Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[grajdołek #1] Pogadanki o Mirandzie Anki ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ankajrt Płeć: kobieta
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 05 Gru 2003
Posty: 233
Skąd: E..

PostWysłany: 14 Gru 2003 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem nadal o co Wam tak dokładnie chodzilo, zrobiłam tak mniej więcej jak to zrozumiałam.

Miranda wiesza sie w sytuacji, kiedy nie jestem już w necie.
Przykładowe sytuacje: przebywając w Turbo Pascalu (najgłupszym programie, w którego tajniki muszę sie wgłębc do jutra Sad ) - nie wiem co to ma za związek, ale wtedy musiałam ja zamknąć przez Ctrl+Alt+Delete.
A tak w naturalnych warunkach to ma to miejsce kiedy wcisnę Start Arrow Zamknij Arrow [i w tym momencie powinnam już cieszyć sie, zę Win zamyka sie, a tu pojawia sie okienko i daje wybór Czekaj, zakończ zadanie (czy jakieś takie) i anuluj.] Ja wybieram to środkowe Smile , bo jestem niecierpliwa.

A właśnie przed chwilką chcac skopiować to co wydawało mi się słuszne pojawił sie komunikat, nawet nie cztałam, ale chodziło o jkaiś błąd zakończony słowami: Jeśli będzie sie powtarzać skontaktuj sie ze sprzedawcą.

Mam nadzieję, ze to miałam skopiować Smile

VersionInformation plugin napisał:
Operating System: Microsoft Windows 98 SE [ver: 4.10.2222 A ]
Installed RAM: 64 MBytes
Free disk space on Miranda partition: 1464 MBytes
Miranda IM version: 0.3.1
Build time: 17:48:55 of 21/08/2003 (day/month/year)
Nightly: No

Active Plugins:

changeinfo.dll, ver: 0.3.1.0
gg.dll, ver: 0.0.2.0
help.dll, ver: 0.1.2.2
historysweeper.dll, ver: 0.1.1.3
icq.dll, ver: 0.3.1.0
menuex.dll, ver: 1.2.1.0
msms.dll, ver: 0.0.3.0
nconvers.dll, ver: 0.99.9.80
newstatusnotify.dll, ver: 1.1.1.9
nhistory.dll, ver: 1.0.0.1
popup.dll, ver: 1.0.1.9
tipinfo.dll, ver: 2.1.2.0
tlen.dll, ver: 0.1.0.2
versioninfo.dll, ver: 1.0.1.4
whoisreadingmystatusmsg.dll, ver: 0.0.1.0

Inactive Plugins:
jabber.dll, ver: 0.1.1.3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 14 Maj 2024 4:10    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt znajdziesz profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 14 Gru 2003 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radze zainstalowac Mirke od nowa korzystajac z instalki http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=1143 poniewaz masz stara wersje Mirki i stare pluginy. Nastepnie przegrac do nowej Mirki swoj profil i dodatki tj. emotki, skiny, ikonki, ktorych uzywasz lub skorzystaj z dolaczonych do instalki.
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 Gru 2003 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, to wiele wyjasnia... Miranda sama w sobie nie nalezy do najstabilniejszych programow w obecnej wersji, ale jej niestabilnosc wzrasta dosc powaznie pod kontrola systemow serii 9x. Niestety nic na to nie poradzisz, ja ze swej strony moge tylko zaproponowac wywalenie plugina help.dll (raczej malo przydatny w tej chwili). Sproboj rowniez naszego rodzimego i zarazem duzo bardziej doskonalego plugina mToolTip, zastepujac nim TipInfo, z ktorym jak juz zauwazylem bywaja rozne dziwne sytuacje... Na koniec proponuje jeszcze uaktualnienie GG.dll do najnowszej aktualnie wersji, ktora ma poprawione zauwazone przez nas bugi. Mozesz go pobrac tu: http://miranda-im.pl/download/plugins/unstable/GG.dll

Pozdrawiam.
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankajrt Płeć: kobieta
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 05 Gru 2003
Posty: 233
Skąd: E..

PostWysłany: 14 Gru 2003 21:43    Temat postu: znowu to jest dla mnie skomplikowane:( Odpowiedz z cytatem

Piszecie duło iładnie, ale ja jak zawsze nie czaję.
Ze mna trzeba jak z małym dzieckiem, przecież ja mam dopiero 17 lat.
Jak napiszecie baaaaaaaardo szczegółowo to zrobię to krok po kroku Smile Ale narazie nie, bo dopiero od "św Mikołaja " dostanę stało łącze Smile)

Dlatego też prosze o bardzo szczegółowe postępowanie Smile))


bo to co czytam jest mi obce Shocked

Ania prosi o łopatologiczne podejście do spawy Smile)))))))


Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 Gru 2003 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ? Jak tak patrze na to co napisalem ja i koledzy, to chocbym nie wiem jak sie staral, nie widze w tym nic z zawilych rzeczy - przeciwnie - od poczatku zauwazylem, ze zostalas (jesli to prawda, ze jestes dziewczyna, bo cos nie moge uwierzyc, ze Mikolaj przynosi dziewczynom lacza stale w prezencie... Wink ) potraktowana ulgowo. Praktycznie wszystko masz podane na tacy, przewaznie z dokladnymi linkami do pluginow, czego jeszcze oczekujesz ? wypunktowac Ci ktorego klawisza myszy uzyc ? Rolling Eyes Daj spokoj, rusz troszke glowa... Mimo, ze masz jak piszesz 17 lat, to nie znaczy, ze upowaznia Cie to do bezmyslnego wykonywania wszystkiego, co Ci tu napisza... Tak na dobra sprawe, zacznij od przeczytania Miranda FAQ, ktory znajdziesz pod przyciskiem u gory strony po lewej. Powinno Ci sie wiele rozjasnic, sadze ze jest ono przystepnie napisane, a jesli beda jeszcze jakies problemy, zawsze wtedy mozesz poprosic o wyjasnienie czegos, bo w obecnej sytuacji, to wyglada, ze chcesz wszystko miec gotowe, a Miranda nie jest niestety tak bardzo podobna do GG, jednak da sie lubic, tylko trzeba wykazac minimum checi zrozumienia, a nie tylko liczyc na innych...
Przepraszam jesli Cie urazilem, nie takie byly moje intencje. Jesli jestes rozsadna, to powinnas zrozumiec i nie obrazac sie ;)Pozdrawiam.
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 15 Gru 2003 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie wstałem i za 10 min mam być w szkole, więc w sumie moge łopatologicznie. To by było tak:
1) Ściągnij ten pliczek http://miranda-im.pl/download/Miranda-PL-stand.exe
2) Zainstaluj go w katalogu swojej starej Mirandy.
Uwagi obsługi forum:
Jeśli posłuży sie instalatorem z punktu 1 to zostanie zapytana czy nadpisac stary profil nowym lub pozostawic istniejący
Cytat:
3) On stworzy Tobie niepotrzebny nowy profil więc w katalogu Mirandy skasuj plik profil.dat (prosze mnie zmoderowac jesli sie myle)

Uwagi obsługi forum:
coście sie tak przyczepili tego ToolTipInfo Question ha!? Mad
Ja go używam od dawien dawna na Win98 i nie mam zadnych problemów
Cytat:
4) Jak to sugerowal Test, wywal z katalogu Plugins plik tipinfo.dll a wrzuc tam na jego miejsce plik mToolTip.dll ktory sciagniesz stad http://www.surgimed.com.pl/bankrut/files/mToolTip.zip

5) Sprawdz czy problem nadal wystepuje, jesli tak, to juz niewiele poradzimy.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 15 Gru 2003 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestancie dziewczynie motac w glowie bo ten topic sie predko nie skonczy.

Gdyby zrobila od razu to co powiedziałem to juz dawno by ten temat poszedl do kosza.

Wystarczyło zaktualizować instalację:
- w przypadku Niezbednika KS -> Update-KS.exe
- w przypadku Miranda-PL-Stand/Full.exe -> pobrac i ponowic instalacje

Żadnej filozofii, cyrkowania, latania po folderach, kasowania i innego brendzlowania Mad

Ma pobrac, uruchomic i nie myslec, automat juz za nia pomyśli (w sumie ja i moj instalator Wink)

Przez to cudowanie powstala jednym slowem szopa, moze teraz kazdemu bedziecie tak tlumaczyc przez kilka stron to na tym forum powstanie niezla sieczka.
Jak mamy ustalone pewne restrykcyjne reguły to sie ich trzymajmy.

Teraz sprawa techniczna, pod systemem Windows 98 zawieszenia sie procesu miranda32.exe lub pozostawanie aktywnym nawet po jego zamyknieciu jest zjawiskiem powszechnie spotykanym i czasem nic na to sie nie poradzi

U mnie kazde zamkniecie Mirandy konczylo sie wywalka, z niewiadomych przyczyn samo ustapilo kilka dni temu po czasie kilku miesiecy takiego stanu. Nie dokonywalem specjalnych zmian w zadnym ze skladnikow.

Takze kiedy pojawia sie to okienko niezakonczonego procesu podczas zamykania systemu to smialo wal w przycisk zakończ zadanie i mozesz smialo przy tym mowic "zakoncz to cholerne zadanie kupo zlomu" niczym sie nie przejmujac Wink

Z moich prognoz, prawdopodobnie masz w tle odpalone kilka innych aplikacji, ktore w połaczeniu z Miranda moga ja przywieszac i nie jest w tym nic dziwnego. Byc moze polaczenie modemowe nie zostalo zakonczone (wiszaca w Win98 aplikacja Rnaapp.exe) co moze powodowac zwis M przez jakiegos buga w procedurze obsługi protokołow.
Im mniej aktywnych procesow w okienku po wywolaniu Ctrl+Alt+Del tym lepiej Wink U mnie explorer, systray, podczas pracy wiadomo ze dojdzie dany program ale zaraz po uruchomieniu OS-a mam te dwie rzeczy i ptzy okazji antywirus oraz "spowalniacz" do CD-ROM'u zeby tak nie krecil jak pop.... kiedy nie trzeba Wink
Jesli lista w tym okienku jest dłuugaa na swiezo po uruchomieniu to wcale sie nie dziwie, ze wystepuje taka sytuacja.

Takze zapraszam po nowy polski instalator i temat bedzie mozna powoli zamykac Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 15 Gru 2003 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
Gdyby zrobila od razu to co powiedziałem to juz dawno by ten temat poszedl do kosza.

DJ Lotos napisał:
Żadnej filozofii, cyrkowania, latania po folderach, kasowania i innego brendzlowania

W przypadku wtedy zbednych wtyczek Jabbera i ICQ IMHO moje rozwiazanie bylo jednak bardziej efektywne. Reszta problemow doszla dopiero pozniej, po czym takze zasugerowalem instalatora (z malym bledem w zalozeniu, ale to sie wytnie :]), tak wiec teoria mieszania do czasu bylo chyba odpowiednia.

DJ Lotos napisał:
Przez to cudowanie powstala jednym slowem szopa, moze teraz kazdemu bedziecie tak tlumaczyc przez kilka stron to na tym forum powstanie niezla sieczka.
Jak mamy ustalone pewne restrykcyjne reguły to sie ich trzymajmy.

Dla zachowania porzadku wydzielic osobny temat. Co do trzymania sie zasad to wydaje mi sie ze nie kazdy musi byc na tyle obeznany w terminologii stosowanej na forum by odrazu zaskoczyc. Skoro juz powstaly instalatory dla poczatkujacych to chyba forum takze powinno jakos tych poczatkujacych przyjmowac.

A jesli chodzi o TipInfo, to tylko sugestia. mToolTip IMHO wydaje sie duzo lepszy, chociazby ze wzgledu na mnogosc opcji i mozliwosci konfiguracji (opis dla kontaktow a max. i min. temperatura dla kontaktow pogodowych bez wzajemnego wplywu na siebie mnie zrobilo na mnie wrazenie). Ale przyznaje Ci racje, dla poczatkujacego uzytkownika moze byc zbedny.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 15 Gru 2003 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karaguy napisał:
W przypadku wtedy zbednych wtyczek Jabbera i ICQ IMHO moje rozwiazanie bylo jednak bardziej efektywne[...]

Gdyby odinstalowala i ponownie zainstalowala korzystajac z polskiego instalatora z odpowiednimi opcjami to nie byloby zadnego problemu Wink

Zarowno ten z Niezbednika jak i te zamieszczone na forum sa w pelni ze soba kompatybilne Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankajrt Płeć: kobieta
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 05 Gru 2003
Posty: 233
Skąd: E..

PostWysłany: 15 Gru 2003 19:50    Temat postu: jeszcze sie nie obraziłam Odpowiedz z cytatem

Postaram siepisac po kolei Smile
Do Test :

Arrow Jestem dziewczyną, ale nie mam pomysłu na udowodnienie tego. Chociaż, nie wiem jakim cudem ale jestem na "chłopięcym" profilu (matematyczno-inforamtyczny, lecz z infy jstem nogą Sad ).
Arrow Nie zapominaj, że dziewczyny/kobiety zagadkowe są Smile) A pozatym lubię dostawać funkcjonalne prezenty (to powinno świadczyć, ze jestem rozsądna), a nie jakieś statuetki z mikołajem, z którtymi nie wiem co zrobić.
Arrow Za to że zostałam potraktowana ulgowo, dziękuję Razz Jednak od razu poproszę, abyście o nich nie zapominali.
Arrow Z klawiszami myszy radzę sobie bardzo dobrze, mimo, ze jak dostałam kompa (wtedy na urodziny) to zaczynałam od tego, ze to coś obok klawiatury to musz, co ma 2 przyciski, a do reszty (czyli co z którym) sama doszłam.
Arrow Ja nie mam szczęścia do rszania głową. Zazwyczaj kończy sie to naprawą kompa w serwisie (np. przy instalacji pakietu offisa).
Arrow Obiecuję, że sie poprawię i przczytam Miranda FAQ Razz
Arrow Miranda da sie lubić, ja już ją lubię, ale muszę sie przyzwwyczajć do niej Smile)))))

Teraz uwagi karaguy (nadmienię tylko, ze już jestem pewna iż jesteś chłopakiem, ale nie będę sie chwaliła jak na to wpadłam, może to myślenie indukcyjne??): narazie nie mam, ale jutro dowiem sie kiedy podłaczą mi te stałe łacze, to wtedy pomyślę nad tą propozycją rozwiazania problemu Smile Smile


I jeszcze DJ Lotos:
Arrow
Wystarczyło zaktualizować instalację:
- w przypadku Niezbednika KS -> Update-KS.exe
co to ma znaczyć Update-KS.exe
Arrow ja tak mam otworzone z 7 rzeczy, przeciętnie Smile)
Arrow nie podałeś żadnych odnośników!!!! gdzie czego mam szukac??? ( ja tak na wszelki wypadek: Test, ja proszę o odnośniki, czerne na białym a nie obsługę myszy).

I jeszce jedno, czy nie możecie mi pomóc jednocząc siły???

Pozdrówka:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 15 Gru 2003 20:09    Temat postu: Re: jeszcze sie nie obraziłam Odpowiedz z cytatem

anka_01 napisał:
nadmienię tylko, ze już jestem pewna iż jesteś chłopakiem, ale nie będę sie chwaliła jak na to wpadłam, może to myślenie indukcyjne??

Je, je, je... :]

A co do reszty to skieruj swoje gryzonia na ten baton w lewym gornym rogu co sie 'download' zowie. Tam znajdziesz Update-KS.exe i inne. Update-KS.exe to uaktualnienie do instalatora Mirandy ktory zostal dodany kiedys do pisma Komputer Swiat gdyz ten ktory trafil do gazety juz jest nieaktualny, jesli stad wlasnie masz Mirande to uzyj tego.

Jak juz dorobisz sie stalego lacza to proponuje Ci nie rozpisywac sie na forum a poprostu zagadac ktoregos ze stalych bywalcow przez ICQ/GG/Jabbera... itd. itp. [: Ale jak to juz DJ Lotos wyjasnil, to moze byc poprostu nie do przeskoczenia na Windowsie 98 (a do 2003 przekonywac Cie raczej nie bede, choc fajny system :]).
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 15 Gru 2003 20:19    Temat postu: Re: jeszcze sie nie obraziłam Odpowiedz z cytatem

anka_01 napisał:
I jeszcze DJ Lotos:
Arrow
Wystarczyło zaktualizować instalację:
- w przypadku Niezbednika KS -> Update-KS.exe
co to ma znaczyć Update-KS.exe
Arrow ja tak mam otworzone z 7 rzeczy, przeciętnie Smile)
Arrow nie podałeś żadnych odnośników!!!![...]


Tu kliknąć -> http://miranda-im.pl/viewtopic.php?p=11205#11205

tam wszystko było/jest podlinkowane co trzeba Wink

jak skorzystasz z tego -> http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=1143 linka do sie dowiesz co to jest Update-KS Wink
Trzeba tylko poczytac a jest po polsku.

Ten topic chyba przeniose do Na kazdy temat bo juz calkiem nie ma stabilnej dyskusji na jeden konkretny temat Acid

A Wy nie cudujcie bo jak widac dziewczyna nawet nie wie co to update Wink

Heya
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 Gru 2003 0:08    Temat postu: Re: jeszcze sie nie obraziłam Odpowiedz z cytatem

anka_01 napisał:
Postaram siepisac po kolei Smile
Do Test :
[...]
Teraz uwagi karaguy:
[...]
I jeszcze DJ Lotos:
[...]


O widzisz Exclamation Tak trzymaj - najwazniejsza jest systematycznosc (rowniez w mysleniu Wink ) - az mi sie spodobalo to Twoje uporzadkowane podejscie 8)
W kazdym razie po tych baaaardzo dokladnych instrukcjach, powinnas sobie juz chyba dac rade... Ale oczywiscie niech Ci do glowy nie przyjdzie przestac sie udzielac na forum, moze po prostu mniej meczace topiki wybieraj Rolling Eyes , w koncu jestes jak rodzynek wsrod samych prawie facetow tutaj... Czekamy wiec na Twoje stale lacze, moze cos z niego bedzie pozytecznego Wink

Pozdro
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankajrt Płeć: kobieta
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 05 Gru 2003
Posty: 233
Skąd: E..

PostWysłany: 16 Gru 2003 19:20    Temat postu: rodzynek, a raczej rodzynka odezwała sie:) Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Mimo, ze was nie znam już lubię z Wami pisać, na tym forum Smile

Zacznę od systematycznego odpisywania Razz
karaguy
stałe łacze, chyba się pochwaliłam za szybko, bo teraz okazuje sie, ze ktośtam nie ma czasu i odpowiedź kiedy mi je założą dostanę dopiero jutro!!!! Sad
Co do zmiany systemu to muszę przyznać, ze jestem przywiązana do win 98 i to bardzo, i nie chcę sobie komplikować życia, bo teraz w szkole mamy podobny system:)) a tak ogólnie to jestem na wstrętnym Pascalu Sad((

A teraz do DJ Lotos:
to że nie wiem co to znaczy "update" to sie nie dziw, ale pewnie reszt szpanuje, ze wiedzą a ja nie, albo to sposób abym nabrała kompleksów, lub widzę jeszzce jedno wyjście: chcecie abym się douczyła.

I jeszce piszący prosto w oczy, bez ogrógek Test:
Cieszę sie, zę podoba Ci sie moje usystematyzowanie.
Zagladam na wątki, w których mogę coś powiedzieć, chocaiż zastanawia mnie sposób jak zostać "hiper-peplą", o ile sie domyślam, to pewnie zależy to od ilości postów, które napisałam Smile
Ja napewno nie zapomnę o tej stronce, i mam nadzieję, zę będziecie odpisywać i ten "rodzynek" was nie znudzi Smile) Chociaż już wydaje mi sie, zę mogę was denerwowaćRazz


A tak na boku to aby dostać sie na ten temat/topik czy jakoś tam to przyznam, ze zajeło mito baaaaaardzo dużo czasu Sad Jednak czytałam w jakimś temacie (Test-czytałam a nie odpisałam bo nie mam zielonego pojęcia co mogłabym tam napisać) , ze chyba nie jest to mozliwe Acid


Pozdrawiam; Wasz rodzynek Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 16 Gru 2003 19:54    Temat postu: Re: rodzynek, a raczej rodzynka odezwała sie:) Odpowiedz z cytatem

anka_01 napisał:
A teraz do DJ Lotos:
to że nie wiem co to znaczy "update" to sie nie dziw[...]
[...]lub widzę jeszzce jedno wyjście: chcecie abym się douczyła.

Smile i to jest właściwe rozumowanie Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor