Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Mozilla (PL i nie tylko) 1.6 (i nie tylko)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tusz Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Kwi 2003
Posty: 58
Skąd: Kraków/Warszawa

PostWysłany: 08 Lut 2004 16:53    Temat postu: Mozilla (PL i nie tylko) 1.6 (i nie tylko) Odpowiedz z cytatem

Witam!

Zwracam sie z pytankiem do użytkowników Mozilli. Niezależnie jakiej jej wersji używam, mam duże problemy z przyciskami nawigacyjnymi (wstecz, odśwież itd.). Co się dzieje? Jednym słowem: sieczka.

Przyciski zaczynają nachodzić na siebie, tak jakby spod nich wystają inne elemnty paska narzędzi (np. slowo 'Plik'), kaszania się po najechaniu myszką. Chcę zaznaczyć, że używam themów kompatybilnych z testowanymi wydaniami.

Problem stwierdzam w Mozilla 1.6 PL i oryginalnej, Firebird 0.7 PL i oryg.

W przypadku Firbirda, nawet domyślny temat mi się tak zachowuje.

Wiem, ze mozilla ma własne forum, ale tutaj jakoś się zadomowiłem i najpierw spróbuję Smile
Uwagi obsługi forum:
To powinienes tez wiedziec, ze topic o przegladarkach juz zapewne istnieje na tym forum i jakby dobrze poszukac to nawet nie jeden Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 11:52    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Herrero
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 29

PostWysłany: 08 Lut 2004 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nic się takiego nie dzieje. U mojego kumpla się takie rzeczy działy z Mozillą, gdy używał w Widowsie XP programu Stardock czy coś takiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tusz Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Kwi 2003
Posty: 58
Skąd: Kraków/Warszawa

PostWysłany: 08 Lut 2004 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ze topik istanieje - ale bez paranoidalnego segregowania: jest taki topik "jakiej przeglądarki używacie" i co, tam mam takiego posta wrzucić? Ewentualnie "Mozilla i niezle jajca", ale tam jest inna tematyka (sciaganie nieaktualnych plikow), poza tymszukam pomocy, a nie narzekam Wink
no Smile
jesli taka wola moderatora, prosze o przeniesienie posta do tamtego topika
pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 09 Lut 2004 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To skoro topic na czasie to napomne tylko dostepna jest juz nowa wersja przegladarki Firefox. Tak moi panstwo, przyszlosc przegladarki pakietu Mozilla ponownie zmienila swoja nazwe i dostepna jest w wersji 0.8 na serwerze mozilla.org.
Dla tych ktorzy maja problemy (tak jak ja) z dostaniem sie na w/w serwer polecam mirrora: http://www.cusser.net/FirefoxSetup-0.8.exe
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor