Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[grajdołek #3] Polewy z topic-ów i nie tylko... :D

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przMO Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 10 Paź 2003
Posty: 27
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07 Sty 2004 0:19    Temat postu: [grajdołek #3] Polewy z topic-ów i nie tylko... :D Odpowiedz z cytatem

Witam, widzialem iz odpisales na posta mego dotyczacego niepowaznego naciskania przycisku MirandaFAQ... Wink jednak nie zdazylem jej przeczytac, gdyz topik zostal usuniety... nie ukrywam, ze interesuje mnie bardzo odpowiedz na pytanie moje, wiec jesli nie byloby to problemem dla Ciebie to bardzo bym prosil o jej powtorzenie...

szacun...
_________________
Nasze cnoty są bękartami naszych grzechów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 15 Maj 2024 14:56    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Z TechnoVolt zbudujesz szybko wysokiej klasy sieci strukturalne (LAN) i teletechniczne w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży informatycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy automatykę budynkową i teletechnikę z zastosowaniem: wysokiej klasy okablowania UTP, FTP, cat5e, cat6, cat7 (skrętka) oraz transmisji światłowodowej, szaf serwerowych RACK 19'' i wyposażenia (serwery, routery, switche, patch panele, zasilacze UPS) oraz punktów dostępowych WiFi.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 Sty 2004 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholercia przMO - daj pozyc Wink Z grubsza polewalem z tego pytania, a wlasciwie to sam z siebie, gdyz odpowiadajac na pytanie goscia, myslalem o czyms innym, dlatego pewnie tak smiesznie wyszlo z tym przyciskiem, mialo byc inaczej Smile Ale idea przyswiecala taka, zeby wogole ten przycisk wcisnal i potraktowal to powaznie Wink
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przMO Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 10 Paź 2003
Posty: 27
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07 Sty 2004 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, Test, wiem ze masz to w glebokim powazaniu Wink i zrozumialem co chciales przekazac temu kolesiowi... jednak nie moglem sie oprzec aby nie zapytac... Laughing bo moze wlasnie jak sie niepowaznie nacisnie rzeczony przycisk to nie mozna nic znalezc... Laughing heh...
_________________
Nasze cnoty są bękartami naszych grzechów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 Sty 2004 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czemu sadzisz, ze mam to w glebokim powazaniu, po prostu pewne tematy byly juz walkowane tysiace razy, a ludzie nadal beda o nie pytac. Dlatego nalezy ich grzecznie odeslac do FAQ, bo inaczej utoniemy w zalewie topikow o tej samej tematyce, ktore sa inaczej tylko zatytuowane. I chwlala moderatorom za to, ze panuja nad sytuacja (a przynajmnije sie staraja) Wink. A na koniec to ja chcialbym Cie zapytac; czy probowales ten przycisk wciskac niepowaznie ? Ja jak to kiedys zrobilem, to pojawily mi sie na przyklad odpowiedzi na pytania, ktorych wcale nie chcialem zadawac, co tez wydalo mi sie dziwne Laughing
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 07 Sty 2004 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ejo, o co tu chosi? Smile ze tak spytam z wieczora, jaki gosc? jaki przycisk? co powaznie? co polzartem? Very Happy

cos przegapilem?
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przMO Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 10 Paź 2003
Posty: 27
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07 Sty 2004 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
polewalem z tego pytania
... nie twierdze ze masz to w glebokim powazaniu, tylko ze masz to w glebokim powazaniu Wink z akcentem na Wink ... Rozumiem dzialania Twoje i (pozwol, ze tez napisze z duzej litery) Moderatorow i prawde mowiac podziwiam Wasza cierpliwosc - respect... bo ja jak bym po raz n-ty zobaczyl to samo pytanie i do tego nasz ulubiony zwrot
New user napisał:
szukalem ale, nie znalazlem
to nie wiem czy bym zdzierzyl... Wink
A co do pytania Twego to raz mi sie udalo, tak niepowaznie nacisnac i wtedy... heh.. lepiej nie pytaj... do teraz mi sie to sni... Laughing
_________________
Nasze cnoty są bękartami naszych grzechów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przMO Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 10 Paź 2003
Posty: 27
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07 Sty 2004 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mi sie dlugo pisalo, ze sie zdazyles pan dopisac panie DJ Lotos... Wink
Nic pan teraz nie wiesz... ale kto pozno przychodzi sam sobie szkodzi... Wink a temat powazny, jak najbardziej... jednak mysle, ze kolega Test z racji stazu lepiej to wyjasni... gdzie mi mlodzikowi forumowemu mowic o takich rzeczach... Laughing
_________________
Nasze cnoty są bękartami naszych grzechów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 Sty 2004 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaaaak... Witamy w klubie powaznych problemow szanownego kolege DJ Lotosa Rolling Eyes Jak juz wczesniej zauwazyl (slusznie zreszta) pan przMO, kto pozno przychodzi... Wink No juz dobra, cichutko DJ, po prostu zdarzyla sie niesmiertelna stara jak swiat kwestia - "szukalem, ale nie znalazlem", wiec skierowalem na wstepie goscia pod wskazany przycisk, nie wiem czy zdazyl go wcisnac, bo szanowny moderator (widac, nie Ty) usunal czym predzej topik, za co w sumie jestesmy mu nawet wdzieczni 8)

#Edit
Aaaaa... Exclamation DJ, skoro juz tu zagladnales, to zmien moze ten nieszczesny temat, bo wlasciwie nie jestem za tym, zeby byc tak popularny Wink No i luzzz oczywiscie... Very Happy
#
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 07 Sty 2004 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuaaaAAAAhahahaa Laughing

tak to juz jest... widać Nazir był tak szybki, ze ów biedaczek nawet nie zdazyl przetrawic w glowie co to przycisk jak temat zostal sciety a co dopiero z niego skorzystac, teraz bedzie wiedzial, ze trzeba na tym forum miec rowniez reflex Very Happy

Oj tak to jest, czasem trzeba sie szarpnąć Smile ale mozna nie zdazyc -> http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=1357 Laughing

Tak sie szarpnalem, ze nikt nie zdazyl tam odpowiedziec Very Happy

Polewe tez mialem jak zobaczylem tytul tego topic-u -> http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=1352 nie wiedzialem czy czlowiek oslepl czy jak, no ale jakby forum obsłuzyl skoro nie mamy supportu na Breila (czy jak to sie pisze) Wink

Ale dobra, kazdemu moze sie zdarzyc palnac gafe no nie? Wink

A temat skoro tak ładnie nalegasz to zmienie na...
to nie bedzie niespodzianka kiedy juz ktos bedzie czytal w tym miejscu Laughing

Trzeba sie wyspac a wiec...
dobranoc
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 Sty 2004 2:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz lepiej... Ale nadal cos z tym tytulem jest nie tak Wink
Moze faktycznie przespij sie DJ, a jutro z ranca, jak walniesz mocna kawke, na pewno dostaniesz wene i cos z tym zrobisz Very Happy

Pozdro, dobrej nocy...
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przMO Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 10 Paź 2003
Posty: 27
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07 Sty 2004 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm...

Test, oj tam zaraz nieszczesny temat... Wink nio ale w sumie masz racje, bo gdyby DJ Lotos nie zmienil go to jeszcze by ci sodowa do glowy uderzyla z tej popularnosci... Laughing
_________________
Nasze cnoty są bękartami naszych grzechów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor