Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

bal sztywniaków?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hohlik
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 26

PostWysłany: 18 Cze 2003 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shee a zauważyłaś że polskie złote są grrr srebrne...
jednak mam nadzieje że nie liczysz tego tak drogo jak audiotele..
niemniej heh pozruwka dla ludzi z pojebanic...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 14 Maj 2024 10:28    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Oferta TechnoVolt to systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shee
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 21
Skąd: pojebanice

PostWysłany: 18 Cze 2003 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hohlik ! moga byc srebrne... srebro tesh shee lubi ... no i jak sama nazwa wskazuje nie jestem audiotele tylko shee, nie zadawalam Ci pytan i nie oczekiwalam ish wybierzesh odpowiedz z 4 mozliwych, z ktorych kazda jest rownie idiotyczna, wiec nie mash podstaw zeby porownywac mnie do tego wynalazku swiata nowoczesnego :) dziekuje, dowidzenia :)

Test - shee tesh z czegos musi zyc ! jako dobra studentka wshystko wydaje na xero... no wiec.. eee ? mash lepshy sposob na zarobek ? :) to sie podziel a nie !
_________________
just incredible math ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 Cze 2003 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszy sposob shee to:
kupic to xero i zbierac wszystko od innych dobrych lub nie studentek/studentow. Przy okazji moglabys wpuscic do obiegu kilka jakis fajnych banknotow - to mala szkodliwosc czynu - nie dostaniesz wysokiego wyroku Laughing
A feee....
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hohlik
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 26

PostWysłany: 22 Cze 2003 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shee napisał:
jako dobra studentka wshystko wydaje na xero... no wiec.. eee ? mash lepshy sposob na zarobek ? Smile to sie podziel a nie !

u nas studenci robiom tak: znajdujemy lokacje gdzie krenci sie dużo ludzi wrażliwych artystycznie i zaczynamy śpiewać . przez 1 h zarobiliśmy około 40 pln. oczywiście mamy karteczke że jak uzbieramy 30 złotych na browary to se pujdziemy...
a z xeroboyami to dziłchy z mojego uniwerka to robiom takie przekrenty że hoohoo wienc shee powiem tak: polak potrafi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 22 Cze 2003 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie po polsku... przekręcanie ortografii to brzydka i denerwująca maniera
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 23 Cze 2003 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i po balu Laughing
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 23 Cze 2003 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... po balu analfabetów Confused

Nie wiem skąd się wzięła ta maniera, ale mnie osobiście działa ona na nerwy Evil or Very Mad IMHO jak się nie zna ortografii (i nie chce się jej poznać) to najlepszym sposobem jest jej przekręcanie tak, żeby było qwl i tak żeby nie trzeba było pisać dobrze.. jak się nie wie jak jest dobrze.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 23 Cze 2003 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście stwierdzam, ze mi ten analfabetyzm sie udziela, gdyż jestem wzrokowcem i takie dziwadła czasem gdzies mi sie w podswiadomosc na siłę chcą zakorzenić. Evil or Very Mad

I czasem chcąc nie chcąc musze sie zastanawiać nawet nad typowo elementarnymi zasadami pisowni niektórych słów bo zaczynam miec wątpliwości, z czym kiedyś (zanim czytywałem takie dziwolągi) nie miałem nigdy żadnych problemów Evil or Very Mad

Jak tak dalej pójdzie to nawet w fakturach bede trzaskał byki.

Nie wiem skąd wzięła sie ta chora moda ale pewnie zrodził ją internet i nowe pokolenie.

Co innego jak ktoś pisuje tylko sam sobie bądź gdzieś gdzie nie ogląda tego opinia publiczna to takie nawyki są mu obojętne (choć nie powinny) ale przy najmniej niech innych tym nie zaraża bo jak juz mówiłem to może sie udzielać komuś kto potem przez takie anomalie nabawić sie może nerwicy. Smile

To tyle o tym Wink niech nikt sie na mnie nie gniewa tylko wezmie sobie te praktyczne rady do serca i pomysli aby przynajmniej tutaj nie pisac w ten sposób bo np. ja jak i inni czesto czytują tutejsze tresci i są one czasem wartościowe albo bardzo humorystyczne tylko zeby jeszcze były bardziej po polsku. Wink

Bo co powie ten obcokrajowiec (np. czech czy bułgar Smile) co sobie txt takiego posta zarzuci pod translator (PL->ENG np.) i zobaczy tylko unknown word i totalną sieczke Question Czy ktoś kiedykolwiek zastanawiał się nad tym? Bo ja np. wiem, że niektórzy tak robią, podobnież postepuja z mailami Wink

Ale dobra o tym juz dawno raz wyczerpująco było mówione w dziale tłumaczeń więc nie ma co się powtarzać Smile

Siema, miłego stosowania ortografii w praktyce Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor