Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

jesli komus sie chce to przetestujcie GaduGaduPlug 1006
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blabla
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Lut 2003
Posty: 27

PostWysłany: 23 Lut 2003 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhhh....troche sie pogubilem w tym watku i nie wiem o co chodzi ale chyba faktycznie jak zwykle namieszalme...tylko ze ja nie mam zadnej Pauliny na liscie ale nikogo takiego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 14 Maj 2024 17:31    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QBUS
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 275
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 Lut 2003 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
ehhhh....troche sie pogubilem w tym watku i nie wiem o co chodzi ale chyba faktycznie jak zwykle namieszalme...tylko ze ja nie mam zadnej Pauliny na liscie ale nikogo takiego...


Problem chyba jest taki ze import/eksport dziala jak gdyby na jednym numerze dla wszystkich (nie jest indywidualne) - stad jak wyeksportujesz na serwer swoje kontakty, to potem ktos inny robiac import zciaga je do siebie.... Na szczescie u mnie wogole nie dziala import/eksport/usuwanie z serwera (naciskam przycisk nic sie nie dzieje, zeby po 5 minut wyskoczylo ze sciaganie/wysylanie zakonczone niepowodzeniem).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 23 Lut 2003 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

post poprawiony
---
andre napisał:
k... mac!!!! karaguy, nie bylo tam przypadkiem jeszcze np. [ciach]

niestety sa wszyscy
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.


Ostatnio zmieniony przez karaguy dnia 24 Lut 2003 0:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 23 Lut 2003 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andre napisał:
modelatorski ciach!

Spokojnie, bez emocji. Licencja jest, blabla (sory, ale jak mam sie do Ciebie zwracac? bo to tak troche dziwnie, no chyba ze tak chcesz) ze swojej strony jest czysty. Przypominam ze plugin jest w wersji alfa, beta, gamma, delta i ile tam jeszcze liter tego alfabetu jest... to ze wyglada na to ze prawda jest ze plugin moze Ci skrasc dziewczyne jest tylko i wylacznie na TWOJA odpowiedzialnosc. Mnie tez sie to niepodoba, ale nie zamierzam nikogo blotem obrzucac, wyslij pliczek mirandagg.log do autora, tak jak ja to zaraz zrobie i modl sie zeby to szybko pozostalo poprawione. Poki co proponuje usuniecie tej wersji pluginu ze strony ze wzgledu na liste kontaktow kolegi do czasu odnalezienia bug'a.

Blabla jak rozumiem ten plicze (mirandagg.log) slac na mail'a, tak?
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 24 Lut 2003 4:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż mnie ciepło sie zrobiło jak zobaczyłem co tu sie działo...
szkoda że tak późno zajrzałem, bo myślałem że strona kolejny raz pad zalicza (już kiedyś tak było)...
Jak widać skasowałem *kilka* postów....
Przepraszam z tej strony ich autorów - jednych mniej, innych więcej...
Mnie samemu pewne słowa cisnęły się na usta jak czytałem niektóre wiadomości - miałem ochote przywalić komuś w łeb.
Na szczęście - a może dla niektórych "niestety" - powstrzymałem się (i nadal to robię pisząc te słowa) i tylko cierpliwie klikałem te "X" od kasowania i potwierdzałem i kasowałem...
Panie i Panowie - następnym razem polecam wybluzgać się gdzie indziej, tudzież mamy już kanał IRC #miranda-pl, lub też np. na swojego psa, kota, ew. kaktusa na parapecie - w ostateczności napluć na monitor. Spacer mile widziany....
Kilka uwag zatem:
Nazir - niestety liczba postów spadła ci dramatycznie, do 200 znowu bedziesz musiał napisać kilka (jak to ktoś trafnie ujął) pierdółek, ale mam nadzieje że sie nie obrazisz - w końcu bądź co bądź jesteś najaktywniejszym forumowiczem.
Bags_Bunny - j.w. przy czym zważ na to, że niektórzy (ci normalni) mają temat zapisany na powiadamianie na mejla i daruj im trudów borykania się z serwerem w japonii Wink oraz nie napawaj ich nadzieją na nowe dobre wiadomości i informacje od innych forumowiczów (tudzież autora pluginu) które wygasają z momentem zobaczenia twojego posta typu "hehe", "ja tam wole ...", "tak", "nie", "ide spać", "mam kolacje" - etc....
andre - wiem że rozzłościłeś się - miałeś powód. Ale pomyśl - nic się nie stało... Co dzień jesteś narażony na dziesiątki innych niebezpieczeństw, nie tylko tych ze strony komputera, blabla czy mikrosofftu. Wpadki się zdarzają - Tobie nigdy nie powinęła się noga? A pomysł z wykorzystaniem twoich kontaktów do Diabolicznych celów blabla jest poniżej wszystkiego...
joogoo, QBUS i karaguy - dzięki za normalne posty i próby zażegnania tego nieprzyjemnego konfliktu. W razie czego - gdyby ktoś kiedyś robił coś równie głupiego - dajcie cyne na mejla - prędzej zajrze i wszyscy unikniemy nieprzyjemności....
blabla - Smile - nie przejmuj sie w ogóle, oprócz tych kilku którzy chcą być mądrzejsi są jeszcze inni - normalni, którzy doceniają to co robisz. Serio. Niemniej nie odpisuj głupio na głupie posty, ignorancja to najlepszy sposób na odegranie sie Smile a jak ktoś chrzani kocopoły to daj mi znać, podam ci jego IP i zrobisz z nim co zechcesz - byle nie publicznie....
cała reszta której nie wymieniłem a która płodziła tu swoje wypowiedzi - nie miejcie mi za złe, że skasowałem waszą pracę, nie były to jednak rzeczy dostatecznie dużo warte aby tego nie robić.

Oraz - powtórze sie prawdopodobnie, ale co mi tam - nie będe tu pierwszy który to robi - co do programistów, OpenSource, programowania i tekstów w stylu "nie uruchomię twojego plugina" - pomyślcie nad sobą to raz, a dwa - blabla oświadczał tu na forum, że potrzebuje pomocy, czyż nie? Widać wszyscy mądrzy są tylko w paplaniu (ehhh polaacyy....). Jak sie nie podoba - nie używaj, napisz sam, kup, zapłać komuś niech ci napisze, etc etc. To także tyczy się forum. Nie ma przymusu, nie bądź wredny i chamski nawet jeśli kto inny jest. Występujesz tu anonimowo i masz prawo pisać co chcesz, nie musisz obawiać się konsekwencji (prawie), ale - do cholery - zachowuj się jakoś!
Co tam jeszcze było.... nie wiem, wole nie pamiętać w sumie...
Mam nadzieje że nie będę musiał interweniować jeszcze raz, bo - szczerze powiem - nie było to miłe...
Nieważne zresztą - ta wiadomość to też niezły OFFTOPIC.
Więcej offtopików w tym wątku nie będzie, and God save the Queen! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
croolyc
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 56
Skąd: Polanow

PostWysłany: 24 Lut 2003 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem wczesniej 0018
usunalem
skopiowalem nowy 1006
odpalam i...


jak milo
wszystko dziala
kontakty poprawne
wyszukiwanie ok
jeszcze nie wiem jak rozmowy bo z nikim nie gadalem na nowej wersji
ale mysle ze tyz ok

DOBRA ROBOTA
dziex
_________________
Lepszy Spokojny Dzień
THCulture
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andre Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 110
Skąd: ZG

PostWysłany: 24 Lut 2003 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

croolyc napisał:
mialem wczesniej 0018
usunalem
skopiowalem nowy 1006
odpalam i...
jak milo
wszystko dziala
kontakty poprawne


czy to znaczy, ze nie musialem przepisywac kontaktow od nowa? niewywalil Ci blad pliku .db? dziwne - u mnie niestety wywalal, ale nie sprawdzalem pozniejszej wersji 1.0.0.6 (bo byly dwie o tym samym numerze).
_________________
pozdrawiam:
Andre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
croolyc
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 56
Skąd: Polanow

PostWysłany: 24 Lut 2003 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andre napisał:
croolyc napisał:
mialem wczesniej 0018
usunalem
skopiowalem nowy 1006
odpalam i...
jak milo
wszystko dziala
kontakty poprawne


czy to znaczy, ze nie musialem przepisywac kontaktow od nowa? niewywalil Ci blad pliku .db? dziwne - u mnie niestety wywalal, ale nie sprawdzalem pozniejszej wersji 1.0.0.6 (bo byly dwie o tym samym numerze).


nie no dupka zbita
nie zauwazylem pewnej rzeczy:
bledow mi nie wywalil zadnych
ale pozmienial numery znajomych
takze mosialem reczne poprawiac Confused
ale wszystko jest ok
_________________
Lepszy Spokojny Dzień
THCulture
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jerzy
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 31 Sty 2003
Posty: 15
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 24 Lut 2003 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem za firewallem, i serwerem proxy no i:
- nie dziala mi logowanie (pomimo podanych prawidlowych ustawien) pisze przez caly czas connecting, jak dam mu online to na chwile zmienia sie w online a potem znowu connecting
- nie dziala wyszukiwanie, pisze cos o niewlasciwie wprowadzonych danych wyszukiwania
- no i oczywiscie import tez Sad
korzystam w WinNT[/list][/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bags_Bunny Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 365
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 Lut 2003 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moze cos jeszcze wyrosnie z tej wtyczki... zaczynam powoli wierzyc w dobre intencje blabli (ale fajna odmiana Wink)
_________________
php ma w zasadzie tylko jedna zalete - dziala | fatal error: ms windows system found
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 24 Lut 2003 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jerzy napisał:
A ja jestem za firewallem, i serwerem proxy no i:
- nie dziala mi logowanie (pomimo podanych prawidlowych ustawien) pisze przez caly czas connecting, jak dam mu online to na chwile zmienia sie w online a potem znowu connecting

Blabla pisal ze jezeli ktos jest zmuszony korzystac z proxy to plug nie bedzie dzialac.
jerzy napisał:
- nie dziala wyszukiwanie, pisze cos o niewlasciwie wprowadzonych danych wyszukiwania
- no i oczywiscie import tez :(

To raczej nie ma prawa dzialac kiedy jestes niepolaczony.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 24 Lut 2003 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karaguy napisał:
jerzy napisał:
A ja jestem za firewallem, i serwerem proxy no i:
- nie dziala mi logowanie (pomimo podanych prawidlowych ustawien) pisze przez caly czas connecting, jak dam mu online to na chwile zmienia sie w online a potem znowu connecting

Blabla pisal ze jezeli ktos jest zmuszony korzystac z proxy to plug nie bedzie dzialac.

a ja jestem i za firewallem, i za serwerem proxy no i co? lacze sie z GG i wszystko dziala za wyjatkiem import/export Razz
karaguy napisał:
jerzy napisał:
- nie dziala wyszukiwanie, pisze cos o niewlasciwie wprowadzonych danych wyszukiwania
- no i oczywiscie import tez Sad

To raczej nie ma prawa dzialac kiedy jestes niepolaczony.

jw. napisalem jestem polaczony i niestety dalej to nie dziala, ale juz sie do tego przyzwyczailem i czekam na nastepna wersje "poprawiona" Laughing
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 24 Lut 2003 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem proxy może być transparent - wtedy faktycznie nie ma problemu z połączeniem i wyszukiwaniem... (ja tak mam).
Choć niedawno wpisałem sobie IP mojego transparent proxy w ustawieniach GGPluga i też jakoś działało (sęk w tym że nie wiadomo czy plugin nie zwraca póki co uwagi na te ustawienia, czy proxy jest już poprawnie obsługiwane).
Niemniej - działało
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klugg
Weteran
Weteran



Dołączył: 22 Sty 2003
Posty: 70
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 Lut 2003 18:42    Temat postu: teeemaattt Odpowiedz z cytatem

QBUS napisał:
Problem chyba jest taki ze import/eksport dziala jak gdyby na jednym numerze dla wszystkich (nie jest indywidualne) - stad jak wyeksportujesz na serwer swoje kontakty, to potem ktos inny robiac import zciaga je do siebie.... Na szczescie u mnie wogole nie dziala import/eksport/usuwanie z serwera (naciskam przycisk nic sie nie dzieje, zeby po 5 minut wyskoczylo ze sciaganie/wysylanie zakonczone niepowodzeniem).


Ja się bawiłem eksportem/importem... ale od zera. Nie miałem żadnych znajomych na serwerze, nad czym zresztą ubolewałem. Postanowiłem zrobić eksport.... i chyba zadziałało Smile Potem, tak dla draki, zrobiłem import, który się chyba udał (no co, tak mówi wtyczka).
Zero nowych kontaktów.
Zero zmian w starych kontaktach.
Szczęściarz?
_________________
klugg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ArT-NoW
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 7
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24 Lut 2003 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziala wam strona, na ktorej jest najnowszy plugin ???
Bo cos jest chyba nie tak.
Jesli ktos ma ostatni plugin GG to poprosze na
artnow@lodz.home.pl
_________________
Artur Nowacki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor