatkowe opcje wyszukiwania - "tylko dostepni", kobieta/mezczyzna, miasto, wiek w "haczykach" - od ... do ...
Arrow w miare mozliwosci poprawa przelanczania stanow...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 17 Mar 2003 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe... w sobote jade do zakopanego.. w piatek impreza... no nie wiem nie wiem.. bedzie ciezko..

Co do zmiany statusow, pracuje nad tym... na razie pytam sie wszystkich z plugin-dev i Keh-a jak sobie z tym radzic.

Wyszukiwanie... spoko spoko.. sie zrobi.

Co do ikonek.. czy ktos ma opis czy nie ma. To szczerze mowiac jest to bardziej prosba to autorow jadra mirandy nie do mnie. Ja nie moge / a nawet nie mam jak za bardzo ingerowac w to. Moge co nazwyzej zrobic taki fix i zmapowac stany opisowone na nieistniejace stany np NA.. (tak jak robie to z zablokowanym) ale to zrodzi wiele problemow... i fakt faktem nie bedzie dalo sie zmieniac ikonek / znow ograniczenia API.

Transfer plikow.. bedzie.. wszystko co jest potrzebne zeby to zrobic mam.. wiec nie ma sie co martwic.

Pozdro.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 17 Mar 2003 15:38    Temat postu: Re: Feature Request do GG plugin - postujcie tutaj Odpowiedz z cytatem

Randall napisał:
Widoczność opisu (jest, czy nie ma) na ikonce

Ja jestem przeciw. GG by OnO zachowuje sie jak inne plugin'y i chwala za to jego autorowi. Taka funkcja powinna byc dodawana jezeli juz to do jadra mirandy, nie do pluginow osobno. Popatrz na Jabber'a czy ICQ, nie ma tam zadnych dodatkowych ikon na opis.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 Mar 2003 15:46    Temat postu: Re: Feature Request do GG plugin - postujcie tutaj Odpowiedz z cytatem

karaguy napisał:
Randall napisał:
Widoczność opisu (jest, czy nie ma) na ikonce

Ja jestem przeciw. GG by OnO zachowuje sie jak inne plugin'y i chwala za to jego autorowi. Taka funkcja powinna byc dodawana jezeli juz to do jadra mirandy, nie do pluginow osobno. Popatrz na Jabber'a czy ICQ, nie ma tam zadnych dodatkowych ikon na opis.

No tak... To powinien byc osobny plugin do stanow opisowych... Moze kiedys ktos napisze - jak jadro Mirandy bedzie mialo takie mozliwosci...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p0li
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 116
Skąd: Wawa

PostWysłany: 17 Mar 2003 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja dorzucę swpje 0,03zł:

Bardzo mi brakuje w Twojej wtyczce jednej funcji. Chodzi o dodatkową zakładkę w informacjach o userze w której można by go sobie wyedytować, tzn dodać imię, nazwisko - cokolwiek - bo tak to jedynie mam w kontakcie to co sobie user sam wpisał - a czasami jest tam tego niewiele
_________________
p0li
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 110
Skąd: ZG

PostWysłany: 17 Mar 2003 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie obecny plugin gg juz jest git, a przeciez przewyzszyl on juz swa funkcjonalnoscia nawet modul gg z tlen.pl,ktory do niedawna uzywalem (tam nie mozna ustawic stanow opisowych dla gg), a pisze go nam samiutki OnO!!!!

skoro jednak juz sie ten watek pojawil, to tez cos dorzuce, z mysla raczej jednak o przyszlych pomocnikach Ono:
- gadulce chwala sie czesto swoim powerGG, ktore umozliwia podgladactwo niewidocznych userow, wiec jesli kiedys bylaby taka mozliwosc, to opcja 'show invisible users' bylaby mila niespodzianka :-)

jesli zas chodzi o zaznaczanie opisow stanow na ikonkach, to sie zgadzam z przedmowcami, ze to powinien robic jakis zewnetrzny plugin/sama miranda, bo np. w tlenie rowniez tego brakuje,
a byloby milo.
_________________
pozdrawiam:
Andre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joogoo
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 52
Skąd: Wrocek

PostWysłany: 17 Mar 2003 19:33    Temat postu: Połączenie ze stałych IP Odpowiedz z cytatem

Heja, a ja mam pytanie odnośnie połączeń ze stałych IP (nie zza NATa): w firmie mam kompa wystawionego na stałym IP (provider nie czepia się co ani czym ściagam/gadam/działam w sieci) w chacie również. I jak z chaty się łącze z GG za pomocą ONO GG to dupa - nie może połączyc i wypisuje że brak upranień. Nadmieniam, że w naszej sieci lokalnej mam _publiczny_ IP, firewall nie ogranicza żadnych portów itp. Acha- nie łącze się co 5 sekund (kiedyś ktoś powiedział że może to być prblem). Czy po załadowaniu pluginu, po restarcie Mirandy, po restacie Windy - nic się nie zmienia. Nie łączy się i już . Co to może być ???

Pozdro
Joogoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
absolon
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Lut 2003
Posty: 64
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17 Mar 2003 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- transfer plików - wiem że juz się pojawił ale chciałem tylko zaakcentować ze to chyba najbardziej potrzebna opcja której brakuje
reszta jak dla mnie juz jest i działa świetnie

pozdrawiam


btw. wiem ze tu tylko prośby ale to co napisalem tutaj
http://miranda.tpsa.jp/posting.php?mode=reply&t=274
jest jak mi się wydaje błedem w pluginie GG (u mnie sie tak dzieje jak równiez u kumpla)


p.s.
zapomniałem
włączam dzisiaj kompa a tu:
http://strony.wp.pl/wp/absolon/miranda.htm
po restarcie wszystko w porządku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joogoo
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 52
Skąd: Wrocek

PostWysłany: 17 Mar 2003 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciach [...]
absolon napisał:
p.s.
zapomniałem
włączam dzisiaj kompa a tu:
http://strony.wp.pl/wp/absolon/miranda.htm
po restarcie wszystko w porządku.


No właśnie - u mnie cały czas to samo - fakt że z chaty mam łącze 2 Mb/s z 40 osobami na raz w szczycie ale z firmy też nie lepiej bo 1 Mb/s z 20 ;)) i z firmy działa połączenie przez plugin ONO a z chaty nie :((((((

a propos - czy OnO przewiduje obsługę proxy ? mogłem nie dopatrzeć w tych wątkach takiej możliwości więc proszę na mnie nie krzyczeć ;)

pozdro
Joogoo

P.S.
Przerzucam się na BeOS - wspaniale prosty system + normalne możliwości typu mp3, divx, internet, DVD, nagrywanie itp - za darmo :))) w przeciwieństwie do Linucha (też używam :)))) instaluje się szybko, ma wsparcie dla nowych proców (nawet Winmodemy obsługuje - oczywiście niektóre ) - tak tylko się cieszę i chcę się radością swą podzielić - tylko bez odpowiedzi "o boshe", proszę ... hehe :)))

Może ktoś kiedyś przeportuje M-IM na Be ? fajnie byłoby ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 17 Mar 2003 22:57    Temat postu: Kontakty SMSowe ;-) Odpowiedz z cytatem

To ja przypomne sie z moja prosba o uwzglednienie kontaktow SMSowych w pluginie, zeby mozna bylo je dodawac, usuwac, importowac i eksportowac na serwer/do pliku i w ten sposob ich nie tracic Wink
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p0li
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 116
Skąd: Wawa

PostWysłany: 18 Mar 2003 2:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze z jedną sprawą

siedzę sobie na mdemie i co 2 godziny mnie rozłącza - wtedy wszystkie protokoły przechodzą w stan niepodłączony - a GG próbuje się dobić i wywala okienko błędu - po kliknięciu na OK, pojawia sie następne i tak w koło - pomaga jedynie zabicie mirki z taskmanagera

Da się coś z tym zrobić?
_________________
p0li
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 18 Mar 2003 2:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p0li napisał:
To ja jeszcze z jedną sprawą

siedzę sobie na mdemie i co 2 godziny mnie rozłącza - wtedy wszystkie protokoły przechodzą w stan niepodłączony - a GG próbuje się dobić i wywala okienko błędu - po kliknięciu na OK, pojawia sie następne i tak w koło - pomaga jedynie zabicie mirki z taskmanagera

Da się coś z tym zrobić?

M->Opcje->Siec->Gadu-Gadu i tam odznacz "Pokazuj bledy polaczenia" Smile powinno byc juz OK
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p0li
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 116
Skąd: Wawa

PostWysłany: 18 Mar 2003 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:

M->Opcje->Siec->Gadu-Gadu i tam odznacz "Pokazuj bledy polaczenia" Smile powinno byc juz OK


Niech Ci Patryczku Bozia w dzieciach wynagrodzi... Smile

A przypadkiem nie miałeś dziś ...ee... wczoraj imienin???

Jeśli tak to DUŻY ROŚNIJ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
p0li
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
p0li
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 116
Skąd: Wawa

PostWysłany: 18 Mar 2003 2:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joogoo napisał:


P.S.
Przerzucam się na BeOS - wspaniale prosty system + normalne możliwości typu mp3, divx, internet, DVD, nagrywanie itp - za darmo Smile)) w przeciwieństwie do Linucha (też używam Smile))) instaluje się szybko, ma wsparcie dla nowych proców (nawet Winmodemy obsługuje - oczywiście niektóre ) - tak tylko się cieszę i chcę się radością swą podzielić - tylko bez odpowiedzi "o boshe", proszę ... hehe Smile))

Może ktoś kiedyś przeportuje M-IM na Be ? fajnie byłoby ...


Fajny systemik - bawiłem się nim 3 lata temu (jeszcze wersja 4.0) - ale wtedy żadnego supportu, informacji , stron www - nic nie było
ale może teraz wrócę?....

Jest jakis ripper/enkoder DVD->divx/SVCD na ten system?
_________________
p0li
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor