Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Jak naskrobać własny plugin ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Personalizacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wurb
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 20 Maj 2003
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13 Gru 2003 20:11    Temat postu: Jak naskrobać własny plugin ? Odpowiedz z cytatem

Witam,

siedzę w temacie mirandy odkąd istnieje (czyli od czasów, kiedy była prostym klientem icq Smile ), ale zawsze jako użytkownik.

jednakże od pewnego czasu uwiera mnie brak dobrego pluginu, któryby pozwalał uprzykrzyć życie niechcianym osobnikom dobijającym się do mojej listy kontaktów. Zaznaczam, że samo ignorowanie to dla mnie za mało Smile Ostatnio pojawił się plugin (SPAM Returner czy jakoś tak), który odpowiada spamerowi 3-krotnie wiadomością, którą on sam napisał, ale niestety nie można wybrać który konkretnie osobnik będzie w ten sposób blokowany (wykorzystuje on tylko automat SPAM Filter'a).

ale przejdę do meritum: gdzie mogę znaleźć informacje od czego zacząć czesanie plugina ? Zaznaczam, że programować to ja umiem Smile

Pozdrawiam.
_________________
Hal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 27 Kwi 2024 20:37    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 13 Gru 2003 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W CVS'ie Mirandy z tego co pamietam jest plug przykladowy
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 14 Gru 2003 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... gdzies wsiaknelo Twojego ostatniego posta. Czyzby jednak Mirka wykryla pluga? [:
Jezeli chodzi o mnie to czytam to bo czytam zazwyczaj wszystko, a o testplug'a zahaczylem kiedys tam dawno. Moje zdolnosci programistyczne sa rowne zeru. Dla przykladu nie potrafilem skompilowac w/w. :D Nowiutki Dev-C++ i jakis blad przy kompilacj ([Linker error] undefined reference to `WinMain@16').
Nie wykrycie pluga moze byc chyba spowodowane tylko nieaktualna wersja Mirandy, sprawdz czy masz conajmniej 0.3.2, choc moze byc tez tak ze plug wymaga nightly (w sumie to tylko testowy jest i prawie nic nie ma, ale cholera go tam wie). Moze tez profil jakos zabrudzony czyms i trzeba by go DBTool'em przejechac? Zreszta napisz czy ruszylo w koncu czy nie. [:
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Personalizacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor