Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Plugin gg1.0.0.6 z dnia 6.III.2003 + Uwagi
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 09 Mar 2003 20:10    Temat postu: Plugin gg1.0.0.6 z dnia 6.III.2003 + Uwagi Odpowiedz z cytatem

blablabadzo dobra robota brawo, ale oczywiscie mam pare uwag Wink to co zauwazylem i dj_shadow:

//Plugin gg1.0.0.6 z dnia 6.III.2003 do sciagniecia z tad: gg1.0.0.6//

Arrow w katalogu publicznym dalej jest na odwrot kobieta/mezczyzna //ciagnie sie to chyba od samego poczatku bo i w starej wersji tak jest//
Arrow po polaczeniu, gdy zmieniam stan na "rozlaczony" dalej jestem "polaczony" chociaz pokazuje ze jestem "rozlaczony" //moge rozmawiac ze wszystkimi, dziala katalog publiczny, wszystko// a po zmianie stanu na "polaczony" nastepuje rozlaczenie i polaczenie //sprawdzone u mnie i u dj_shadow
Arrow gg1.0.0.6 + irc1.0.0.0 nastepuje wywalenie sie Mirandy przy wychodzeniu //sprawdzalem tez na nowym profilu i tylko z tymi dwoma pluginami i to samo sie dzieje// co ciekawe gg1.0.0.5 lub gg0.0.1.9 + irc1.0.0.0 dziala bez nieczego, zadnych zwiech przy wylanczaniu Mirandy
Arrow wysylanie i odbieranie kontaktow z serwera dziala chociaz niektore kontakty sciagane albo wysylane sa bez nazw tzn. musze ponowie poprawic nazwe osoby na liscie konataktow bo nazwa jest pusta //sa to kontakty, ktore byly polaczone albo mialy opis w stanie rozlaczonym//
Arrow super ze wprowadiles zapis kontaktow do pliku tekstowego, dziala
Arrow co do sciagania kontaktow z pliku smseab.dat niestety nie sprawdzalem bo go nie mam
Arrow na karcie "O wtyczce" podana jest bledna wersja 0.0.1.8 a to przeciez jest wersja 1.0.0.6
Arrow moze wprowadzisz proxy


Jeszcze raz wielkie dzieki za wypuszczenie poprawionej wersji. Czekam z niecierpliwoscia na nastepna, pozdrawiam Laughing

Ps. Wystaw z powrotem stronke.
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Kwi 2024 17:14    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yeger
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Lut 2003
Posty: 35
Skąd: Zduńska Wola

PostWysłany: 09 Mar 2003 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze blabla nie wzial do serca tych malo budujacych uwag i wzial sie do roboty i ...

CHWALA MU ZA TO

Oby tak dalej juz sie biore do testowania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 09 Mar 2003 20:45    Temat postu: Re: Plugin gg1.0.0.6 z dnia 6.III.2003 + Uwagi Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
na karcie "O wtyczce" podana jest bledna wersja 0.0.1.8 a to przeciez jest wersja 1.0.0.6

Wydaje mi sie ze ta informacja jest pobierana z pliku http://www.blabla.xo.pl/ver.htm i jest ona takze uzywana przez starsze wersje GG plug (0.0.1.x), a ze plug w tej wersji nie jest chyba jeszcze przeznaczony dla publiki ktora kiedys zaopatrzyla sie w stara serie dlatego tez mysle ze niech pozostanie to jako ostatnie publiczne wydanie.
Cytat:
Ps. Wystaw z powrotem stronke.

Z dedykacja... ;]
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
skupi Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 79

PostWysłany: 09 Mar 2003 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GOOD JOB blabla oraz Nazir ( za sprawdzenie juz bledow ). Ciesze sie , ze powrociles do zycia Smile, bez GG plugina, normalnie nudno mi nikt nie pisze do mnie Very Happy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blabla
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Lut 2003
Posty: 27

PostWysłany: 09 Mar 2003 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mozna sobie zostawic wtyczki na swoim koncie zeby ci jej nie zapiepszyli......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
absolon
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Lut 2003
Posty: 64
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09 Mar 2003 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to bardzo miło że autor rozwija w dalszym ciągu swoje dzieło .... do dnia dzisiejszego uzywałem starusieńkiej wersji 0.0 ... coś tam
dzisiaj sciągnałem plugin i jak na razie jest wszystko git .... przebrnąłem juz nawet przewalenie wszystkich kontaktów i jest ok.

btw. strona autora pluginu nie działa i skąd wiedzieć kiedy jest jakas nowa wersja? Tutaj też nie znalzłem informacji o nowej wersji? Tak na "czuja" sprawdzacie Smile) co jakiś czas zip'a z adresu podanego w mini-faq?


pozdrawiam serdecznie wszystkich userów jak i tych którzy katywnie wspóltworzą jedyną słuszną "platformę" komunikacyjną Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
absolon
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Lut 2003
Posty: 64
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09 Mar 2003 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha ... czytając spostrzeżenia Nazir'a też zbadałem sprawę rozłaczania i bycia online

mam dwa kompy,sprawdziłem i dzieje się dokładnie tak samo jak u Nazir'a + dj_shadow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 09 Mar 2003 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
nie mozna sobie zostawic wtyczki na swoim koncie zeby ci jej nie zapiepszyli......


no comment

Ps. Blabal zobacz tu Link
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
reaper7 Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 130
Skąd: lubuskie

PostWysłany: 09 Mar 2003 22:07    Temat postu: dowolny Odpowiedz z cytatem

Nazir...weź mi to wyślij z laski swojej...bo ta linka nie działa cóś za dobrze...(chodzi o ostatni plug 1006 Very Happy
_________________

A: > Życie jest jak długi żelazny most ...
B: > Dlaczego ??
A: > Nie wiem ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kulmegil Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 67

PostWysłany: 09 Mar 2003 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
nie mozna sobie zostawic wtyczki na swoim koncie zeby ci jej nie zapiepszyli......

Very Happy Very Happy Very Happy no ładnie... a tak na serio to dlatego, że MY - użytkownicy kochanej Mirandy spragnieni jesteśmy nowych lepszych pluginów oraz "Nightly build"-ów jak ryba wody Smile

Oczywiście złościsz się zapewne dlatego, że taki user ściągnie jeszcze niedokończoną wtyczkę, a później będzie ględzić przez kilka topiców jaka ta wtyczka jest złą, itp No cóż taka jest natura niektórych userów...

BTW ja tez chciałbym się pobawić wtyczką z 6-III ale nie ma jej już pod podanym linkiem. Proszę niech ktoś życzliwy wyślę ją na crusader@kn.pl (wiem że to ver. alpha i obiecuje, że nie będę zrzędzić) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 09 Mar 2003 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz czegoś nie qmam - mam 1.0.0.6 i jest ona z 23.02.2003. Link, który podał Kfiadeg nie działa (blabla pewnie już wyciął wtyczkę co by mu jej nie zapieprzali). Z innych miejsc na forum piszą, że ta nowa wersja to 1.0.0.8... Czy ktoś mnie może oświecić, ew. dać link do tej nowej.

Pozdrawiam...

P.S. Tak osobiście to uważam, że BlaBla to "trochę dziwny" koleś.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 09 Mar 2003 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra już mam, dzięki Neo.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
blabla
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Lut 2003
Posty: 27

PostWysłany: 09 Mar 2003 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak trudno zrozumiec ze nie zycze sobie zeby ktos to mial? musicie koniecznie "piracic" cos co i tak w sumie jest za darmo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 09 Mar 2003 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crusader napisał:

Oczywiście złościsz się zapewne dlatego, że taki user ściągnie jeszcze niedokończoną wtyczkę, a później będzie ględzić przez kilka topiców jaka ta wtyczka jest złą, itp No cóż taka jest natura niektórych userów...

Nie bede tego komentowac bo widac, ze nie czytasz i nie wiesz co sie dzieje na tym forum // i po co jest to forum// piszac takie rzeczy.
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 09 Mar 2003 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
nie mozna sobie zostawic wtyczki na swoim koncie zeby ci jej nie zapiepszyli......

Sory, trochu to moja wina, ale funkcje ktore w tej wersji dodales wydaly mi sie dosc wazne dla ludzi (import/export). Ale dlaczego nie chcesz wystawiac wtyczki nawet w takiej formie? Pisales przeciez ze nie masz nikogo do przetestowania jej, a kiedy jest ona tam wystawiona w takiej formie to trafia raczej do zaciesnionego grona ludzi ktorzy naprawde pomoga Ci w jej testowaniu.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor