Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Nowy SecureIM konfigurowalny !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 Cze 2003 15:58    Temat postu: Nowy SecureIM konfigurowalny !!! Odpowiedz z cytatem

http://addons.miranda-im.org/details.php?action=viewfile&id=411

Wow oto changelog wersji 1040:

Latest Change(s) - Full Changelog

- SecureIM is now configurable for every communication protocol
- You could now secured new protocols by adding them to SecureIMProtocols.conf file (see FAQ)
- You could use the same protocol multiple time with SecureIm by adding an entry to SecureIMProtocols.conf file (see FAQ)
- If SecureIMProtocols.conf file does not exist he is created on Miranda start and contain values for commons protocols
- Default supported protocols are ICQ, MSN, YAHOO, JABBER, NETSEND, EMLAN,GADUGADU(x2) and AIM protocols
- fixed double blank space in chain "Show a popup on key received"
- updated translation file

Najciekawsze jest to, ze mozna dowoly protokol dodac w pliku SecureIMProtocols.conf Exclamation
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 12:00    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 25 Cze 2003 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MNIAM!!! Smile
zaraz trza sie wziac za tesowanie Wink
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 25 Cze 2003 16:42    Temat postu: Re: Nowy SecureIM konfigurowalny !!! Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
[...]Najciekawsze jest to, ze mozna dowoly protokol dodac w pliku SecureIMProtocols.conf Exclamation


Rozwiązanie dobre jednak dziwi mnie po co tworzyć dodatkowy plik kiedy mozna skorzystać z bazy profilu Mirandy i tam przy pomocy odpowiedniego interface-u/okna konfiguracji dokonywać tych ustawień Rolling Eyes

Poza tym byloby to rozwiazanie bardziej uniwersalne kiedy sie ma wiecej profili to do kazdego moznaby stosowac osobne ustawienia wtyczki SecureIM a tak wszedzie bedzie tak samo za sprawą jednego zewnetrznego pliku Sad

Ale przetestujmy co tam sie nowego zadzialo Smile
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 25 Cze 2003 16:44    Temat postu: Re: Nowy SecureIM konfigurowalny !!! Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
po co tworzyć dodatkowy plik kiedy mozna skorzystać z bazy profilu Mirandy i tam przy pomocy odpowiedniego interface-u/okna konfiguracji dokonywać tych ustawień

Moze bedzie tak w nast. wersji...

Tak w ogole, czy u was tez w menu kontekstowym kontaktow z tlena sa po dwie opcje Wylacz i Utworz bezpieczne polaczenie?
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 Cze 2003 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic podobnego, w menu jest po jednej opcji u mnie. Ale numer - mam we wszystkich protokolach SecureIM Smile - fajnie... Smile
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 25 Cze 2003 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coz... trudno sie mowi.. w sumie mozna z tym zyc Smile
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 25 Cze 2003 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauwazylem, ze nowy SecureIM bardzo nie lubi plugina AliceBot... Jak sa oba, to Miranda wywala mi sie przy starcie z bledem w module ntdll... dziwne, widocznie sztuczna inteligencja nie jest podatna na szyfrowanie Wink
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 Cze 2003 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alice, to taka wredna baba, ktorej nie lubi sporo pluginow, u mnie na ten przyklad plugin irc jej nie trawi, a slyszalem, ze jeszcze kilka innych (nie pamietam ktorych) tez sie z nia gryzie. Poki co Alice przestalem uzywac, bo za duzo z nia padow bylo wczesniej, ale wogole to bardzo mi sie ten plugin podobal. Szkoda, ze po polsku nie gadala Alicja Wink Ponoc ktos tam kiedys stworzyl polska baze zdan, ktore mialaby wypowiadac Alice, ale nie widze jak moznaby ja podpiac, zeby sensownie klecila odpowiedzi, przeciez niektore zwroty angielskie sa praktycznie nieprzetlumaczalne...
Z drugiej strony ona tam takie smieszne klimaty czasem zapodaje rozmowcom, ze wlasciwie rownie dobrze moznaby prowadzic taki oszolomiony dialog o pogodzie w Atlancie w jezyku polskim Wink
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 25 Cze 2003 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
Alice, to taka wredna baba, ktorej nie lubi sporo pluginow, u mnie na ten przyklad plugin irc

Jak chcesz IRC-ChatBota postawic to jednak polecam jakas zewnetrza aplikacje Wink
Ja na ten przyklad postawilem swego czasu bota na #miranda-pl Smile

Test napisał:
Szkoda, ze po polsku nie gadala Alicja Wink

Gdzies widzialem na stronce jakiejs jakiegos polskiego bota.. Chyba w Enterze o nim pisali swego czasu, ale w chwili obecnej to nie pamietam juz...

Test napisał:
Ponoc ktos tam kiedys stworzyl polska baze zdan, ktore mialaby wypowiadac Alice, ale nie widze jak moznaby ja podpiac, zeby sensownie klecila odpowiedzi,

Normalnie.. Podmienic z aktualnymi Smile

Test napisał:
przeciez niektore zwroty angielskie sa praktycznie nieprzetlumaczalne...

Z takich zwrotow mozna zawsze zrezygnwoac Smile

Test napisał:
Z drugiej strony ona tam takie smieszne klimaty czasem zapodaje rozmowcom, ze wlasciwie rownie dobrze moznaby prowadzic taki oszolomiony dialog o pogodzie w Atlancie w jezyku polskim Wink

No fakt Wink
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 Cze 2003 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mina86 napisał:

[...]
Jak chcesz IRC-ChatBota postawic to jednak polecam jakas zewnetrza aplikacje Wink


Nie minko droga, chcialem najzwyczajniej odpalic plugin irc, zadnego bota nie chce stawiac. Niestety w duecie z Alice nie jest to u mnie mozliwe, przynajmniej nie bylo wczesniej, a pozniej to juz coraz wiecej pluginow z Alice nie chcialo rozmawiac, wiec bylem zmuszony ja olac Wink. Chetnie bym jednak do niej powrocil, ale poki co nie mam czasu selekcjonowac pluginow, ktore z nia nie chca dzialac, wroce z pewnoscia do tematu, ale innym razem...

[moderator]
I znowu sie zapominacie Mad, ja chyba 60% moderacji to mam dzięki Wam Wink
Dalej gadać o babach jazda tutaj -> http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=742 Very Happy
[/moderator]

_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor