Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Google Toolbar...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 Cze 2003 23:09    Temat postu: Google Toolbar... Odpowiedz z cytatem

Google Toolbar 2.0 Beta Released
http://www.fileforum.com/detail.php3?fid=996950052

Jesli jeszcze ktos z Was nie uzywal tego darmowego narzadka, to polecam baaardzo goraco - dla mnie rewelacja. W nowej wersji dodano m.in. blokowanie popupow, co uwalnia od stosowania dodatkowych programow, ktore zajmuja niepotrzebnie pamiec, a sa wykorzystywane i tak tylko podczas sesji z przegladarka. No nic, sami zobaczcie...niestety to beta i poki co nie jest po polsku Rolling Eyes . Mnie to akurat nie przeszkadza, ale pewnie nie wszyscy beda zadowoleni...spoko, bedzie po polsku rowniez, ale nieco pozniej Wink
To tak w ramach innego tematu niz nasza kochana Mirinda Laughing
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 18:27    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 26 Cze 2003 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam Opere...
Ma wszystkie wspomniane przez ciebie funkcje, jest lepsza w renderowaniu stron do MSIE, jest stabilna i jest wersja po Polsku Smile Chetnie zaczalbym wymieniac udogodnienia oferowane przez Opere, ale za duzo czasu by mi to zajelo
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 26 Cze 2003 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to byl topic dla InternetExplorerowcow Wink , fakt ze to nie bylo jasno powiedziane...Ci co wola opere, to jej uzywaja, tez ja mam, ale uzywam w wyjatkowych sytuacjach jak juz exporer czegos nie moze otworzyc...
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 26 Cze 2003 10:43    Temat postu: MyIE2 Odpowiedz z cytatem

mnie wydaje sie ze najlepsza propozycją jest MyIE2.
Jako nakładka na explorera jest zgodna z standardami a konfigurowalnosć tego i mozliwosc zakłdek są jak w operze czy mozilli sprawia ze jak dla mnie to numer 1

jakby ktoś chciał sprawdzic a nie zna (dziwne ) adresu to :

http://www.ruihehang.com/myie2/html_en/home.htm

a co do topiku to tytaj wyszukiwanie w googlu jest zrobione jeszcze lepiej bo wystarczy wpisac szukane słowo w pasku adresu i program sam otwiera googla z wynikami. wszystko bez dodatkowego instalowania plugów i zasmiecania pamieci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damjanek Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 12 Kwi 2003
Posty: 381
Skąd: Poznań
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 26 Cze 2003 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trza przyznac, myie2 ostatnio rzadzi....Smile
_________________
...wiem którędy wiedzie mnie moja droga...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 26 Cze 2003 13:22    Temat postu: Re: MyIE2 Odpowiedz z cytatem

obrobkareczna napisał:

[...]
program sam otwiera googla z wynikami. wszystko bez dodatkowego instalowania plugów i zasmiecania pamieci


He, he - no bez instalowania pluginow i zasmiecania pamieci ? A ten program zainstalowany wczesniej jako nakladka to oczywiscie nie zajmuje i nie zasmieca pamieci wcale...? Wink. Faktycznie opcji ma napakowane badz ile, ale nie mow, ze zajmuje mniej pamieci niz Google Toolbar - jego przeznaczenie jest nieco inne. Jesli ktos lubi kombajny wielozadaniowe, to owszem tez bym polecil wlasnie myIE.
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 26 Cze 2003 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
Ale to byl topic dla InternetExplorerowcow

No zgadza sie Smile
"InternetExplorerowcow" nalezy nawracac na jakies sensowne przegladarki takie jak Opera czy Mozilla..



obrobkareczna napisał:
Jako nakładka na explorera jest zgodna z standardami

Jakimi standardami?? TYmi wymyslonymi przez MS ??
MSIE i zgodnosc ze standardami W3C to 2 rozne rzeczy.. Robie strony i wiem cos o tym.. IE ledwo co wspiera czesciowo CSS2, Opera i Mozilla maja pelne wsparcie dla CSS2 i czesciowe dla CSS3... To taki jeden z przykladow

obrobkareczna napisał:
wystarczy wpisac szukane słowo w pasku adresu

W Operze wystarczy wpisac "g szukane slowo".. Analogicznie mozna robic z kilkoma innymi wyszukiwarkami, a jak ktos chce to moze sobie je samemu konfigurowac i np. dodac sobie "wiki slowo" co spowoduje wyszukanie slowa w [url=wikipedia.org]Wikipedii[/url]..


Ponadto nalezy pamietac o mnogosci dziur w IE i fakcie, ze kolejne wersje nie beda juz dostepne jako stand alone installator.. Tak wiec update IE tylko razem z updatem Windy
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 26 Cze 2003 15:56    Temat postu: no ale... Odpowiedz z cytatem

mina86 napisał:
obrobkareczna napisał:
Jako nakładka na explorera jest zgodna z standardami

Jakimi standardami?? TYmi wymyslonymi przez MS ??
MSIE i zgodnosc ze standardami W3C to 2 rozne rzeczy.. Robie strony i wiem cos o tym.. IE ledwo co wspiera czesciowo CSS2, Opera i Mozilla maja pelne wsparcie dla CSS2 i czesciowe dla CSS3... To taki jeden z przykladow


no i spytam co z tego? spójrzmy prawdzie w oczy ze IE jest dominującą przeglądarką w związku z tym ON ustala standary czy to sie nam podoba czy nie. Praktycznie wszystkie strony są posane "pod" IE a nie "pod" W3W bo te standary które sobie W3W wymysla są zawsze o jeden krok za stare i niepotrzebnie czasami komplikowane. tez robie strony wiec tez wiem coś o tym

mina86 napisał:
obrobkareczna napisał:
wystarczy wpisac szukane słowo w pasku adresu

W Operze wystarczy wpisac "g szukane slowo".. Analogicznie mozna robic z kilkoma innymi wyszukiwarkami, a jak ktos chce to moze sobie je samemu konfigurowac i np. dodac sobie "wiki slowo" co spowoduje wyszukanie slowa w [url=wikipedia.org]Wikipedii[/url]..


zgadzam sie i nie twierdziłem ze jest inaczej. zresztą w MyIE tez mozna zmodyfikows skrypt pod swoje potrzeby


mina86 napisał:
Ponadto nalezy pamietac o mnogosci dziur w IE i fakcie, ze kolejne wersje nie beda juz dostepne jako stand alone installator.. Tak wiec update IE tylko razem z updatem Windy


tu sie zgadzam , ale microsoft nadal bedzie wypuszczał łaty do IE a to ze nastepna pełna wersja z nowym systemem ... mnie to nie przeszkadza Wink


A konczac temat wojny IE vs Opera vs Mozilla i jakie tam jeszcze są uzywane to to wojna ideowa i nie ma sensu tak naprawde podawac kolejnych argumentów bo topik nigdy sie nie zakoncz (zresztą i tak zboczylismy z głównego wątku)

tak ze odemnie to jest EOT

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 26 Cze 2003 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mina86 napisał:

[...]
Jakimi standardami?? TYmi wymyslonymi przez MS ??
MSIE i zgodnosc ze standardami W3C to 2 rozne rzeczy.. Robie strony i wiem cos o tym.. IE ledwo co wspiera czesciowo CSS2, Opera i Mozilla maja pelne wsparcie dla CSS2 i czesciowe dla CSS3... To taki jeden z przykladow

Nie musisz juz sie wysilac mina86 z tymi standartami Wink
Wszyscy o tym wiedza, ale malo kogo to obchodzi, ze IE nie jest zgodny ze standartami. A to, ze piszesz strony ma najmniej do rzeczy. Pisz sobie zgodnie ze standartami, ale tak zeby IE poprawnie je otwieral Laughing
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 26 Cze 2003 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obrobkareczna napisał:
Praktycznie wszystkie strony są posane "pod" IE

Jestes tego pewny?? Bo ja odnosze wrazenie, ze coraz wiecej stron jest robionych pod W3C a nie pod IE...


obrobkareczna napisał:
tandary które sobie W3W wymysla są zawsze o jeden krok za stare i niepotrzebnie czasami komplikowane. tez robie strony wiec tez wiem coś o tym

po pierwsze to W3C a nie W3M ale to juz taki szczegol.
I jak tak czytam twoja wypowiedz to sie zastanawiam czy naprawde wiesz cos o tym... W chwili obecnej to IE jest kilka krokow za W3C, a nie na odwrot...

obrobkareczna napisał:
ale microsoft nadal bedzie wypuszczał łaty do IE

Zobaczymy Wink

obrobkareczna napisał:
A konczac temat wojny IE vs Opera vs Mozilla i jakie tam jeszcze są uzywane to to wojna ideowa

Sprawa wyglada tak: IE to g***o, ale poniewaz MS to jeden wielki monopolista to musimy sie z tym "czyms" uzerac..



Test napisał:
Nie musisz juz sie wysilac mina86 z tymi standartami

Ja sie nie wysilam, ja tylko stweirdzam fakt Smile

Test napisał:
A to, ze piszesz strony ma najmniej do rzeczy.

Oczywiscie, ze ma Smile

Test napisał:
Pisz sobie zgodnie ze standartami, ale tak zeby IE poprawnie je otwieral

Staram sie..
ale nie zawsze mi to wychodzi Sad
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor