Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

o developerach - krytyka/pochwały/opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majonez
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Gru 2003
Posty: 42

PostWysłany: 19 Sty 2005 2:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
A moze wezcie sie sami za to, zeby czcionka byla jednolita i obsluga Metacontacts poprawna. Po co tu zale wylewac, autor kazdego plugina, robi go w 90% pod siebie. Sa zrodla - nic nie stoi na przeszkodzie, zeby usprawnic plugin lub napisac post do autora z prosba o poprawe zauwazonych bugow. Takie uwagi nic do tematu tutaj nie wnosza, chyba ze ktos je przekaze dalej...


Test znam Twoje podejscie do tematu ale zaczynasz reagowac za czesto za ostro. Co innego jak ktos najezdza ostro na autora wtyczki i tylko go krytykuje a co innego zauwazenie problemu.

Jak chcesz wiedziec to napisalem gdzie trzeba zauwazone przeze mnie "bledy" - te i jeszcze pare innych.

Na programowaniu niestety sie nie znam i jestem wdzieczny ze ktos to robi za free ale chyba przeciez mozna pokazac bledy zeby JEZELI BEDZIE MIAL NA TO OCHOTE I CZAS TO JE POPRAWI.

Co do twojej wypowiedzi to chyba warto powiedziec innym co sie dzieje, ostrzec ich a nie, ze potem bedzie 100 postow, ze sie komus cos zwalilo a wtedy bedziesz znowu najezdzal na nich.

Masz ostatnio jakiegos stresa i czesto wyladowujesz nerwy na innych - odpusc sobie i staraj sie obiektywnie patrzec na wypowiedzi innych - chyba ze to co napisales wynika z tego iz moj stan licznika postow jest sporo nizszy od Twojego - w takim razie pamietaj ze nie szata zdobi czlowieka ...

poza tym tak na koniec zawaz ze w moim poscie pojawily sie pewne buzki - ja nie wstawiam ich ot tak zeby sie cos ruszalo

AVE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 01 Maj 2024 6:56    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt to najlepsze systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze na rynku technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 Sty 2005 2:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stresa ? Hmm.. poniekad troche prawdy w tym moze byc Wink Nie mniej jednak, ostatnio dalo sie zauwazyc dziwne podejscie ludzi, do autorow pluginow. Tak jakby Ci ostatni, mieli jakis spoleczny obowiazek poprawiac cos, co zostanie zauwazone przez bande czychajacych na bugi beta-testerow Smile Dochodzi nawet do jawnego zniewazania dobrego imienia autora, gdy ten nie ma lub nie chce miec czasu na odpowiadanie tysiacom zasypujacych go wszelakimi problemami uzytkownikow. Troche mnie to drazni, gdyz akurat nasze forum nie jest raczej czytane (poza nielicznymi wyjatkami) przez autorow tychze pluginow, wiec tym bardziej niezrozumiale jest takie podejscie. Ale juz koniec tej dyskusji, bo robi sie niepotrzebny OT.
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 19 Sty 2005 3:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pamiętacie bla-bla i jego plugin do GG?
tedy niech pierwszy kamieniem rzuci kto jes bez winy Wink

pszy okazji - bla bla jest chyba reloaded, bo widziałem jego jakiś plugin gdzieś tam nowy... ciekawe czy to ten sam koleś... Wink

poZDRAWiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kulmegil Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 67

PostWysłany: 19 Sty 2005 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się właśnie zastanawiałem i nie wiem gdzie to napisać...

A zastanawiam się - Ono jesteś odpowiedzialny m.in za wtyczki GG i crashrpt, lecz także za plugin 7Zip dla Total Commander'a link)?

Jeśli zaś tak to muszę pogratulować naprawdę bardzo trafnych projektów (must-have). Czy jest jeszcze coś o czym nie_wiem_że_chciałbym_mieć? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 19 Sty 2005 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak bylem ciekaw kiedy ktos z forum zauwazy i cos powie n/t tej dzialalnosci pozamirandowej naszego OnO Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 19 Sty 2005 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja może dwa tygodnie temu szukałem wtyczki do 7zipa i ni Diabła (uszanowanie) nie mogłem znaleźc...

prosze prosze jaki zbieg okoliczności Smile

gratuluje również!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kulmegil Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 67

PostWysłany: 19 Sty 2005 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coż... pluginy do obsł. 7zip są 2 + multiarc.

Multiarc'a nie trawie, zaś konkurencyjnego plug'a używałem na początku, gdyż rozwiązanie w nim przyjęte (plug korzysta z instaliki 7zip) wydawało mi się lepsze.

No ale końcowo wtyka Ono jest najlepsza - super szybka, z ustaw. param. kompresji i w ogóle zaimpelentowane są wszystkie najważniejsze opcje - nie trzeba nawet instalować org. kompresora w końcu interfejs TC jest dużo bardziej user-friendly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prosiak
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 2

PostWysłany: 04 Mar 2005 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślałem że to jest wątek o mieszkaniówce Smile ale się zdziwiełem haha

Mr. Prosiak
dowcipy i humor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 04 Mar 2005 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosiak napisał:
[...]Mr. Prosiak
dowcipy i humor

jeszcze raz zobacze jakies linki a.....
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor