Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[FAQ] dygresje nt FAQ
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 24 Mar 2003 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
Racja andre!

To jest forum OnO wiec za bardzo sie nie udzielam bo nawet jak widze (moze źle widze) ale nie zajmował on stanowiska w tej sprawie (bo był chyba w Zakopcu Smile) wiec nie mam sie zamiaru wpier.... miedzy wódke a zakąske i innym tym bardziej tak radze.

Sądze, ze nikt oprócz OnO nie powinien w zaden sposób decydować czy to FAQ bedzie czy nie bedzie na tym forum a nawet czy w ogóle bedzie. Bo jak dla mnie to akurat to forum jest podstawowym punktem odniesienia w kwestiach dot. M IM i w zasadzie mi wystarcza.

Tworzenie FAQ prze ze mnie czy kogokolwiek z zaawansowanych to tylko dobry gest w kierunku świeżo upieczonych userów tegoż IM-a

Alez, DJ Lotos.

Nikt tu nie mowi, ze FAQ bedzie na tym forum. Ja (chyba) jako pierwszy cos takiego zaproponowalem i to byla jedynie jedna z mozliwosci. Jezeli OnO nie bedzie chcial takiego wyjscia to ja nie mede sie mu sprzecziwial.. Jego forum, jego prawo..

Jednakze jesli chodzi o sam fakt istnienia FAQ-a to tutaj juz sie nie zgodze, ze OnO ma jakoby decydujace slowo czy cokolwiek.. FAQ do MIM-a moze robic ktos zupelnie niezwiazany z tymze forum, a moze tez robic to ktos kto jest na tym forum stalym czytelnikiem/pisemnikiem Wink

Zreszta sadze, iz taki FAQ bedzie takze czyms dobrym dla samego OnO Smile
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 01 Maj 2024 19:04    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 24 Mar 2003 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja moze sobie pozwole chociaz troche pomoc w odpowiedziach.
FAQ z odpowiedziami na niektore pytania znajduje sie tu. Pewno sporo tam glupich bledow, ale lepsze to niz nic. :]
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
absolon
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Lut 2003
Posty: 64
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 24 Mar 2003 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Widzę, że od pewnego momentu dyskusja stała się jałowa. Momentami przypomina mi to polską scenę polityczną ... anyway ja wycofuję swoją propozycję. Moim zamiarem nie było "mieszanie" co do kształtu i formy FAQ. Była to moja naturalna reakcja na tworzone FAQ i to co zobaczyłem. Celem moim było aby obok prostoty strona z FAQ była przejrzysta, ergonomiczna i względnie miła dla oka, ale bez wodotrysków.
Jak już będziecie mieli gotowe FAQ podajcie link chętnie poczytam może czegoś sie dowiem, choć podstawą dla mnie jest forum.

pozdrawiam
_________________
"No co pan chcesz? Nowe jest to się sypie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 Mar 2003 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

absolon napisał:
Widzę, że od pewnego momentu dyskusja stała się jałowa. Momentami przypomina mi to polską scenę polityczną ... anyway ja wycofuję swoją propozycję. Moim zamiarem nie było "mieszanie" co do kształtu i formy FAQ. Była to moja naturalna reakcja na tworzone FAQ i to co zobaczyłem. Celem moim było aby obok prostoty strona z FAQ była przejrzysta, ergonomiczna i względnie miła dla oka, ale bez wodotrysków.
Jak już będziecie mieli gotowe FAQ podajcie link chętnie poczytam może czegoś sie dowiem, choć podstawą dla mnie jest forum.

Swieta prawda... Ta wypowiedzia oddales i moje odczucia dotyczące dyskusji o FAQ...
Coż moge jeszcze powiedziec?
Zycze powodzenia w pracy nad FAQ!
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 24 Mar 2003 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu do licha miałbym być przeciwny istnieniu takiego FAQ-u tutaj... uważam, że pomysł jest przedni... nie chcę się angażować w realizowanie go (bo nie mam czasu), ale mogę pomóc technicznie jeśli trzeba.

Pozdro,
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szymon
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 34

PostWysłany: 27 Mar 2003 2:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karaguy napisał:
To ja moze sobie pozwole chociaz troche pomoc w odpowiedziach.
FAQ z odpowiedziami na niektore pytania znajduje sie tu. Pewno sporo tam glupich bledow, ale lepsze to niz nic. :]


Witam,

podstawowy blad - zle kodowanie pliku - zmien te cp-1250 na iso-8859-2.


Pozdrawiam,
_________________
--
SzYmOn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 27 Mar 2003 2:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest tylko dokument do wgladu zeby pozbierac choc czesc pytan i owszem wiem ze w takim a nie innym formacie bo nie chce mi sie odpalac nic innego jak windows'owskiego notepad'a. Zreszta teraz troche nie bardzo mam czas zeby pomagac nad FAQ'iem.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor