Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Jak przemigrowac z dinozaura ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
telemach
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 2

PostWysłany: 27 Lip 2011 21:16    Temat postu: Jak przemigrowac z dinozaura ? Odpowiedz z cytatem

VersionInformation napisał:
Operating System: Microsoft Windows XP [version: 5.1.2600 Dodatek Service Pack 3]
Miranda IM version: 0.6.8
Build time: 15:24:48 on 13 March 2007
Nightly: No
Unicode core: No

Active Plugins (20):

aim.dll - AIM OSCAR Plugin - Version 6R [0.0.0.6]
chat.dll - Chat [0.6.1.3]
clist_classic.dll - Classic contact list [0.5.1.1]
countme.dll - CountMe Plugin [1.0.3.1]
dbx_3x.dll - Miranda database driver [0.5.2.0]
gg.dll - Gadu-Gadu Protocol [0.0.4.0]
historysweeper.dll - History Sweeper [0.1.1.3]
menuex.dll - MenuItemEx [1.2.1.0]
mhotkey.dll - mHotKey [0.0.0.2]
mhotswitches.dll - mHotSwitches [0.0.0.1]
mtooltip.dll - mToolTip [0.0.1.0]
mucc.dll - MUCC Plugin [1.0.6.8]
nconvers.dll - Another Conversation Style Messaging [0.99.9.80]
newstatusnotify.dll - NewStatusNotify [1.1.1.9]
png2dib.dll - PNG images processor [0.1.3.1]
popup.dll - PopUp Interoperability [1.0.1.9]
simpleaway.dll - SimpleAway [1.5.0.0]
tlen.dll - Tlen Protocol [1.0.6.8]
typingnotify.dll - Typing Notify [0.0.1.6]
versioninfo.dll - Version Information [2.0.0.0]

Inactive Plugins (3):
jabber.dll - Jabber Protocol [0.6.0.2]
mSMS.dll - mSMS [0.0.6.9]
nHistory.dll - nHistory [1.0.0.1]


chce zrobic upgrade do nowszej wersji jednak tak aby zachowac ten styl okien i co najwazniejsze historie konwersacji z kazdym kontaktem tak aby dostep do tej historii byl mozliwy z okienka rozmowy; czy jest to wykonalne ? juz raz probowalem i niestety sie wywalilo wszystko, zasadniczo moglbym zostac przy tym to co mam ale ze jestem postepowy to chce przetestowac opcje nowszej Mirki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 22:40    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt to najlepsze systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze na rynku technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shadow-XIII Płeć: mężczyzna
Hiper-Paplacz
Hiper-Paplacz

Status stażu



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 616

PostWysłany: 29 Lip 2011 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli nie idzie od razu jak piszesz to proponuje robic upgrad'y po 1 wersji, do 0.7, do 0.8, do 0.9, do 0.9.25

dobrym pomyslem moze byc wylaczenie niepotrzebnych pluginow (ktore mozesz dodac pozniej jak bedziesz na najnowszej wersji)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kan
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: 29 Lip 2011 16:18    Temat postu: Re: Jak przemigrowac z dinozaura ? Odpowiedz z cytatem

telemach napisał:

chce zrobic upgrade do nowszej wersji jednak tak aby zachowac ten styl okien i co najwazniejsze historie konwersacji z kazdym kontaktem tak aby dostep do tej historii byl mozliwy z okienka rozmowy; czy jest to wykonalne ? juz raz probowalem i niestety sie wywalilo wszystko, zasadniczo moglbym zostac przy tym to co mam ale ze jestem postepowy to chce przetestowac opcje nowszej Mirki


Z nConvers może być problem, teraz już nie pamiętam dokładnie, ale w pewnym momencie musiałem zmienić okno na tabsrmm chociaż lubiłem minimalizm nconvers. Kwestia przyzwyczajenia.
Jak kolega napisał, przejść do wersji podstawowej bez pluginów i zmieniać po wersji. Ustawianie i tak Cię nie ominie ponieważ w między czasie mocno się pozmieniały ścieżki i struktura katalogów. Większość ustawień przechowywana jest obecnie w profilu użytkownika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 02 Sie 2011 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z drastycznych metod poznałem metodę wgrania profilu do nowiutkiej paczuszki programu z tym ze na clist classic i oczyszczenie go dbtoolem, bardzo się zdziwiłem gdy MIM sie uruchomiła Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor