Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

niewidoczne i niedostepne kontakty
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jestes za mozliwoscia zobaczenia czy dany uzytkownik jest niewidoczny, przy uzyciu gg.dll
Tak, chce miec taka mozliwosc, zalezy mi na jak najwiekszej funkcjonalnosci pluginu
86%
 86%  [ 38 ]
Nie, dbam o prywatnosc innych osob (jesem frajerem (??) ;))
6%
 6%  [ 3 ]
Nie mam zdania/anketa jest tendencyjna ;)
6%
 6%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 44

Autor Wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 18 Kwi 2003 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PaGo napisał:
nie wiem czy zauwazyliscie ale gdy ktos uzywa tlena 3.80 RC to gdy jest niewidoczny w mirandzie jest i tak niedostepny nawet jak ktos ma wloczone show invisible Razz


To niestety fakt Sad

Tutaj juz o tym nawijali i sie cieszyli jak dzieci
Cytat:
[14.04] 23:34 Lovely

A nie daloby sie zrobic, zeby status 'niewidoczny' byl naprawde niewidoczny? W chwili obecnej koazuje sie, ze dla osob ktore uzywaja Mirandy z wtyczka do Tlena, jestem "widoczny jako niewidoczny" a chyba nie o to chodzi...

-----------------------------------------------------------------------------------
[14.04] 23:50 Barti

Da się i będzie zrobione!

-----------------------------------------------------------------------------------
[15.04] 06:44 szyper

Barti a ja powiem tak, już jest zrobione w następnej wersji będzie dodane

-----------------------------------------------------------------------------------
[...]
-----------------------------------------------------------------------------------
[15.04] 12:49 Barti

Szyper: miód na me uczy/oczy/klawiaturę!

Inwigilatory do piachu


Trudno, a moze i dobrze, w końcu to ich (TT) zmobilizowalo do odpowiednich działań na korzysc wiernych userow

Chwała za to KeH-owi i OnO!!! bo w bardzo wielkim procencie sie do tego przyczynili ukazujac nieudolnosc TT

Gdyby M obslugiwala wogóle i w dodatku jakos znosnie rozmowy glosowe to calkiem bym ten chłam (oryg. tlen) wywalil ze swojego HDD Smile
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 20:02    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 18 Kwi 2003 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
PaGo napisał:
nie wiem czy zauwazyliscie ale gdy ktos uzywa tlena 3.80 RC to gdy jest niewidoczny w mirandzie jest i tak niedostepny nawet jak ktos ma wloczone show invisible Razz


To niestety fakt Sad

Dodam jeszcze tylko, że w tej chwili problem ten rozwiazany jest raczej po stronie klienta odziwo, a nie na serwerze bo wczesniejsze wersje oryg. tlena od 3.80 moga byc spokojnie dalej inwigilowane przez tlen.dll dla Mirandy i wszystko elegancko widać.
Bedzie tak pewnie do czasu aż wszyscy zagorzali tleniarze sie poprzesiadaja na nowsza wersje.

Jak wyglada sytuacja podglądu statusu invisible pomiedzy platformami
M+tlen.dll <-> M+tlen.dll jeszcze nie sprawdzalem ale pewnie podobnie jak w przyp. wczesniejszych wersji oryg. klienta skoro to "przeróbka" w samym jego sofcie.

Jak ktos to przetestuje to niech da znać

Pozdr.
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 18 Kwi 2003 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
Jak wyglada sytuacja podglądu statusu invisible pomiedzy platformami
M+tlen.dll <-> M+tlen.dll jeszcze nie sprawdzalem ale pewnie podobnie jak w przyp. wczesniejszych wersji oryg. klienta skoro to "przeróbka" w samym jego sofcie.
Sprawdzilem i jest tak jak przypuszczales czyli widac osobe "niewidoczna" poprawka nastapila tylko w programie // Tlen 3.80 i 4.0alpha4// a nie na serwerze Smile
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 Kwi 2003 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
Jak wyglada sytuacja podglądu statusu invisible pomiedzy platformami
M+tlen.dll <-> M+tlen.dll jeszcze nie sprawdzalem ale pewnie podobnie jak w przyp. wczesniejszych wersji oryg. klienta skoro to "przeróbka" w samym jego sofcie.

Jak ktos to przetestuje to niech da znać

Jak sie zmusze do zainstalowania nowej wersji Tlenu to przepatrze zawartosc danych wysylanych pomiedzy klientami i serwerem... A ze osobiscie nie przeszkadza mi to ze jestem widoczny dla osob z Miranda to nie spieszy mi sie Wink
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dave Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 15 Kwi 2003
Posty: 33
Skąd: Lublin/wawa
Wiek: 40 lat(a)

PostWysłany: 18 Kwi 2003 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o inwigilacje gg. to jest ona faktycznie ograniczona ze wzgledu na kostrukcje protokolu( tak mi sie przynajmniej wydaje), bo mozemy obserwowac tylko zmiane statusu.
pewnym rozwiazaniem jest "pokaz ludzi z opisem jako niewidocznych"(nie jestem do konca pewien) + newstatusnotify z logowaniem do pliku. po drobnej analizie logu mozna wywnioskowac czy ktos jest czy go nie ma. ale brak tu zmian typu:
"odlaczony -> niewidoczny bez opisu". TEgo w Mirandzie nie widac:(.
_________________
Seba
mała czarna Suzi VS800
CB450 juz nie mój
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor