Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Ikony >a0x set 3< 2.0.0.2 by a0x :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Personalizacja Pokaż/schowaj Top Info
Top Info

najistotniejsze informacje z tematu
Arrow Download
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muzgus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 244
Skąd: Warszawa
Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 14 Wrz 2005 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem, że dorzuciłeś trochę ikon i wielkie dzięki za to Smile

Myślałeś może nad ikonami do toptoolbar w podobnym stylu? Smile
_________________
Nie udzielam pomocy przez PW/GG/Tlen/Jabber/ICQ. Szukaj na forum, w FAQ, a jak tam nie ma, to pytaj na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 11:46    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
a0x Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 27 Cze 2004
Posty: 134
Skąd: Łódź
Wiek: 40 lat(a)

PostWysłany: 14 Wrz 2005 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myslalem i nawet zrobilem kilka na wlasny uzytek narazie, ale mi sie nie podobaja:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sjf Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 312
Skąd: Tychy / Katowice

PostWysłany: 15 Wrz 2005 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muzgus napisał:

Myślałeś może nad ikonami do toptoolbar w podobnym stylu? Smile

albo dla stanu globalnego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Emzor Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 134
Skąd: Łódź
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 15 Wrz 2005 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawal dobrej roboty Smile

Ja do stanu globalnego uzywam ikonek MSN Smile

Ikonki do TopToolBara tez by sie przydaly Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
a0x Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 27 Cze 2004
Posty: 134
Skąd: Łódź
Wiek: 40 lat(a)

PostWysłany: 15 Wrz 2005 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

global i toptoolbar powstana niedlugo, jak tylko bede mial troszke czasu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
muzgus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 244
Skąd: Warszawa
Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 15 Wrz 2005 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do globala - fajnie by było, jakby to była jakaś wariacja na temat domyślnych ikonek stanu mirandy (tego ludzika)
_________________
Nie udzielam pomocy przez PW/GG/Tlen/Jabber/ICQ. Szukaj na forum, w FAQ, a jak tam nie ma, to pytaj na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slotwin Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 284
Skąd: Toruń
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 16 Wrz 2005 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ramach ogólnie pojętego feedbacku wpadłem tylko żeby powiedzieć, że zrobiłeś świetne ikony. Gdyby nie to, że z kolorów używam tylko czarnego i białego, twój zestaw na pewno znalazłyby się na mojej Mirandzie.
Pozdrawiam
_________________
jestem odpadem atomowym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 Wrz 2005 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slotwin, jak przeczytalem Twoj post "w ramach feedbacku" 8) , naszla mnie koncepcja apropo tych kolorow. Moze by tak pomyslec nad wtyczka, ktora zmienialaby kolory ikonek z czarnobialych, na jakies zywe fajne kolory, po najechaniu na nie kursorem myszy... Wydaje mi sie, ze to dawaloby nieslychanie ciekawy efekt. Gdzies juz w jakims programie sie z tym spotkalem, wiec kanady nie odkrywam, ale to mile dla oka jest. Oczywiscie, zeby nie bylo to calkiem OT tutaj, to zapewne potrzeba byloby rowniez stworzyc zmodyfikowane zestawy ikonek, chociaz moze nie... No nie wiem, to zalezy jaka mialaby byc zasada dzialania takiej wtyczki. Ja sie zbyt na programowaniu nie znam, ale sa tacy co qmaja duzo bardziej w tej dziedzinie 8)
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kirsen Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 223

Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 16 Wrz 2005 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm a ja mam takie pytanie natury technicznej. Czemu robic paczke ikonek i nie korzystac z wbudowanego w mirande systemu ich ladowania? Wystarczyloby, zeby pliki nazywaly sie proto_GG.dll, proto_ICQ.dll, etc..
Wtedy wrzucenie ich do katalogu Icons, od razu by zalatwialo sprawe ich przyporzadkowywania. Oczywiscie jesli obecne rozwiazanie jest wynikiem wnikliwej analizy, ktora mowi ze lepiej recznie ustawiac ikonki, to przepraszam za zawracanie glowy. Po prostu wydaje mi sie, ze jesli to juz jest zestaw, to mozna potraktowac to jako pewna calosc i zalozyc ze po to sie go sciaga zeby miranda wygladala w okreslony sposob.. a jesli ktos chce uzywac pojedynczych ikonek tylko, to jest na tyle uswiadomiony na temat Mirandy, zeby sobie zmienic nazwe pliku i recznie ustawic poszczegolne ikonki.
_________________
Pozdrawiam,
Kirsen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
a0x Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 27 Cze 2004
Posty: 134
Skąd: Łódź
Wiek: 40 lat(a)

PostWysłany: 16 Wrz 2005 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kirsen: Jak widze klawiature posiadasz i umiesz z niej korzystac, wiec do roboty! Very Happy Ja mam w swoim "Icons" kilka roznych zestawow wiec Twoje rozwiazanie mi nie odpowiada. Nie zakladam tez ze wiekszosc osob od razu wywali stare ikony i bedzie juz zawsze bedzie uzywac moich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kirsen Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 223

Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 16 Wrz 2005 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie problem, ze nie potrafie sobie zmienic nazwy kiku plikow, (odbiedy przy pomocy batcha mozna jednym poleceniem zmienic wszystkie Smile Myslalem raczej o tym ze ta paczka jest udostepniana w oficjalnym file listing - i to by ulatwilo zycie coponiektorym mniej doswiadczonym uzytkownikom. Wgrywasz jedne ikonki, nie podobaja ci sie, wgrywasz inne... A co do ostatniego zdania, to moze niepotrzebna skromnosc Wink
_________________
Pozdrawiam,
Kirsen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slotwin Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 284
Skąd: Toruń
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 17 Wrz 2005 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Kirsen:
Dla mnie obecny system wydaje sie wystarczający wygodny. Ściągasz ikonki w zestawach, wypakowywujesz je wszystkie do jednego folderu, otwierasz Opcje->Lista kontaktów->Ikony, ładukesz zestaw ikonnek, wciskach Apply i od razu widzisz jak wyglądają na twojej liście. Jeżeli efekt cię nie zadowala robisz Reset to default i wszystko gra albo wypróbowujesz inne. Lepsze to niż nadpisywanie starych ikon i restartowanie Mirandy (u mnie ikony nie zmieniają się wtedy automatycznie, muszę np. wejść w opcje i zmienić jakieś ustawienia, żeby button Apply był aktywny, więc wychodzi na to samo).

@ Test:
To juz chyba do zrealizowania tylko jako opcja w liście kontaktów. Nie wiem czy da się odczytać z poziomu innej wtyczki niż lista kontaktów nad jakim kontaktem znajduję się kursor, tym bardziej teraz, gdy listy mają 'variable row hight', niektóre same sobie z tym nie radzą. Możnaby wtedy ikony dla elementu pod kursorem wyświetlać normalnie a pozostałe redukować do odcieni szarości.
_________________
jestem odpadem atomowym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nowotny
VIP
VIP



Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 598

PostWysłany: 17 Wrz 2005 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slotwin napisał:
@ Kirsen:
Dla mnie obecny system wydaje sie wystarczający wygodny. Ściągasz ikonki w zestawach, wypakowywujesz je wszystkie do jednego folderu, otwierasz Opcje->Lista kontaktów->Ikony, ładukesz zestaw ikonnek, wciskach Apply i od razu widzisz jak wyglądają na twojej liście.

Dokładnie... poza tym pewnie z 95% użytkowników Mirandy nie wie że taki myk z tymi nazwami plików jest możliwy i przypisuje je poprzez opcje a nie za pomocą nazwy pliku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
a0x Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 27 Cze 2004
Posty: 134
Skąd: Łódź
Wiek: 40 lat(a)

PostWysłany: 17 Wrz 2005 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli narazie 3:1 na to zeby nazwy zostaly jak sa:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slotwin Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 284
Skąd: Toruń
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 18 Wrz 2005 2:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no tu chyba nie ma nad czym dyskutować. Sposób który opisałem jest właśnie wykorzystaniem "wbudowanego w mirande systemu ich ładowania". Sprawa Kirsena (bez obrazy) to już są indywidualne upodobania ale jednak nie da się wszystkim dogodzić. Poza tym każdy zestaw ikonek na miranda-im.org ma inną nazwę właśnie po to żeby odróżnić się od pozostałych.
_________________
jestem odpadem atomowym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Personalizacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor