Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Oprogramowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 18 Lut 2004 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XP jest do d**y Wink 2K jest zdecydowanie lepszy...
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 01 Maj 2024 7:03    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hiisi Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Sty 2004
Posty: 115
Skąd: Kraków
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 18 Lut 2004 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

De gustibus... dla mnie jednak xp pro...oczywiscie okradajac gates`aSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 18 Lut 2004 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak najlepszy jest Slackware Linux Very Happy
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiisi Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Sty 2004
Posty: 115
Skąd: Kraków
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Propaganda?
Temat nizej:)SmileSmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrde ludzie! nie ma sie czego bać
Policja musi mieć wałka na was to znaczy:
1. Musicie mieć stałe łącze zeby was wykryli ze macie kompa
2.Muszą mieć dowody w postaci np. sprzedanych płyt żeby dopiero zrobić kontrole
3. No i jak podczas kontroli wyjdzie ze masz nagrywarke to dopiero wtedy masz problemy.
4. No i po prostu ktoś musi cię wsypać.
To tak w ogóle a mój kolega na którego wałka nie mieli zapuścił im Madrake Linuxa 9.1 pox X-y( KDE 3.1) i nic nie zrobili.
A pod konsolą logowali się jako admininstrator!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy: Very Happy
no a przy okazji logowania nie macie obowiązku podać im hasełka. A szyfrowanie dysku AES-em - po kiego grzyba....
no i nie wspomne ze nie umieli wpisać ls -l
jedniym słowem lamy totalne.
Jak by juź na kogoś mieli wałka to niech sie zaopatrzy w kieszeń na hdd i dysk chowa gdzieśtam a jak juz wejdą to hdd w serwisie.
A płyt im nie wolno ruszać.
A jeśli chodzi o legalność softu to orginalna plyta nic nie da. moze byc skopiowana byle z licencją na papierze.Ciekawe czy sie czepiają GPLa (No chyba im nikt go nie wydrukuje)
Just like that bojówki mogą nam wszystkim skoczyć i nie powiem co zrobić.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 19 Lut 2004 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym jeszcze raz wrocic do naszego mercedesa Wink
hiisi: sprobuj sobie skopiowac takiego mercedesa, a jesli nawet Ci sie uda, to pochwal sie tym jego tworcom. Watpie ze beda ciagneli Cie po sadach, dopoki nie zaczniesz produkowac tego seryjnie i bedziesz odbieral im klientow...
Nie mozna porownywac kradziezy auta do kradziezy softu. Nikt nie sprzedaje 'piraconych' mercedesow - dlatego ja jezdze maluchem i nie biegne od razu do salonu mercedesa... gdyby piractwa nie bylo, nie oznaczaloby to, ze nagle wszyscy zaczna kupowac oryginaly - podejrzewam ze wtedy w 90% komputerow siedzialby sobie linux. wtedy gates tez nie bylby tak bogaty... przeciez tylko dzieku piractwu jego system zdolal tak bardzo sie rozpowszechnic - i nie pomoglyby tu tez zadne wersje oem: w koncu system zmienia sie troche czesciej niz komputer.... To paranoja, gdy ktos mowi, ze jakas firma stracila 90 mln $ na pirackim oprogramowaniu - na prawde wierzycie ze w miejsce kazdego pirata pojawilaby sie legalna, zakupiona kopia? Nie mozliwe - powiedzialbym, ludzi na to po prostu nie stac.
Nie popieram piractwa - uwazam ze jesli ktos nad czyms sie napracowal - to powinien zostac wynagrodzony (i nie wazne, czy jest to iksinski, ktorego ledwo stac na zycie, czy gates, ktorego wkrotce nie bedzie stac na zliczenie swojej kasy). Z drugiej strony jednak uwazam, ze wydanie kilku tysiecy zl na oprogramowanie (po to tylko zeby miec komputer do codziennego uzywania) to lekka przesada. I nie mowcie mi ze jest darmowy linux - co z tego ze jest, skoro na uczelniach, w pracy, w szkolach - wszedzie wymuszaja uzywanie windy, office itp, kursy komputerowe - oczywiscie windows, powerpoint, word, excel, access... i wszystko jasne. a dzialanie i obsluga linuxa troche sie od windowsa - jak by nie patrzec - rozni.
Uff ale sie rozgadalem... Wink
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiisi Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Sty 2004
Posty: 115
Skąd: Kraków
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtorze jeszcze raz:
Policjant w szczegolnie uzasadnionych okolicznosciach moze wejsc do mieszkania nawet na blache! Fakt, jest to krytykowane za nadmierne uprawnienie policyjne, ale poki co jest, bez dwoch zdan.
Leon, mylisz pewne rzeczy, piszesz ze potrzebne stale lacze, nagrywarka, sprzedaz - ok,jesli jestes piratem-wytworca. Ale pozostaje jeszcze paserstwo, ktore tez jest przestepstwem, czyli osiaganie korzysci z przestepstwa(tak trywialnie) Wystarczy ze kupiles nielegalnie! Policja, a konkretniej prokuratura, ma ci udowodnic nielegalnosc, a nie ty legalnosc - fakt, ale wejsc moga zawsze. Wystarczy donos, przypadkowe odkrycie listy kupujacych u pirata, cokolwiek. Nieprawda jest tez to ze nie moga sprawdzac plyt CD; mogą, sa legitymowani formalnie do przedsiebrania takich dzialan. W przypadku GPL jesli masz licencje na kompie to sie nie czepia, bo nie naruszasz praw autorskich. Kolejna kwestia, znajomosc techniki przez sluzby - jest b. czesto na mizernym poziomie, co stwarza wrazenie bezkarnosci i bezsensownosci prawa, ale mozeci mi wierzyc - przepisy dzialaja, i sa osoby ktore juz placa po kilkanascie tysiecy!!! (za progs plus mp3)
Ace, z tego wynika ze jesli kazdy zrobi jedna kopie i opchnie to nie ma problemu?! bo nie seryjnie, kazdy po jednym ale to straty, powazne.
Wiadomo ze nie pozna porownywac przedmiotu czynu zabronionego, ale zjawisko powinno byc ujmowane jednolicie - kradziez,przestepstwo(bez demonizowania)...
Ale tak nie jest, ciezko sie przyznac samemu przed soba ze jest sie zlodziejem. "a bo za drogie" "a bo jedna piosenka fajna wiec nie bede kupowal plyty" "co firmie szkodzi jedna kopia"...

Konkludujac, Policja moze wejsc jak jej sie chce, a "zlodziejstwo binarnych mercedesow" pozostanie tak czy siak przestepstwem.
podpisano,
nielegalny uzytkownik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hisiii weź nie kituj, dobra? bo do tych co kupili to sie akurat nie czepiają. Żeby ci usiadli na łbie to musisz rozprowadzać to na masową skalę (sieci osiedlowej/wioskowej) a jedyną instytucją mogącą cię zakapować jest operator. a do plyt mogą sie doczepić ale nie mają zwyczaju.
i raczej nikt nie sypie samemu z wlasnej woli. po prostu biorą szefa ISP na dywanik i potem on sypie albo wykrywa jak to tam z piractwem w jego sieci. Modemowicze dlatego som bezpieczni ze tepsa albo inny operator nie bedzie sie wtryniać zadnemu abonentowi. aha jeszcze sie dopier....ja do stron warezowych ale to jak namierza ip no i potem whois i do providera. ale sie to przewaznie konczy zamknieciem strony i niczym wiecej.
Proponuje zakończyć ten temat......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hiisi Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Sty 2004
Posty: 115
Skąd: Kraków
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kituje?
Szkoda ze nie masz wgladu w akta prokuratorskie,
w ktorych sa osoby PRYWATNE, posiadajace np zbior filmow, zbior mp3, windowsa i corela, albo inne tego typu, i zlapani musza bulic konkretne pieniadze.
Wiem co pisze.
czepiaja sie rowniez tych co kupili. bo jak inaczej odstraszyc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hiisi ja tak z czystej ciekawosci zapytam, ty masz wglad w takie akta? Ja wiem ze statystyki roznego rodzaju prowadzisz (vel ankiety) ale zeby prokurature inwigilowac? [:
Ja tam sie trzymam swojego zdania ze zlodziejstwo zlodziejstwu nierowne.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiisi Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Sty 2004
Posty: 115
Skąd: Kraków
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem wglad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekawe czy sie czepiają GPLa (No chyba im nikt go nie wydrukuje)

Zarówno licencję GPL jaki LGPL, a także FDL, Mozilla License i Netscape License mam wydrukowane w szafce Smile

Pozwole sobie przytoczyć pewien URL: http://my.opera.com/forums/showthread.php?s=&threadid=43085 --z topica tego wynika jasno, że używanie nielegalnego softu nie jest karane.
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja powiem ze odwrotnie: posiadanie tego softu to nie przestepstwo, przestepstwo to uzywanie i sprzedaz go.
w ameryce za to ze mam kaze na dysku RIAA mogla by mi skoczyć - nic zlego nie robie mając to na dysku, natomiast gdybym tego uzywal to moglbym miec klopoty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeeee... Że jak? Posługując się wcześniejszym porównaniem mogę mieć w garażu kradzionego mercedesa o ile go nie używam? Leon, Twoje teorie są conajmniej dziwne...
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 19 Lut 2004 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samochody i inne wlasnosci materialne i intelektualne to 2 różne rzeczy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor