Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

emotikiony Tlen'a dla SmileyAdd oraz IconPack XP (1.1)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kulmegil Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 67

PostWysłany: 09 Mar 2003 4:08    Temat postu: emotikiony Tlen'a dla SmileyAdd oraz IconPack XP (1.1) Odpowiedz z cytatem

No na dobry początek dla pluginu SmileyAdd Version 0.1.0.0 emotikiony z Tlen'a :

Arrow pobierz

- sorry, ale emotikony są w osobnych plikach, a nie w jednym dll'u
- ikonki są przeskalowywane przez plugin do 16x16 Sad



stworzyłem także mały icon pack na wzór "Original Gangsta Icons" zawierający ikony dla GG i Tlen'a w wersjach standardowej (9X/ME/2000) oraz "przezroczystej" (XP).

Arrow pobierz (v1.1)

(wykorzystałem standardowe ikony z paczek DJ Lotos i Abesus - i dzięki im za trud)


Ostatnio zmieniony przez kulmegil dnia 10 Mar 2003 13:50, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 15 Maj 2024 11:10    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 09 Mar 2003 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Cytat:
stworzyłem także mały icon pack na wzór "Original Gangsta Icons" zawierający ikony dla GG i Tlen'a w wersjach standardowej (9X/ME/2000) oraz "przezroczystej" (XP)


No nie wiem coś tam chłopie takiego postwarzał Smile bo jak widze to totalnie przegrałeś packi mój i Abesus jedynie zmieniając nazwy plików z ico-tlen.dll na tlen.dll /DJ Lotos/ i gg3d.dll na gg.dll /Abesus/ a przeróbke XP lekko skaszaniłeś.

Co do emotów (w sumie ich konwersji z gif na ico) następnym razem polecam zrobić obszerniejszy pack niż tylko 32 BASIC Tlen.pl emots. Smile

I jeszcze jedno, jak bym chciał się podpisywać z małej litery to bym to robił Exclamation Exclamation Exclamation (jednak tak nie jest Very Happy)

Heya!
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kulmegil Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 67

PostWysłany: 09 Mar 2003 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>>Co do emotów (w sumie ich konwersji z gif na ico)* następnym razem polecam zrobić obszerniejszy pack niż tylko 32 BASIC Tlen.pl emots.

zapewne to ver 1.0 w końcu - niestety po spakowaniu do DLL'a nie wyświetlają się emotkiony - zapewne dlatego że są w formacie 20x20. Oczywiście mógłbym je przeskalować ale to bez sensu bo robi to sam plugin, a pozatym może w przyszłej ver. nie bedzie tego problemu.
*nie tylko konwersji - trzeba było utworzyć jeszcze plik .MSL Very Happy

>> totalnie przegrałeś packi mój i Abesus jedynie zmieniając nazwy plików z ico-tlen.dll na

zgadza sie ^_^ przecież napisałem w info (poprawie jeszcze aby nie bylo watpliwosci)...
dodałem jedynie wersje dla XP.

>> przeróbke XP lekko skaszaniłeś.

Mógłbyś to nieco sprecyzować? Mi ikonki działają bez zarzutu - tak jak miały działać - tzn rzucają cień, natomiast ikonka w trybie "niewidoczny" jest cała przezroczysta (jak "Original Gangsta Icons").

>> I jeszcze jedno, jak bym chciał się podpisywać z małej litery to bym to robił (jednak tak nie jest )

OKi - poprawiłem posta i info w plikach - fell free to download it again Wink

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 09 Mar 2003 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko spoko Smile no problem Very Happy

co do wersji dla XP-ka to można było je troche zcieniować (pokrecic z lekka paletą bo pod tą winda to troche w oczy rażą Smile /sam to mam zrobić w nast. wersji/) dobra nie czepiam sie detali Smile

Nara~zie Very Happy
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kulmegil Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 67

PostWysłany: 10 Mar 2003 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokonałem pewnych przeróbek w ikonkach - głównie tych "niewidocznych" (doszedłem do wniosku iż białe i przezroczyste to złe połączenie). Oczywiście nie wszystkim przypdanie do gustu ta niewielka zmiana, no ale możecie zatrzymać starszą wersję ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mori aka ICE
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 5

PostWysłany: 05 Kwi 2003 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak niby załaczyc te emoty ?! Help me !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor