Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

mDOE - kolejny plugin Bankruta...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 Gru 2003 23:19    Temat postu: mDOE - kolejny plugin Bankruta... Odpowiedz z cytatem

Witajcie uzytkownicy kulawego komunikatora Miranda Wink Doczekalismy sie kolejnej wtyczki, w sumie niby pozytecznej, ale cala ta sytuacja zaczyna sie robic nieco smieszna. Ludzie marnuja czas i talent na pisanie jakis chorych lat, ktore maja polatac to, co powinno juz po tak dlugim czasie istnienia dzialac calkiem sensownie. Przeciez Miranda, to nie jest system operacyjny z 10 milionami linii kodu, ktory w dodatku nie wiadomo co robi (moze poza petlami, ktore maja na celu oczekiwanie na klikniecie w dany przycisk Wink ). Poza tym, chcialem zauwazyc, ze inny plugin Startup Status, rowniez calkiem pozyteczny, posiada funkcje rozlaczania protokolow, zanim Miranda zostanie wylaczona. Nie mam pretensji do Bankruta, ze napisal taki plugin, ale jednoczesnie mowilismy tu juz na forum o tylu ciekawych pomyslach na pluginy... Czy naprawde nie ma lepszej koncepcji, tylko jakies sztuczne uzdrawiacze Mirandy ? Moze zamiast tego, skoro wiadomo co powoduje wysypywanie sie Mirki (a tak niby jest, bo inaczej po co ten plugin ?), lepiej przekazac te informacje do teamu Tworzacego ten komunikator. Moze oni o tym nie wiedza, a mogliby cos z tym zrobic...? No nic, ale tak czy inaczej, pozostaje fakt, ze Bankrutowi przybyl kolejny plugin w dorobku, a czy okaze sie potrzebny, to sie okaze. Dla mnie pozyteczniejsze byly wczesniejsze twory, a niektore nawet bardzo Wink i w autorze upatrywalem przyszlego autora super pozytecznych wtyczek, poniewaz zapowiada sie obiecujaco...
Pozdrawiam.
Uwagi obsługi forum:
Tu jest link do tego pluga/strony Bankruta dla mniej rozgarniętych, a są tacy Wink

-> http://miranda-im.pl/bankrut


_________________
* ostatnia uwaga wprowadzona 07 Maj 2004 12:54 przez DJ Lotos
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 30 Kwi 2024 8:52    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 31 Gru 2003 1:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo, witam z nocki, pozdrawiam tez userów CKM-a (Ciągle Kulejącej Mirandy Wink) Laughing

Ciekawa sprawa ten plug, trzeba testnąć, w sumie sie zastanawiam jak tego typu plugi traktuja sytuacje kiedy ktos chce zostawic opis dla stanu rozłaczony (nie to zebym ja stosowal Wink) bo w sumie nigdy nie uzywalem takich usprawnien.
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31 Gru 2003 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pozyteczna wtyczka! Szkoda ze CKM nie ma tego w sobie...
Szczegolnie gdy nighly chyba juz od 15 grudnia krzaczy sie z MultiWindow i zamiast zamknac sie to wisi w pamieci Sad
Jak bedzie jeszcze zamykac okna rozmowy to wogole pelen odlot Very Happy

Aktualna wersja mDOE oprocz rozlanaczania protokolow wylancza tez popupy przed zamknieciem Very Happy
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 08 Lut 2004 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwagi obsługi forum:
Posty wklejone z zle zalozonego topic-u
Negatyvv napisał:
Przydało by się dodać nową opcje.. która powinna uszczęśliwić spore grono.... chodzi tu mianowicie o to aby można było ustawić czas po jakim popup'y zostaną włączone... po starcie mirci...
Jak odpale mircie to komp sie wiecha od tylu popup'ów...
Pewnym rozwiązaniem jest właśnie ta wtyczka.. ale wymaga ona ręcznego wyłączenia popup'ów przed zamknięciem mirci...

Może autor pan bankrut to czyta i znajdzie chwilke, aby dodać tą opcje...

Mam nadzieje, że pomysł na taką opcje nie zostanie okrzyknięty mianem NIE POTRZEBNE...
kl3k0+ napisał:
to jest baaaaardzo dobry pomysl, wtedy bym mogl se wrzucic ggnewstatusnotify, bo ja wyrzucilem, bo za duzo popow bylo

pozdrawiam

Moim zdaniem taka funkcja najlepsze miejsce by znalazla w tym wlasnie plugu o ile ma jakis sens Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Virus
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 21 Mar 2003
Posty: 9
Skąd: Tychy

PostWysłany: 24 Lut 2004 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtyczka jak najbardziej udana, pomimo iż zlokalizowałem błąd, który powodował że miranda nie zamykała się poprawnie (protokół IRC) to najnowsza jego wersja nie pomogła, ani grzebanie w ustawieniach.

Wyczka spoko, tylko szkoda że jest ona potrzebna do poprawnego zamykania się pogramu Sad
_________________
In the future everybody will shine...

after small mushroom in the sky...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damjanek Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 12 Kwi 2003
Posty: 381
Skąd: Poznań
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 24 Lut 2004 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze by tak podrzucic ekipie robiacej mirke source mdoe, zeby to zaimplementowali do samego core, bo fakt faktem, plugin jest cholernie przydatny, ale to jest przegieci, zeby za poprawne zamykanie sie mirki musial odpowiadac odzielny plugin???
moze w takim razie jeszcze niedlugo trzeba bedzie zrobic plugin pozwalajacy na start mirandy??... Smile

:B is playing: Kaliber 44 - Wiecej szmalu [Ksiega Tajemnicza Prolog #07]
_________________
...wiem którędy wiedzie mnie moja droga...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kirsen Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 223

Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 24 Lut 2004 2:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. nie wiem dokladnie jak to jest, ale z tego co zrozumialem to juz dawno zostalo wrzucone do core miranda...
Ktores nightly z kolei dodalo rozlaczanie protokolow przed zamknieciem.. plugin StartupStatus zreszta tez ma taka opcje.
Co prawda pod Win98 to mi nie pomagalo (ale mDOE tez nie bardzo) ale teraz pod XP miranda zamyka sie gladko. Zarowno z pluginem jak i bez.
_________________
Pozdrawiam,
Kirsen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damjanek Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 12 Kwi 2003
Posty: 381
Skąd: Poznań
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 24 Lut 2004 2:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale np. killowanie pop-upow (tu powinien zadzialac hrk) albo zamykanie okien (akurat to to ewidentnie do mim crew) powinno byc....

:B is playing: Kaliber 44 - Do boju Zakon Marii [Ksiega Tajemnicza Prolog #08]
_________________
...wiem którędy wiedzie mnie moja droga...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klekot Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 05 Sty 2004
Posty: 426
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 Lut 2004 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie najgorsze jest to, ze jesli sie ma otwarte okno rozmowy, i sie wyjdzie z mirci to leci w kosmos...
_________________
Gentoo GNU/Linux happy user
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AteistA Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 26 Sie 2003
Posty: 25
Skąd: Skądże znowu...

PostWysłany: 25 Lut 2004 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeetam, u mnie Mircia ładnie sie zamyka z jednym oknem rozmowy...
Gorzej jest już z dwoma, albo rozmowa + opcje... Ale mi to nie przeszkadza, bo mimo że leci w kosmos nic innego się nie dzieje Suspect

A co do killowania popupów to byłby to bardzo przydatny ficzer Suspect
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor