Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Plugin gg1.0.0.6 z dnia 6.III.2003 + Uwagi
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QBUS
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 275
Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 Mar 2003 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
tak trudno zrozumiec ze nie zycze sobie zeby ktos to mial? musicie koniecznie "piracic" cos co i tak w sumie jest za darmo?


1. Skoro jest udostepnine publicznie (nie wazne czy w postaci jawnego linku czy tylko lezy na serwerze) znaczy sie, ze sciaganie tego to zadne piracenie.
2. Co do piracenia - sam na pewno nie jestes swiety Laughing
3. Jezeli uwazasz, ze jestes bidulka i nikt nie docenial wkladu pracy wlozonego przez Ciebie w ten plugin to sie mylisz i wlasciwie to nie wiem dlaczego przez pare nieprzychylnych komentarzy od osob trzecich odnosisz sie w tak chamski sposob do osob, ktore zycza Ci dobrze i wspieraly Cie przez caly czas pracy nad pluginem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Kwi 2024 17:59    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 09 Mar 2003 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
tak trudno zrozumiec ze nie zycze sobie zeby ktos to mial? musicie koniecznie "piracic" cos co i tak w sumie jest za darmo?


Chcesz powiedziec, że ktos Ci coś zwinął?? Przecież sam ją tam udostępniłeś, jakby nie było, publicznie. Ja nie wiem po co się wściekać... przecież to było do przewidzenia. Confused
A tak przy okazji to starałem się być miły... ale jak nie chcesz, żeby ktoś to miał i tylko narzekasz to [moderated]. Ode mnie EOT. Evil or Very Mad
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"


Ostatnio zmieniony przez OnO dnia 10 Mar 2003 9:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ArT-NoW
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 7
Skąd: Łódź

PostWysłany: 09 Mar 2003 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale jak nie chcesz, żeby ktoś to miał i tylko narzekasz to się p...... . ...e. Ode mnie EOT.


Stary - czy naprawde jest to takie potrzebne ????

Nie rozumiem wogole tej calej dyskusji.
Po co sie nawzajem obrazac ??? Nie podoba mi sie zachowanie kogokolwiek to moge to powiedziec, ale nie musze uzywac takich mocnych slow.
Czy to taka nasza polska cecha zeby sie nawzajem obrazac ???

Moim zdaniem zadna ze stron nie jest tutaj swieta ale zachowajmy szczatki kultury
_________________
Artur Nowacki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 09 Mar 2003 23:55    Temat postu: EOT Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze tylko dodam, bo nigdy się nie udzielałem przy kwestiach dot. pluga bladu-padu i powiem tak:
jeśli ktoś zaczyna jakiś projekt i raz go udostepni publicznie (nie wazne czy na zasadach free czy innych) to musi sie liczyc z pewna odpowiedzialnościa z tym związaną (to jest jak cnota -> nie odrasta Very Happy) i powinien w racjonalny i w miare logiczny sposób sie zachowywać.
Z tego co obserwuję to czysty infantylizm, oczy juz bola od txt'ów w postach typu "nie gniewaj sie blabla", "kochamy cie", "ale ten czy tamten brzydko nagadał, on jest bee", itp!
Skończcie wreszcie z tym i nie wałkujcie do bólu tego samego wątka przez n topiców bo jak życie pokazało to do niczego nie prowadzi.
A piracenie to naruszenie pewnych zasad dystrybucji softu a nie przypadkowe surfowanie po www czy ftp.
Ostatecznie jeśli to nie było przeznaczone dla userów to co do chol...y robiło w miejscu gdzie kiedyś było ogólno dostępne (jak ktoś miał linka bezpośr. na zip-a) Question
A jak było dla ludzi z private group to wysyłać sobie przez maile albo zabezp. tego zip-a hasłem Exclamation Problem jakiś Exclamation Question

Dobra, tyle co mam do powiedzenia, warte pewnie wiecej niż cała reszta postów n/t tego pluga Smile

Przy okazji jak juz o tym mowa:
- czemu dalej to to płci nie rozróżnia?
- czemu dalej to to stan opisowy zostawia z awaya lub n/a kiedy sie przejdzie na online bez opisu /i widać dalej np. "jestem daleko, robie kupe Smile"/ a stat dawno online i user juz rece nawet umył Very Happy

OK HEYA & EOT
/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\^/\
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 10 Mar 2003 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra ja go udostepnie tylko testujcie i piszcie co jest nie tak, aby blabla mogl to poprawic i wydac nowy plugin bez bagow.

www.wsi.edu.pl/~sigierap/miranda/ggplugin1006.dll

w tym katalogu sa jeszcze:

Arrow ggplugin1005 // nowy plugin przedostatnia wersja
Arrow ggplugin0019 // stary plugin ostatnia wersja testowa

PS. Hmm wiem nie da sie sciagac:
Arrow moze to lacza Twisted Evil //telekomuna daje d**y// trzeba czekac
Arrow albo serwer padl Sad bedzie dzialac dzis po 8:00 Smile
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org


Ostatnio zmieniony przez Nazir dnia 10 Mar 2003 0:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
blabla
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Lut 2003
Posty: 27

PostWysłany: 10 Mar 2003 0:36    Temat postu: Re: EOT Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jeśli ktoś zaczyna jakiś projekt i raz go udostepni publicznie (nie wazne czy na zasadach free czy innych) to musi sie liczyc z pewna odpowiedzialnościa z tym związaną (to jest jak cnota -> nie odrasta :D) i powinien w racjonalny i w miare logiczny sposób sie zachowywać.


z jaka odpowiedzialnoscia? ja to sobie pisze dla zabawy i jesli pewnego pieknego dnia uznam ze mam dosc to wywale cala mirande i zabiore sie za cos innego...

[quote]Z tego co obserwuję to czysty infantylizm, oczy juz bola od txt'ów w postach typu "nie gniewaj sie blabla", "kochamy cie", "ale ten czy tamten brzydko nagadał, on jest bee", itp!/quote]

mnie tam czytanie "kochamy cie" raczej tez nie bawi... tak samo jak nie bawi mnei czytanie ze "wy tacy mili i to testujecie a ja taki niedobry"... i tak wiadomo ze ja tego nie robie dla was a wy tego nie testujecie dla mnie... kazdy robi wszystko tylko i wylacznie dla siebie nawet jesli mowi albo nawet mysli inaczej....

Cytat:
A piracenie to naruszenie pewnych zasad dystrybucji softu a nie przypadkowe surfowanie po www czy ftp.
Ostatecznie jeśli to nie było przeznaczone dla userów to co do chol...y robiło w miejscu gdzie kiedyś było ogólno dostępne (jak ktoś miał linka bezpośr. na zip-a) :?:
A jak było dla ludzi z private group to wysyłać sobie przez maile albo zabezp. tego zip-a hasłem :!: Problem jakiś :!: :?:


nie do konca sie zgadzam ale niewazne.....

Cytat:
- czemu dalej to to stan opisowy zostawia z awaya lub n/a kiedy sie przejdzie na online bez opisu /i widać dalej np. "jestem daleko, robie kupe :)"/ a stat dawno online i user juz rece nawet umył :D


to juz tez wlasnie zauwazylem dosc dawno ale teraz znowu nie moge dojsc w jakich sytuacjach tak sie dzieje bo np teraz dziala bardzo dobrze (np kiedy zmieniam z zaraz wracam z opisem na dostepny)....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 10 Mar 2003 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja proponuję ignorancję, jako najlepszą metodę zażegnania sporu.
w każdym razie - co chciałem napisać to to, iż przypadkiem kliknąłem na gg-kontakcie i co mi sie pokazało? File ! Smile
tylko ze nie działa Razz
przynajmniej u mnie - jezdem za PROXY (transparent) i wysyłanie plików ode mnie do kogoś nie wywoływało okienka u tego kogoś, natomiast w drugą stronę nadawcy (z oryginalnym GG) pojawiał się komunikat " użytkownik ma wyłączoną opcję połączeń bezpośrednich"

i to tyle na te kfile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 10 Mar 2003 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za ciezkich slow uzywacie, prowokacja goni prowokacje, ludzie sa porywczy i potem pisza rozne dziwne rzeczy. Zaczelo sie od lekkich dygresji na temat ze ktos nie potrafi programowac, czytac itd., aby potem wyzywac sie od debili i idiotow, co nikomu na dobre chyba nie wyszlo. Ludzie dajcie spokoj...

Ja ze swojej strony moge powiedziec tylko tyle ze plugin obslugujacy siec GG mi JEST potrzebny i zaprzestanie prac nad obecnym (i jedynym) kiedy to na jednym profilu dziala mi wsio jak trzeba a na drugim plugin laczy sie ale dalej nie kontaktuje niestety mi nie jest na reke. Im wieksza grupa testerow tym wieksza szansa na znalezienie bledow, blabla pomysl o tym. Nie mozna by spokojnie od poczatku zaczac?
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor