Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

archiwum nightly build'ów
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 Gru 2003 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lewandek, zle mnie zrozumiales chyba... Akurat plugin Yahoo, to dziala juz od bardzo dawna, tyle ze od ostatniego nightly Mirandy, zostal on do niej dolaczony, bo byl rozwijany przez kogos innego. Poza tym, z ta lista kontaktow jest jednak cos nie tak. Nie zobaczysz tego zakladajac konto bez umieszczenia na nim wiekszej ilosci kontaktow... Moze zorganizuj jakies kolko anonimowych uzytkownikow i wciagnij tam na liste kilka osob, bedziesz mogl dokladnie obserwowac zmiany na liscie kontaktow Wink. Poki co stwierdzam, ze ostania kompilacja jest pod tym wzgledem skopana, lub tez potrzeba zkladac do niej specjalnie czysty profil (ale tego na razie sprawdzal nie bede...)
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 22 Maj 2024 18:16    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W TechnoVolt znajdziesz energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lewandek
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 34

PostWysłany: 18 Gru 2003 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
lewandek, zle mnie zrozumiales chyba... Akurat plugin Yahoo, to dziala juz od bardzo dawna, tyle ze od ostatniego nightly Mirandy, zostal on do niej dolaczony, bo byl rozwijany przez kogos innego.


Wtyka yahoo nie dzialala po ostanich zmianach komunikatora-z tego co pamietam.[

Cytat:
Poza tym, z ta lista kontaktow jest jednak cos nie tak. Nie zobaczysz tego zakladajac konto bez umieszczenia na nim wiekszej ilosci kontaktow... Moze zorganizuj jakies kolko anonimowych uzytkownikow i wciagnij tam na liste kilka osob, bedziesz mogl dokladnie obserwowac zmiany na liscie kontaktow . Poki co stwierdzam, ze ostania kompilacja jest pod tym wzgledem skopana, lub tez potrzeba zkladac do niej specjalnie czysty profil (ale tego na razie sprawdzal nie bede...)


Testuje to na swoim profilu juz trzeci dzien. Mam wlaczone ukrywanie nieaktywnych osob, grupy pozakladane tematycznie - czyli protokoly sa wymieszane.
U mnie wszystko gra - powiedz dokladnie jak masz poustawiane opcje wyswietlania to przetestuje i dam Ci znac jak u mnie to sie zachowuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 Gru 2003 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lewandek napisał:
Wtyka yahoo nie dzialala po ostanich zmianach komunikatora-z tego co pamietam.

Chlopie kiedy to bylo... Jednoczesnie odnosze wrazenie, ze mowimy o dwoch roznych wtyczkach do Yahoo!. Stara przestala dzialac wieki temu, po tym jak zmodyfikowali protokol, ale zaraz pojawila sie nowa, dzialajaca od samego poczatku, chyba ja przegapiles, co ? Dostepna jest tu:
http://www.coincoins.net/index.php?id=59
Tyle, ze wlasnie zostala wlaczona do pluginow Mirandy.

lewandek napisał:
Testuje to na swoim profilu juz trzeci dzien. Mam wlaczone ukrywanie nieaktywnych osob, grupy pozakladane tematycznie - czyli protokoly sa wymieszane.
U mnie wszystko gra - powiedz dokladnie jak masz poustawiane opcje wyswietlania to przetestuje i dam Ci znac jak u mnie to sie zachowuje.


Juz napisalem wczesniej o co mi chodzi, przeczytaj uwaznie wczesniejszy post, jasno wynika z niego, ze problem NIE DOTYCZY ustawienia, ktore wystepuje u Ciebie. To zjawisko zostalo juz potwierdzone przez kilka osob, ktore nie maja wlaczonego ukrywania userow offline. Tak wiec nie maja sensu dalsze dywagacje na ten temat (przynajmniej narazie). Zobaczymy co przyniesie kolejna kompilacja, bo cos ostatnio jakies tajemnicze dziwnostki sie wyprawiaja z Nightly...

Uwagi obsługi forum:
Przestańcie sie motac, nie tylko Ty Test masz ten problem Wink

Poczytaj tu -> http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=1303
Co fakt, długo to ten topic nie postoi Smile

_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 Gru 2003 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
[...]Niestety o ile zachowuje sie ona dosc stabilnie, to ma jakies bledy w wyswietlaniu listy kontaktow (przynajmniej u mnie sie tak zachowuje). Dotycza one drobiazgu, ale jednak sa denerwujace; otoz nie za kazdym razem kontakty online sa poprawnie oddzielane od tych niepolaczonych. [...]

To akurat moja zasługa Wink

W wyniku walki z migajacymi tipami mToolTipa kolega egodust popsuł odswiezanie listy Wink Ale co jak co ale tipy nie mrygaja Laughing
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 Gru 2003 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz DJ, ale Twoja uwaga wydaje sie byc nie na miejscu, gdyz to wlasnie ja napisalem wyzej (czyzbys nie doczytal ?), ze nie tylko ja mam ten problem, i dalsza dyskusja nie ma sensu. Wiec kto sie tu mota ? Shocked
Poza tym, mamy juz winowajce Wink Ukamieniowac go Exclamation Razz
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 19 Gru 2003 2:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test dalem link wyzej z informacja zebyscie sie nie motali bo nie mogliscie sie dogadac w zakresie danego problemu, a to że Ty nie jestes odosobniony w tym problemie zostalo tym linkiem potwierdzone Wink

Jest to wina nightly i nie ma o czym dalej sie rozwodzic
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 Gru 2003 2:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, juz dobra... i tak trza ukamieniowac winowajce, bo przez niego to cale zamieszanie Smile Ale patrz jak teraz cicho siedzi... Very Happy
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Axon
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 29 Mar 2003
Posty: 67
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 19 Gru 2003 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mnie tez senerwuje to odswierzanie listy, bo niestety mam mirande tak ustawiona, ze bez dobrze posortowanej listy, to ciezko sie polapac Acid
_________________
Wszyscy myślą tylko o sobie, tylko ja myślę o mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 Gru 2003 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
Dobra, juz dobra... i tak trza ukamieniowac winowajce, bo przez niego to cale zamieszanie Smile Ale patrz jak teraz cicho siedzi... Very Happy

Ale o sso chodzi? Laughing

Cytat:
no mnie tez senerwuje to odswierzanie listy, bo niestety mam mirande tak ustawiona, ze bez dobrze posortowanej listy, to ciezko sie polapac Acid

Tu w archiwum steamera lezy sobie poprzednia wersja nighly w ktorej odswiezanie bylo ok Very Happy
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Axon
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 29 Mar 2003
Posty: 67
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 19 Gru 2003 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki - zapomnialem o tym archiwum Smile
_________________
Wszyscy myślą tylko o sobie, tylko ja myślę o mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor