Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Hotkey 3.2.2

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacek_FH Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: 23 Lis 2005 7:55    Temat postu: Hotkey 3.2.2 Odpowiedz z cytatem

Hotkey 3.2.2 czyli zmodyfikowany przeze mnie Hotkey 3.2.1

Zmiany:
Arrow Limit kontaktów zmieniony z 512 na 1000, usunięte wysypywanie się przy większej ilości kontaktów od limitu
Arrow Rozróżnianie kontaktów o tej samej nazwie (a np. innym protokole)
Arrow Poprawione wyświetlanie nazw protokołów dla kontaktów (bez ograniczenia do 3 liter i bez krzaków dla np. GG)
Arrow Dodany skrót Ctrl+S do wysyłania smsów (przez mSMS)

Pobieranie:
http://miranda-im.pl/download.php?id=34

Historia:
Miranda wysypywała mi się po przekroczeniu okrągłęj liczby 0x200 czyli 512 kontaktów. Po przeanalizowaniu problemu okazało się że powodem jest plugin Hotkey.
Stwierdziłem że tak dalej być nie może Wink więc ściągnąłem źródła i poszukałem źródła problemu. Przy okazji poprawiłem też kilka innych niedogodności które dawały mi się we znaki.

Mam nadzieję że komuś poza mną się te ulepszenia przydadzą.
Proszę o sprawdzenie i uwagi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 19 Maj 2024 6:26    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nicramkabor Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 6

Wiek: 47 lat(a)

PostWysłany: 24 Lis 2005 12:59    Temat postu: bardzo się przydały Odpowiedz z cytatem

Twoje poprawki są super Smile

Chociaż tak szczerze mówiąc to nie zauważyłem ich bo dopiero zacząłem używać wtyczki (sam nie wiem jak to się stało że jej przez kilka poprzednich lat nie zauważyłem)

wtyczka TAK! , normalnie 9 albo 10 Smile
Bardzo dobra jest.
_________________
Kilka lat temu zakochałem się w Mirandzie.
Sam nie wiem jak to się stało. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pISKLE Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 52
Skąd: 50°22'N 18°56'E

PostWysłany: 24 Lis 2005 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny plug. Dzięki niemu pozbyłem się quicksearch.dll bo ta doskonale ją zastępuje. Z jednym wyjątkiem. W QS można było zdefiniować globalnego hotkeya wywołującego okno QS niezależnie od tego czy Miranda jest aktywna (CTRl-F3 chyba było domyślnie) i drugi klawisz wywołujący wspominane okienko gdy Miranda jest aktywna (samo F3).

Fajny by było gdyby i tutaj można zdefiniować oddzielnie hotkey'a globalnego i zwykłego. Poza tym zastrzeżeń brak.

//EDIT:
No może jeszcze jedno. Wciskam zdefiniowany HotKey -> wpisuje kogo se tam chcce wyszukać -> Ctrl-S -> pojawia się okienko mSMS ale i tak trzeba je mychą kliknąć. Fajniej by było gdyby można było od razu rozpocząć pisanie wiadomości jak to się dzieje, np. wtedy gdy klikniemy PPM na kontakcie i wybierzemy z listy opcję SMS.
_________________
[Powered by aTPa org.]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jacek_FH Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: 24 Lis 2005 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie globalnego i lokalnego hotkeya to już mi zgłaszano takie zapotrzebowanie i w wolnej chwili dorobię.

Jeśli chodzi brak fokusu w oknie mSMS to też mi to przeszkadza ale Bankrut się nie odzywa a na razie nie wiem co robię nie tak. Zrobię dochodzenie jeszcze.

A jeszcze odnośnie samego QS to wtyczka jest dla mnie niezastąpiona przy czym używam jej do czego innego - zdefiniowałem sobie kolumny IP oraz SMS i pozwala mi szybko sprawdzić czy mam kogoś o danym IP/nr. telefonu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
atay
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 168

PostWysłany: 07 Kwi 2006 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie dalo by sie zrobic zeby na liscie zamiast GG byl pierwszy Tlen ? tzn. mam kontakty w tlen i gg pod ta sama nazwa, a pierwszy domyslny jaki sie wyswietla jest gg

jednak duzo bardziej wole proto tlenowy, da sie to naprawic ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emzor Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 134
Skąd: Łódź
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 07 Kwi 2006 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie bomba Smile

A z tym okienkiem mSMS faktycznie troszke uciazliwosci jest Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor