Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Opisy stanów pod kontaktami - dyskusje/pomysły
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Pokaż/schowaj Top Info
Top Info

najistotniejsze informacje z tematu
Temat o aktualnie stosowanym rozwiązaniu i download pluginów

Arrow http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=3364
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skynet
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 30
Skąd: Dusseldorf

PostWysłany: 25 Mar 2005 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ameranu napisał:
Perfect ~~ Jeszcze tylko "font wrapping" i byłby miód Smile

Od tego momentu użytkownicy GG stracili ostatni argument z rodziny "co to GG ma a Miranda nie ma" xD


No jak to ? Przeciez Gadu-Gadu ma Banery i reklame na pol ekranu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 9:57    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W TechnoVolt znajdziesz energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniq Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 184

PostWysłany: 26 Mar 2005 4:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja powiem tak oj biada biada nam bedzie zalewprzesiaddkowczow z org gg i zalew debilnych pytan ,jedyny plus jaki widze to wzors popularnosci mirandy Smile ! ja osobiscie nie tesknilem za kontaktami pod kontaktem
ale imho powiny sie one lamac - znaczy sie dopasowywac od szerokosci mirki bo kto normalny bedzie ja rozciagal do jakis ogromnych rozmiarów zeby zobaczyc opis Very Happy wiem wiem plug pewnie sie bedzie rozwijal Smile pozyjemy zobaczymy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WickoO (Skrzepek) Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 174


Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 26 Mar 2005 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za wtyczkę, ale z tego co widzę opisy mają taki sam kolor i rozmiar jak kontakty ( clist_mw )i nie widzę możliwości zmiany tego.. pozatym jak wogole zmienie rozmiar w opcjach to kazdy kontakt ma przywlaszczone 20px i nic ponizej.. wczesniej tak nei bylo Acid
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sinister_stirrer Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 421
Skąd: PoLaNd

PostWysłany: 26 Mar 2005 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozatatym przechodzenie do nowej lini by suie przydalo;-) chociarz niektorzy moga powiedzieć ze to zaleta...
_________________
******d(^_^)b******
****** *//*//********
*****i----i;*;i----i*****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bennym Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 5

PostWysłany: 26 Mar 2005 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze marzylem o tym zeby byly te opisy pod kontaktami Smile
2 lata czekalem (odkad uzywam mirandy) - zatem dziekuje Prezesowi i TheLeech-owi za napisanie wtyczek
dla mnie to byla jedyna fajna rzecz w gg i szczerze mowiac nie rozumiem Waszej niecheci szanowni grupowicze do rozwijania jej (choc w zasadzie brakuje tylko zawijania wierszy)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 26 Mar 2005 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz dziala tz ze mam opisy...
Arrow ostatnia wersje instalki


pozdrawiam


ps
zdrowych wesolych i jajka Very Happy

do po swiatach Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pabloz
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 25 Wrz 2003
Posty: 1

PostWysłany: 26 Mar 2005 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki wielkie za te wtyczki ! specjalnie zrezygnowałem z clist_nicer na ta okazje! Smile

pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WickoO (Skrzepek) Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 174


Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 26 Mar 2005 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh.. raczej warto zacząć od zawijania opisów..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vinc Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 21 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 26 Mar 2005 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opcja wylaczania bylaby bardzo przydatna (najlepiej od razu z przyciskiem do TopToolBar`a Wink )

i powraca, przynajmniej u mnie, kwestia sortowania kontaktow....
czy jest mozliwe zrobienie "obejscia" w clist_mw zeby sortowanie, przy wybraniu opcji wg stanu, odbywalo sie w prawidlowy sposob czyli: online, away, ... , invisible, offline ?
_________________
pozdrawiam,
Vinc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QBUS
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 275
Skąd: Kraków

PostWysłany: 26 Mar 2005 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheLeech napisał:
QBUS napisał:
Po zmianie opisu przez kontakt na brak opisu stary opis dalej zostaje na liscie.

Dawno nie programowalem w C/C++ ale jezeli Ty nie chcesz tego dalej supportowac moze moglbym dostac zrodla i cos sprobowac z tym zrobic? (jakby co to moj mail to JID z profilu tlenowego)


sciagnij poprawiona wersje...


No wlasnie na poprawionej wersji mam problem - tzn jak ktos ma opis i potem go "zlikwiduje" (bez opisu) to wowczas opis na liscie i tak zostaje - mowa o wersji multiwindow.

Czy to tylko tak u mnie sie dzieje czy to bug w pluginie?

PS Sciagnalem kody, jak bede mial chwile czasu sprobuje posiedziec chwilke nad API mirandy i sprobowac cos poklecic samemu. W chwili obecnej walcze z moja praca inzynierska Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vinc Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 21 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 26 Mar 2005 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QBUS napisał:


No wlasnie na poprawionej wersji mam problem - tzn jak ktos ma opis i potem go "zlikwiduje" (bez opisu) to wowczas opis na liscie i tak zostaje - mowa o wersji multiwindow.

Czy to tylko tak u mnie sie dzieje czy to bug w pluginie?

potwierdzam
co wiecej - opis pozostaje nawet gdy dany kontakt sie rozlaczy (nie pozostawiajac przy tym opisu na offline)
hmm.. po krotkich ogledzinach okazuje sie ze dzieje sie to tylko przy kontaktach gg...
przy tlenie i jabberku wsio ok Wink

BTW: co do zawijania (jezeli cos takowego powstanie) - to takze mogloby byc jako opcja, lista juz sie niemilosiernie wydluza a to tylko spoteguje ten efekt

Edit:
przy clist_mw mToolTip przewaznie nie wyswietla opisow w chmurce lub robi to ale pokazuje opis innego kontaktu... ktos potwierdzi? Smile
_________________
pozdrawiam,
Vinc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brachol Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 303
Skąd: Sosnowiec
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 26 Mar 2005 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vinc napisał:
[...]
Edit:
przy clist_mw mToolTip przewaznie nie wyswietla opisow w chmurce lub robi to ale pokazuje opis innego kontaktu... ktos potwierdzi? Smile

Potwierdzam, ale tez nie do konca Wink Po kilku krotnym najechaniu na kontakt mToolTip czasem pokazal dokladny opis, czasem jednak tez pokazywal opis kogos innego lub tez wcale nie pokazywal. Jakos nigdy nielubialem podpisow pod kontaktami i teraz tez sie to nie zmieni. IMHO lista zajmuje wtedy juz za duzo miejsca. To nie dla mnie Wink No ale pewnie bardzo duza liczba osob skoezysta z tego pluga jak juz tylko bedzie dzialal odpowiednio poprawnie Smile


Ostatnio zmieniony przez Brachol dnia 01 Sty 1970 2:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WickoO (Skrzepek) Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 174


Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 26 Mar 2005 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oh.. to byłoby cudowne.. ale jaki % szans mówi 'tak' ? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 26 Mar 2005 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee imho to te opisy pod kontaktami to paranoja jest Smile dalibyscie sobie spokoj, nie marnowaliby czasu developerzy na próby zadowolenia innych a userzy nie stękaliby ... bo jak wiecie albo i nie to przeciez nawet samo GG źle radzi sobie z opisami pod kontaktami i czasem (często) ma kłopoty z zawijaniem ich wiec czego wy tak na prawde wymagacie od mirandy ? (chyba cudów i bycia "wiertarką" Very Happy) gg samo w sobie to jest chory program ktory de facto jest jeszce bardziej dziurawy niz miranda Very Happy a opisy pod kontaktami są hmm co najmniej dziwne Smile
ku waszemu zdziwieniu było o tym kwestii juz sporo, ale po prostu nie jest to takie łatwe i tyle, bo mozliwe pewno ze jest, ale po prostu lepiej (łatwiej) by było napisac mirande od poczatku niz plugina z opisami Smile

a dla osob ktore chca tak usilnie te opisy pod kontaktami, to niech wskocza na gg + powergg i beda mieli to co chca i zmoduja sobie gadulca Smile, dla bardziej wymagajacych polecam Konnekta ktory ma rowniesz pluginy i fajne dodataki i owszem ma opisy pod kontaktami zrobione ale takze ich NIE ZAWIJA Smile a wiec wnioski wyciagnijcie sami Smile a dla ludzi potrafiacych cieszyc sie zyciem i tym co Bozia da to pozostaje Miranda Very Happy

i naleza sie ukłony w strone Prezesa i TheLeecha ze zrobili to co dla wielu bylo i tak niemozliwe Smile

koniec pisania bo i tak pewno znajda sie ludzie co sie ze mna i tak nie zgodza Razz pozdro i peace zyczy wasz króliczek wielkanocny Wink
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WickoO (Skrzepek) Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 174


Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 27 Mar 2005 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, nigdy gg nie używałem i nie wiem jak to jest.. używalem tlena i jakoś nigdy nei widziałem w nim takich problemów..

Cytat:
ku waszemu zdziwieniu

Nie zdziwiłem się, bo to jest chore.. większość komunikatorów to ma, nie tylko gg :]

Konnekt ma opisy obok kontaktów - dla jasności..

i jeszcze jedno.. jak już to tak jak DJ Lotos powiedział - lepiej byłoby zrobić od nowa listę kontaktów..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor