Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Nightly do przodu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klugg
Weteran
Weteran



Dołączył: 22 Sty 2003
Posty: 70
Skąd: Kraków

PostWysłany: 11 Mar 2003 19:47    Temat postu: Nightly do przodu Odpowiedz z cytatem

A tak, w nowych nightly buildach mamy dosyć ciekawe zmiany.
Po pierwsze, standardowo dołączany jest plugin AIM (oprócz ICQ).
Po drugie, okno wyszukiwania zapamiętuje poprzedni stan (a przynajmniej sieć, z której ostatnio wyszukiwano).
Na ostatek, wreszcie ktoś się zajął dymkiem z opisami nad ikonką w systrayu i pokazują się jeden nad drugim a nie w rzędzie, jak do tej pory.
Tylko GG się nie pokazuje ładnie, ale ciii... ja nic nie mówiłem Smile
_________________
klugg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Kwi 2024 3:24    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 11 Mar 2003 20:16    Temat postu: Re: Nightly do przodu Odpowiedz z cytatem

0
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stemer Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 87
Skąd: poznań

PostWysłany: 11 Mar 2003 20:35    Temat postu: Re: Nightly do przodu Odpowiedz z cytatem

klugg napisał:

Na ostatek, wreszcie ktoś się zajął dymkiem z opisami nad ikonką w systrayu i pokazują się jeden nad drugim a nie w rzędzie, jak do tej pory.
Tylko GG się nie pokazuje ładnie, ale ciii... ja nic nie mówiłem Smile


wydaje mi sie, ze sprawa tego dymka polega na tym, ze w windzie jest chyba jakies ograniczenie co do ilosci znakow wyswietlanych w takim tooltipie. zauwaz, ze przyroznych stanach jest wyswietlane wiecej lub mniej tekstu.
i druga rzecz - na win xp protokoly wyswietlane sa jeden nad drugim, natomiast na tym samym konfigu i buildzie mirandy ale na win98 dymek jest wyswietlany tylko w poziomie (moze to jakies ogranieczenie win98? - nie mam pojecia).

pozdrawiam,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 11 Mar 2003 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tyle ograniczenie Win98 co rozszerzenie XP-ka Smile
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 12 Mar 2003 0:42    Temat postu: Re: Nightly do przodu Odpowiedz z cytatem

klugg napisał:
A tak, w nowych nightly buildach mamy dosyć ciekawe zmiany.
Po pierwsze, standardowo dołączany jest plugin AIM (oprócz ICQ).

Nie wiem po co to dali, mam nadzieje ze wkrotce to zostawia i przerzuca to do plugina normalnego.
klugg napisał:
Na ostatek, wreszcie ktoś się zajął dymkiem z opisami nad ikonką w systrayu i pokazują się jeden nad drugim a nie w rzędzie, jak do tej pory.
Tylko GG się nie pokazuje ładnie, ale ciii... ja nic nie mówiłem :)

GG sie dobrze wyswietla tylko najwyrazniej masz to co ja, czyli zbyt wiele protokolow. Zapewne nie pokazuje Ci w calosci np. Gadu-Gadu Online, tak? Sprobuj wszystko zmienic na away i zobacz czy trochu wiecej bedzie widac, bo mnie sie wydaje ze jakies ograniczenie do ilosci jest poprostu.

DJ Lotos napisał:
Jak u ciebie jest inaczej to może sytuacja taka jest wynikiem innego OS-a od Win98SE lub zmiany jakiś ustawien w opcjach.

Nie, to poprawka ktoregos z ostatnich nightly, wiem bo zauwazylem ostatnio wlasnie czytajac przy okazji changelog. OS WinXP Pro SP1.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor