Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Pomysły na wtyczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne Pokaż/schowaj Top Info
Top Info

najistotniejsze informacje z tematu
http://svn.sourceforge.net/viewvc/miranda/branches/0_5_x/
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
data Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 78

PostWysłany: 02 Kwi 2007 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a0x napisał:
Hmm, wydaje mi sie, ze wtyczka ktora ukrywa na liscie osoby z ktorymi nie rozmawialo sie od jakiegos dluzszego czasu bylaby bardzo fajna Very Happy

I ja jestem podobnego zdania. Nawet chciałem napisać coś takiego.... Ale niestety szybko okazało sie że przerasta to moje umiejętności Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 6:23    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W TechnoVolt znajdziesz energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cichybob Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 69
Skąd: osoba z południa...

PostWysłany: 02 Kwi 2007 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

data napisał:
a0x napisał:
Hmm, wydaje mi sie, ze wtyczka ktora ukrywa na liscie osoby z ktorymi nie rozmawialo sie od jakiegos dluzszego czasu bylaby bardzo fajna Very Happy

I ja jestem podobnego zdania. Nawet chciałem napisać coś takiego.... Ale niestety szybko okazało sie że przerasta to moje umiejętności Crying or Very sad
takie cos juz jest dostepne poprzez view modes w modernie przeciez Suspect prima aprilis pewnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smook
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 10

PostWysłany: 28 Maj 2007 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłoby słodko, gdyby powstała wtyczka umożliwiająca sprawdzenie rozkładu jazdy tramwajów/autobusów, czy też nawet pociągów z interfejsem na wzór tego z mTV. Rozkłady pobierałoby się ze stron (PKP, MPK (Łódź) itp.). Istnieje co prawda BOT na Gadu-Gadu (1913366), który umożliwia sprawdzenie rozkładu, aczkolwiek IMO wygodniej byłoby mieć to w roli wtyczki, ze z góry zdefiniowanymi numerami linii/przystanków, do których miałoby się natychmiastowy dostęp. Jeżeli ktoś już coś takiego zaproponował to przepraszam, ale wyszukiwarka nie zwróciła mi niczego na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
porkyterRor
Weteran
Weteran



Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 128

PostWysłany: 01 Cze 2007 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś słyszał o zaimplementowaniu jakiś funkcji z last.fm www.last.fm do mirandy? Gdyby ktoś miał chęć i umiejętności - chodziłby o coś na zasadzie podobnej do mTv - pobieranie informacji np. ostatnie utwory itp wybranego użytkownika last.fm dodanego do listy kontaktów.

edit: dla zainteresowanych

http://tkhere.blogspot.com/2006/09/howto-currently-playing-lastfm-song-as.html

http://addons.miranda-im.org/details.php?action=viewfile&id=3185
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DesMitch Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 7

Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 04 Lip 2007 11:44    Temat postu: Monitor aukcji Allegro Odpowiedz z cytatem

Witam

Sorry że nie piszę o tym w temacie "Pomysły na wtyczki", ale po prostu chciałbym aby to zostało zauważone przez większą rzesze forumowiczów. Jeżeli jednak się myle to jeszcze raz sorry.

Uwagi obsługi forum:
i swoim "inteligentnym" pomyslem przysparzasz komus dodatkowej niepotrzebnej roboty bo i tak musialem to przeniesc Exclamation Mad

na razie dostajesz wpis w polu uwag, teraz kazdy "super pomysl" bedzie punktowany od razu od min 20...

tak BTW jesli w polu Skad profilu masz wpisywac bzdety typu ze skądowni Smile i tym podobne wypociny to lepiej NIC tam nie wpisuj, bo to ani smieszne ani interesujace... to samo tyczy sie innych, zamist pisac bzdury lepiej porzadnie w glowe sie trzepnac i "tworcza wena" sama ustąpi


Na co dzień używam Opery do przeglądania neta. Wśród wielu opcji Opery są również dostępne tzw. widżety a wśród nich jeden, bardzo ciekawy "Allegro Monitor" autorstwa Zajec (http://widgets.opera.com/widget/5312).

I chodzi mi o to, czy znalazłbyś się ktoś chętny i zdolny, aby napisać taką wtyczkę do Mirandy. Wiadomo iż przeglądarki nie używa się non stop, a z chwilą wyłączenia Opery owy widżet się też wyłącza. A komunikator to praktycznie cały czas jest włączony. Moim zdaniem przydałby się taki mały monitoring wybranej aukcji np. na Allegro.

Bardzo proszę o opinie i komentarze.

Pozdrawiam


_________________
* ostatnia uwaga wprowadzona 04 Lip 2007 13:06 przez DJ Lotos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mitt
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 3

PostWysłany: 04 Lip 2007 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam włączoną operę prawie non stop więc może moje podejście się troche różni. Ale czy to nie jest trochę bez sensu robić wtyczkę, która nie byłaby niczym nowym, a tylko przepisaniem tego, co już ktoś zrobił i, zdaje się, dobrze działa, tylko po to żeby nie trzebabyło wyłączać opery?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 04 Lip 2007 12:45    Temat postu: Re: Monitor aukcji Allegro Odpowiedz z cytatem

DesMitch napisał:
Sorry że nie piszę o tym w temacie "Pomysły na wtyczki", ale po prostu chciałbym aby to zostało zauważone przez większą rzesze forumowiczów. Jeżeli jednak się myle to jeszcze raz sorry.


Wiesz, że robisz źle, i nic z tego nie wynika. Post zostanie zauważony przez tyle samo użytkowników (a zwłaszcza developerów), a od razu widać, że netykieta jest Ci rzeczą obcą. Przynajmniej takie jest moje odczucie.

DesMitch napisał:
"Allegro Monitor" autorstwa Zajec (http://widgets.opera.com/widget/5312). (...) I chodzi mi o to, czy znalazłbyś się ktoś chętny i zdolny, aby napisać taką wtyczkę do Mirandy.


Nie pisałem wtyczek do M, ale zdaje mi się, że wszystko, co robi ten widżet, to pokazuje aktualną cenę danego przedmiotu. Dobrze myślę? Jeżeli tak, to budowa czegoś takiego nie jest specjalnie skomplikowana. Jak rozpracuję budowę wtyczek do M i tworzenie ramek MW w Delphi, to mogę coś takiego napisać.

Chyba, że ten widżet ma więcej opcji (jak obserwuję aukcję to zostawiam jej kartę na wierzu i odświeżam stronę).

BTW
DesMitch napisał:
Wiadomo iż przeglądarki nie używa się non stop, a z chwilą wyłączenia Opery owy widżet się też wyłącza. A komunikator to praktycznie cały czas jest włączony.

Nie wiadomo. U mnie stale włączone aplikacje to poza komunikatorem także przeglądarka i menadżer plików, do tego wymiennie ze sobą Last.fm i odtwarzacz muzyki.

A znam też osoby, u których na liście stale właczonych programów znajduje się tylko przeglądarka i odtwarzacz - komunikator jest zbyt denerwujący, by chodził non-stop.
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DesMitch Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 7

Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 04 Lip 2007 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to bez sensu, ponieważ nie wszyscy używają Opery, a owa wtyczka działa (z tego co wiem) tylko z Operą. A czy istnieje taka wtyczka do np. Firefox-a - nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 04 Lip 2007 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://kasze.ijon.info/index.php/allebot/

A to nie spelni swojego zadania??

Cytat:
- AleBot jest absolutnie darmowy.
- AleBot to prosta obsługa - nie trzeba się rejestrować, obsługa interface’u jest intuicyjna, wystarczy za pomocą sieci gadu-gadu wysłać mu wiadomość z linkiem do aukcji, a AleBot potwierdzi przyjęcie zgłoszenia i zajmie się śledzeniem.
- AleBot nie tylko informuje o zmianach aktualnej ceny przedmiotu, wyśle on do nas również wiadomość informującą o kończącej się za 10 minut aukcji.
- AleBot gwarantuje anonimowość - numer gg użytkownika oraz dane śledzonej aukcji są kasowane natychmiast po zakończeniu się aukcji.
- AleBot umożliwia śledzenie dowolnej ilości aukcji dla jednego uzytkownika.


Nie zaśmieca folderu "plugins" Mirandy, działa na wszystkim co obsługuje GG, nie trzeba nic samemu odświerzać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 04 Lip 2007 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorzej, jak GG padnie na 3 minuty przed końcem super aukcji i nie da po sobie znać Acid

Nie, nie, GG jest zbyt zawodne, żeby opierać na nim swój udział w aukcjach.
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andy Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 940
Skąd: Z nienacka

PostWysłany: 04 Lip 2007 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

snipe24.pl Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lopik Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 400
Skąd: Małopolska

PostWysłany: 06 Lip 2007 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DesMitch napisał:
A czy istnieje taka wtyczka do np. Firefox-a - nie wiem.

Allegro Toolbar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zYx Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 04 Gru 2004
Posty: 51

Wiek: 42 lat(a)

Punktów karnych: 60

PostWysłany: 11 Sie 2007 22:37    Temat postu: Clickatell.com Odpowiedz z cytatem

Witam,

czy byłby w stanie ktoś zrobić wtyczke to tej stronki clickatell.com aby móc wysyłać smsy bezpośrednio z mirandy i żeby nie wchodzic na stronę i się logować?

Ewentualnie wtyczke do strony t-mobile.co.uk również do smsów.

Byłoby super.
Dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szalonypl Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 87
Skąd: Lbn

PostWysłany: 15 Sie 2007 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Rzucam pomysł na wtyczkę ---> coś bardziej dla fanów piłki nożnej i nie tylko.
Chodzi mi o relacje ze spotkań piłki nożnej na gazeta.pl czy też wp.pl.
Wtyczka informowałaby dajmy na to co 1m o tym czy coś nowego się nie przytrafiła. Mogła by to robić w postaci takiej jak RSSnews. Takiego mam pomysła. Może ktoś to podchwyci.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeyWies
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 11

PostWysłany: 21 Wrz 2007 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi brakuje super bajeru znanego z aqq i konnekta...

Migacza scroll locka, caps locka, bądź num locka na klawiaturze jak cos przyjdzie, przydatne jak ma sie monitor i głosniki wyłączone

moze ktos potrafi cos takiego napisac ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 16 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor