Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

heyah ogolna konwersacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dg-grey
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 05 Mar 2003
Posty: 59
Skąd: Niepokalanów

PostWysłany: 16 Mar 2004 20:42    Temat postu: heyah ogolna konwersacja Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie do uzytkonikow co kupili swoj nr z ich strony ( www.heyah.pl ) i placili eKarta zalozylem swoje zamowienie w niedziele nad ranem i do tej pory nie dostalem zadnego potwierdzenia ani mailem ani telefonicznie chociaz pieniadze z konta odrazu zostaly zamrozone dodam ze przy wypelnianu formularza nie dostalem zadnego nr'u przesylki dzwonilem do nich ze 2 razy oczwyiscie obsluga calkiem pro nie trzeba dlugo czekac i w ogole milo ale, mieli zadzwonic co z tym jest i nie zadzwonili do dzis ;d Tak wiec przejde do rzeczy ile do cholery mam czekac na to potwierdzenie ( rozumiem ze placenie karta kredytowa w sklepach internetowych troche trwa no ale bez przesady.. )

Linki:
http://heyah.pl/
http://www.telefon.pl/modules.php?name=_News&file=article&sid=1919
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Kwi 2024 19:28    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Z TechnoVolt zbudujesz szybko wysokiej klasy sieci strukturalne (LAN) i teletechniczne w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży informatycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy automatykę budynkową i teletechnikę z zastosowaniem: wysokiej klasy okablowania UTP, FTP, cat5e, cat6, cat7 (skrętka) oraz transmisji światłowodowej, szaf serwerowych RACK 19'' i wyposażenia (serwery, routery, switche, patch panele, zasilacze UPS) oraz punktów dostępowych WiFi.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 16 Mar 2004 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmmmmmmmm. Dziwne. I gdzie tu nie ma ściemy??????
Z resztą ni ma co się dziwić. Heyah to część Ery (można by go nazwać tak-takiem Moim a tego zwykłego tak-takiem Biznes Very Happy )
@Bankrut zdało by się dopisać pulę 888 do Omnixa w mSMSie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dg-grey
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 05 Mar 2003
Posty: 59
Skąd: Niepokalanów

PostWysłany: 16 Mar 2004 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie taki zwykly tak-tak ceny naprawde sa bardzo dobre nie mowiac juz o naliczaniu sekundowym od 1 sekundy.. btw, zalezy mi na tym bo zamowilem sobie calkiem przyzwoite 2 nry latwe do zapamietania na allegro schodza tego typu nawet kolo 200zl :|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TeEq Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 10 Lut 2003
Posty: 131
Skąd: Chorzów

PostWysłany: 16 Mar 2004 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Simplus teraz szukuje promocje " SIMPLUS + " no i idea tez cos szykuje wiec warto poczekac bo zaczyna sie walka o klienta i to chodzi....
_________________
eChorzow.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 17 Mar 2004 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda, ceny są bardzo niskie a co za tym idzie dobre. Niech walka o klienta trwa. Ale mi w tym brakuje MMSów i GPRSa.
Oferta fajna, ale dobra dla dzieci. Ci co korzystają czasem z wyżej wymienionych nie będą zadowoleni. Ja tam zostaje przy zwykłym tak-taku na razie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dg-grey
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 05 Mar 2003
Posty: 59
Skąd: Niepokalanów

PostWysłany: 17 Mar 2004 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeON_MaSTeR, ja korzystalem z popa przez wiele lat i tego nie bylo i nadal nie ma tak wiec sie przyzwyczailem to w sumie mi nie robi ale nie mowie ze by sie nie przydalo :P tak czy tak heyah musi dodac do swojej uslugi przynajmniej gprs zeby sie utrzymac na rynku bo konkurencja nie spi i juz planuja cos z vodafone ( btw, mam do szpedania nr tak-taka 0694 004 200 za grosze :P )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 17 Mar 2004 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dg-grey napisał:
LeON_MaSTeR, ja korzystalem z popa przez wiele lat i tego nie bylo i nadal nie ma tak wiec sie przyzwyczailem to w sumie mi nie robi ale nie mowie ze by sie nie przydalo Razz tak czy tak heyah musi dodac do swojej uslugi przynajmniej gprs zeby sie utrzymac na rynku bo konkurencja nie spi i juz planuja cos z vodafone ( btw, mam do szpedania nr tak-taka 0694 004 200 za grosze Razz )


Masz wielką,ale to wielką rację. Muszą to kiedyś dodać. Btw vodafone chyba kupiła albo zamierza kupić plusa???
A ere kupiła chyba już teraz T-Mobile tak jak Orange sie przymierza do idei. Nie wiesz czy da się zablokować niezarejestrowanego sima taktakowego z kartą w ręku i wykupić nowego? Pytam bo moja nokia 6610 została skrojona w sposób perfidny Mad a chciałbym zostać przy starym numerze bo jest łatwy do zapamiętania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dg-grey
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 05 Mar 2003
Posty: 59
Skąd: Niepokalanów

PostWysłany: 17 Mar 2004 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadzwon do ery chyba PUK starczy do blokady
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 17 Mar 2004 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dg-grey napisał:
zadzwon do ery chyba PUK starczy do blokady

Dzienx. Podejde do salonu osobiście bo skąd zadzwonić nie mam a z domu to niebardzo bo nie pamiętam normalnego numeru biura
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kabinial Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 01 Lut 2003
Posty: 52
Skąd: Gorzów Wlkp.

PostWysłany: 18 Mar 2004 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dg-grey na stronce napisali, że wysyłka może potrwać do 10 dni!
_________________
Każda dostatecznie zaawansowana technologia niczym nie różni się od magii.
Arthur C. Clarke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dg-grey
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 05 Mar 2003
Posty: 59
Skąd: Niepokalanów

PostWysłany: 18 Mar 2004 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21go ( rowny tydzien ) pieniedze z konta zostaja odblokowane i po tym czasie nie beda mogli pobrac odemnie z konta nawet 1zlotego, a co za tym idzie cala umowe formularz szlag trafi i 2 nry ktore zamowilem :S

btw, znalazlem na innym forum wypowiedz jednego goscia ogolnie o tym kupowaniu przez neta
Cytat:

A jednak nie 10 dni tylko 21 robia co chca i sie im nie spieszy Odradzam kupowanie przez neta bo to tylko strata czasu, chyba ze ktos bardzo chce swoj numerek ale w sklepach tez mozna znalesc ciekawe !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor