Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Koniec GaduGaduPlug???
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 05 Mar 2003 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie... bo jeśli tak ja mogę postawić CVS-a.. albo przenieść projekt na sourceforge.net i trochę w nim pogrzebać i też zostawić innym developerom do pogrzebania.

A więc czekamy na ostateczną decyzję autora... Na męską decyzję.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Kwi 2024 12:37    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kulmegil Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 67

PostWysłany: 07 Mar 2003 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciągle nie wiadomo czy to tylko jakaś plota czy pewna wiadomość...

To zaś czego nie mogę pojąć to sugestia, jakoby (rzekome?) odejście blabla miało coś wspólnego z "zachowaniem niektórych użytkowników".
To, że było ono... jakby to powiedzieć... żenujące zostało już przedyskutowane i nie wymaga chyba zbędnych komentarzy. To zaś, co mnie zastanawia to sugestia, że jakoby było ono powodem odejścia. Nie za bardzo wierzę, aby ktoś zaprzestał pracy nad swoim projektem tylko dlatego, że parę "dzieciuchów" krzyknęło, że to co robi jest głupie, nie ma sensu, a sam jest marnym programistą, itd.
RANY! Jakbyśmy się obrażali po takich komentarzach to ani w Polsce ani na świecie zapewne nigdy nie powstałaby żaden plugin czy jakikolwiek inny program. Każdy rezygnowałby, bo kilku z pośród tysiąca userów nie podobał się ich program, mieli takie czy inne zastrzeżenia, itp. Jeśli choć na chwilę więc kolega blabla pomyślałeś w ten sposób to z przykrością muszę odrzucić twoje podanie o rezygnację Very Happy Będziesz musiał wymyślić jakiś lepszy pretekst...
No, a jeśli (co jest chyba najbardziej prawdopodobne) przyczyny odejścia są zgoła bardziej przyziemne (brak czasu dla kobiety/rodziny, nauka/praca (eee tam), zmiana zainteresowań, itp.)... no cóż, zatrzymać się Ciebie chyba nie uda, choć mam nadzieję, że zmienisz zdanie... a przynajmniej wszystko dokładnie przemyślisz... Decyzja twa wydaje się tym bardziej dziwna, że pomimo całych narzekań nowy plugin zaczynał powoli wychodzić na prostą (mam na myśli ver 1.0.0.6).

Tak więc, co do decyzji twojej... lepiej się z tym prześpij - jeśli nad ranem decyzja wciąż, będzie nie podjęta (albo rozpatrzona negatywnie:) to ponownie się prześpij... powtarzać, aż do uzyskania pozytywnego rezultatu
(repeat ..... until decyzja(GGplug) = = true) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 07 Mar 2003 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crusader napisał:

To zaś czego nie mogę pojąć to sugestia, jakoby (rzekome?) odejście blabla miało coś wspólnego z "zachowaniem niektórych użytkowników".
To, że było ono... jakby to powiedzieć... żenujące zostało już przedyskutowane i nie wymaga chyba zbędnych komentarzy. To zaś, co mnie zastanawia to sugestia, że jakoby było ono powodem odejścia. Nie za bardzo wierzę, aby ktoś zaprzestał pracy nad swoim projektem tylko dlatego, że parę "dzieciuchów" krzyknęło, że to co robi jest głupie, nie ma sensu, a sam jest marnym programistą, itd.


nie zaprzestał pracy, tylko już jej nie publikuje takim "dzieciuchom"...

crusader napisał:

RANY! Jakbyśmy się obrażali po takich komentarzach to ani w Polsce ani na świecie zapewne nigdy nie powstałaby żaden plugin czy jakikolwiek inny program. (...ciach!)

po "takich" ? całkiem fajne były, jak na komentarze, mnie sie też krew gotowała jak czytałem, co dopiero mówić o autorze....
a Polski i świata bym w parze nie trzymał, toć każdy wie że to nie pasuje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 Mar 2003 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, w koncu sie "dopchalem" jakis blad przy rejestrowaniu mi sie pokazywal..

Anyway... Chcialem powiedziec tylko ze gdyby Bill Gate$ sie przejmowal narzekaniami to pewnie poprzestałby na DOS Wink

Chociaz to moze zly przyklad Wink

Pozdrowki,
Moon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
k2c2 Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 74
Skąd: Szczecin, Polska

PostWysłany: 07 Mar 2003 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Anyway... Chcialem powiedziec tylko ze gdyby Bill Gate$ sie przejmowal narzekaniami to pewnie poprzestałby na DOS


Lol pewnie ze zly Bill Gate$ dostawal za to $ a nie robil to jak BlaBla za gratis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
absolon
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Lut 2003
Posty: 64
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07 Mar 2003 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy jest jakaś wersja z "tych nowych" w której działa import z pliku albo z servera gg?
Nie urkywam, że dużym utrudnieniem dla mnie jest już to, że plugin nie jest kompatybilny ze starą wersją i trzeba w zasadzie wszystko usunąć (łacznie z własnymi ustawieniami preferencjami w programie etc!!!) ....
no ale jak sie okazało, że w nowej wersji nie ma importu to w ogóle dałem sobie spokój .... i czekałem na final
a teraz widze, że autor porzucił juz projekt ...szkoda bo miranda jest swietną platformą która mi odpowiada ....


pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kulmegil Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 67

PostWysłany: 08 Mar 2003 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
.......


Autor plugina się pojawił ale nie skomentował plotki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skupi Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 79

PostWysłany: 09 Mar 2003 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, mnie takze dzisiaj lczy z GG, widze ktos jest, ale oni mnie nie widza, i nie moge do nich napisac Acid
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor