Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

BOT w Mirandzie

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michal2 Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 07 Kwi 2005
Posty: 3

PostWysłany: 07 Kwi 2005 15:51    Temat postu: BOT w Mirandzie Odpowiedz z cytatem

ej nie wie o co chodzi zalozylem konto na innego uzytkownika na tej stronie teraz mi ktos zmienil nie wiem jak do tego moje tematy z forum znikaja caly czas czy ktos moze mi napisac o co chodzi na moj numer gg 1118918 do tego napiszcie ja kzrobic bota na mirandzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 27 Kwi 2024 21:55    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 07 Kwi 2005 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jak ladnie, juz sie kolega uczy, co prawda trzeba bylo szukac, ale w ramach premii za zalozenie w dobym dziale http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=2579&start=0
P.S. mam bug report - punkty karne dzialaja od ostatniej wiadomosci z bazy, a nie od ostatniej napisanej Wink
_________________
Czy wiesz, ze strony moga otwierac sie szybko? Opera - link w www Wink
P.S. W Operze uzywaj '/' zamiast Ctrl+F Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qbik Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 08 Gru 2003
Posty: 328
Skąd: WN

PostWysłany: 07 Kwi 2005 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje posty najpewniej znikaja bo nie stosowales sie do ogolnie przyjetych zasad i z tego co widzialem to w poprzednich postach Ci odpowiadano i to za kazdym razem

Wpisz slowo klucz w odpowiednim miejscu na gorze forum i nacisnij przycisk szukaj Wink powinno cos byc na ten temat

/edit
TomekQ ech ubiegles mnie o pare sekund Very Happy
_________________
Opera, Miranda i jakis tam podpis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 07 Kwi 2005 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, juz pani nie krzyczy , to miło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 07 Kwi 2005 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomekQ napisał:
o jak ladnie, juz sie kolega uczy, co prawda trzeba bylo szukac, ale w ramach premii za zalozenie w dobym dziale http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=2579&start=0
P.S. mam bug report - punkty karne dzialaja od ostatniej wiadomosci z bazy, a nie od ostatniej napisanej Wink

nic sie nie uczy... no moze troszke bo juz nie krzyczy, ale temat i tam w zlym dziale zalozyl bo kurczowo trzyma sie Ogolnego ehh...

Michal2 na drugi raz nie krzycz i zastanow sie gdzie zakladasz tematy bo w 99% wszystkie jakie zrobisz to powinny byc w Pomocy, a co do konta to i tak sie ciesz ze nie wylecialo
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 07 Kwi 2005 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir mysle, ze moja sugestia w ToDo moglaby nieco pomoc takim zagubionym owieczkom Wink
poniewaz juz jest EOT, to moze byc nieco OT Wink
Qbik - ja ten watek sledze z duzym zainteresowaniem, ale chyba sobie zrobie notatke w Operze z info gdzie szukac wyszukiwarki Wink -wtedy nikt mnie nie ubiegnie Wink
obrobkareczna - to chyba jest pan (najwyrazniej nie tylko kobiety maja takie problemy egzystencjalne Wink )
_________________
Czy wiesz, ze strony moga otwierac sie szybko? Opera - link w www Wink
P.S. W Operze uzywaj '/' zamiast Ctrl+F Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 07 Kwi 2005 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomekQ napisał:
Nazir mysle, ze moja sugestia w ToDo moglaby nieco pomoc takim zagubionym owieczkom Wink[...]

no ja bym polemizowal czy to owieczki, czy nie barany Wink ...ToDo jak bede to bedzie Wink
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor